Tatillerde tasarruf etmenizi sağlayacak 6 uygulama

Tatil sezonu geldi ve Kurt "CyberGuy" Knutsson, paranızı artırmanın ve büyük tasarruflardan para kazanmanın altı yolunu paylaşıyor.

Tatillerde tasarruf etmenizi sağlayacak 6 uygulama
Tatillerde tasarruf etmenizi sağlayacak 6 uygulama

Kupon kesmek veya fırsat aramak için saatler harcamanıza gerek kalmadan tatil alışverişinizde yüzlerce dolar tasarruf ettiğinizi hayal edin. Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor kulağa değil mi? Aslında öyle değil. Doğru araçlar ve stratejilerle, alışveriş harcamalarınızı azaltabilir ve yine de istek listenizdeki her şeye sahip olabilirsiniz.

İnternetten veya internetten alışveriş yaparken paradan ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacak altı muhteşem araç göstereceğim. mağazada.

Ayrıca, elektronikten giyime kadar her şeyde en iyi fiyatları ve indirimleri nasıl elde edebileceğinize dair bir bonus ipucu paylaşacağım. Tasarruf etmeye başlamaya hazır mısınız? Haydi hemen başlayalım.

GÜVENLİK UYARILARI VE EN SON BLACK FRIDAY FIRSATLARINI İÇEREN ÜCRETSİZ CYBERGUY RAPORU BÜLTENİMİ ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

1. Perakendeci uygulamaları ve üretici siteleri

Büyük perakendeci uygulamalarını indirmek, mağazada veya internette bulunmayan daha fazla tasarrufa yol açabilir. Target ve Walmart'tan yerel eczanenize kadar birçoğu, yalnızca uygulamaya yönelik gizli tasarruflar ve teklifler sunuyor.

Perakendeciler, uygulama satın alma işlemini mağazadan teslim almayla birleştirerek kendi uygulamalarıyla daha fazla alışveriş yapmamızı sağlamaya çalışıyor; bu da şans eseri zaman zaman ek tasarruf sağlayabilir. Her uygulamayı resmi Apple uygulama mağazasında ve Google Play Store'da arayın; asla bir bağlantıdan veya başka bir siteden değil.

DAHA FAZLASI: HEDİYE KARTLARI SATIN ALMANIN EN İYİ YOLU

2. Geri ödemeli alışveriş uygulamaları

Rakuten

Rakuten gibi geri ödemeli alışveriş uygulamaları, çevrimiçi alışveriş yaparken para iadesi kazanmanıza olanak tanır. Rakuten'e göre tasarruflara katılan 3.500 perakendeci var.

İşleyişi basit. Çevrimiçi olarak ücretsiz kaydolun, ardından sizi alışveriş sitelerine göndermek karşılığında komisyon teklif eden perakendecilerde alışveriş yaparken uygulamalarını veya web sitelerini kullanın.

Rakuten, kazandığı komisyonun bir kısmını sizinle paylaşır ve siz kazandıktan sonra Yeterli miktarda para iadesi tasarrufu istiyorsanız çek almayı, PayPal hesabınıza ödenmesini veya American Express ödül programı aracılığıyla almayı seçebilirsiniz.

Bu bağlantıyı tıklayın ve ödeme yaptığınızda 30 ABD doları tutarında bonus kazanın. 30 $ harcayın.

Ibotta

Bu uygulamadan daha önce bahsetmiştim. Ibotta, kupon oluşturmak için kullandığınız ve marketler, yiyecek teslimatı, film ve konser biletleri ve daha fazlası dahil olmak üzere favori mağazalarınızda zaten satın aldığınız ürünler için size para iadesi sağlayan bir uygulamadır.

Bazıları Ibotta aracılığıyla fırsat bulabileceğiniz en popüler perakendeciler CVS, Walgreens, Target, Lowe's, Petco, Domino's Pizza, REI ve 1.500'den fazla marka ve perakendecidir.

TEŞEKKÜRLER AKŞAM YEMEĞİ 2023: İŞTE NE KADAR ÇOK DÖNMEK ZORUNDASINIZ

Uygulamanın alt kısmına doğru kaydırırsanız, tüm ücretsiz seçeneklerin bulunduğu ve bir tane satın alıp bir tane alabileceğiniz Freebies'in yer aldığı Özel Fırsatlar bölümünü görürsünüz. ücretsiz teklifler tek bir yerde.

Bu bağlantıya tıklayın ve mpiaurm referans kodunu kullanarak ilk makbuzunuzu gönderdiğinizde

Ibotta "Hesap oluştur" sayfasındaki Yönlendirme kodu kutusuna eklenecek kodu kopyalayın: mpiaurm

3. İndirim ve fiyat karşılaştırma uygulamaları


Flipp gibi indirim uygulamaları, satış ilanlarını ve mağaza sirkülerini bir araya getirir. Tek yapmanız gereken posta kodunuzu girmek ve 2.000'den fazla popüler perakendecideki indirimlere göz atmaya başlamak. İzleme Listesi, tatil alışveriş listenizdeki öğeleri izlemenizi sağlar. Satın alma işleminizden önce veya sonra fiyatların düşmesi durumunda takip etmek üzere her ürün için sıkı bir alışveriş listesi oluşturduğunuzdan emin olun.

HEDEF YÖNETİCİSİ PERAKENDE KÜÇÜLMESİNİN 'ÖNEMLİ BİR RÜZGAR' DEVAM ETTİĞİ UYARISI

4. Otomatik kupon kodu uygulamaları

PayPal Honey, 5.500'den fazla perakende sitesinde ödeme yaparken promosyon kodu alanına otomatik olarak kupon kodlarını girerek pakete öncülük ediyor.

Nasıl işe yarıyor: PayPal Honey uygulamasını doğrudan kullanabilirsiniz ancak onu bir tarayıcı uzantısı olarak tasarlandığı şekilde kullanmanız daha iyi olur. Tarayıcınıza eklendikten sonra, nereden alışveriş yaptığınızı takip eder ve hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan en iyi kupon kodlarını uygular. İyi bir indirim için eşleşme olduğunda kontrol ederken toplam fiyat düşüşünü izleyin.

PayP Honey tarayıcı eklentisi Safari, Chrome, Edge, Firefox, Opera ve Edge tarayıcılarında mevcuttur. . Tekrar ediyorum, güvenlik açısından indirmeyi bir bağlantıdan veya e-posta teklifinden değil, yalnızca doğrudan tarayıcınız üzerinden yapın.

PayPal, otomatik kupon kodu teknolojisi tarayıcı eklentisi için 4 milyar dolar ödedi. İşte o zaman Honey, PayPal Honey oldu.

Gizlilik endişeleri nedeniyle Amazon tarafından ateş altında kalsa da, yakından incelendiğinde diğer çoğu alışveriş teknolojisinden daha fazlasını toplamadığı ve müşteri alışveriş verilerini yeniden satmadığını söylüyor. . Belki Amazon, kendisinin de Amazon ile çalışmasından hoşlanmıyor, bu da fiyatların düşmesine neden olabilir.

5. Mağaza yenilenmiş ve yeni gibi

Amazon Warehouse'da milyonlarca açık kutu, yenilenmiş, yenilenmiş ve kullanılmış ürün bulunmaktadır. Perakende devi Amazon'un yenilenen bir satış noktasına sahip olduğunu çok az kişi biliyor…

A.B.D.

Yahudi Paul Kessler'in ölümünde Filistin yanlısı protestocu...

Ventura İlçesi Şerif Departmanı, Yahudi adam Paul Kessler'in ölümüyle ilgili bilgisayar bilimi profesörü ve Filistin yanlısı protestocu...

Teknoloji

GPT-3 adlı yapay zekanın hırslı insanlar hakkında yazdıkları!

Yeni bir yapay zeka yakın zamanda ortalığı kasıp kavurdu! Bu yapay zeka milyon dolarlar harcanarak var edildi, GPT-3'ün davinci adlı...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; alışveriş yaparken, uygulama, para iadesi, perakende, paypal honey, tasarruf, mağaza ve kodu kavramlarını ele aldı, teknoloji odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.