Alfa ve Çekici Erkek Karakter İçeren 25 Yabancı Dizi

Birden tüm zamanların en popüler dizilerinde ortak örüntüler keşfedersiniz. Bir alfa, bir takım, bir hedef ve bir savaş. İşte bu gönderide yabancı dizilere harika bir tat kazandıran o alfa karakterleri inceledik.

Alfa ve Çekici Erkek Karakter İçeren 25 Yabancı Dizi

Alfa ve Çekici Erkek Karakterler İçeren Yabancı Diziler

1. Peaky Blinders: Cillian Murphy (Thomas Shelby - Gangster)

Duygularını ve tepkilerini ustalıkla bastırması ve düşüncelerini ifade edişiyle, duruşuyla, mimikleri ve jestleri ile gerçek bir alfa.

"I got close."

2. Freud: Robert Finster (Sigmund Freud - Psikanalist)

Doğru karakter, doğru oyuncu, doğru psikoloji üçlemesiyle ismini taşıyan bir dizinin ismini taşıyabilen başrolü.

3. Lucifer: Tom Ellis (Lucifer Morningstar)

Daha modern, daha mizah sahibi domine bir alfa karakter arıyorsanız, Lucifer Morningstar tam bir alfa.

"I am, and always will be, master of the mojo. King of desire. Sultan of humans' innermost wishes."

4. Spartacus: Neredeyse bütün gladyatörler

Dönemin ve bulundukları maskülen meslek gladyatörlüğün şartları gereği vücut dilleriyle her biri etkili bir alfalık sergilemekte.

5. Vikings: Neredeyse bütün vikingler ama en çok da başrol kardeşler

Yine dönemin ve bulundukları maskülen meslek savaşçılığın şartları gereği vücut dilleriyle her biri etkili bir alfalık sergilemekte.

6. Suits: Gabriel Macht (Harvey Specter - Avukat)

Alfalık demişken iş dünyasında odak noktası olmak deyince akla ilk gelen dizi Suits ve akla ilk gelen Harvey Specter atlanamaz.

7. Sons of Anarchy: Ana Karakterler

Sons of Anarchy isimli bir motosiklet tutkunu bir ekip zaman içinde bir çeteye dönüşür ve illegal olaylara karışarak bu durumu devam ettirir. Çeteler elebaşlarını, elebaşları ise etkili alfalıklarını inşa eder.

8. Mad Men: Jon Hamm (Don Draper)

Söylenecek çok şey yok. Odak noktası. Tam bir alfa. 

9. Sherlock: Benedict Cumberbatch (Sherlock Holmes - Dedektif)

Etkili analiz ve tahminleri ile sivri zekalı çevresine domine gerçek bir alfa.

10. Da Vinci’s Demons: Tom Riley (Leonardo da Vinci - Dahi)

Sanatçı, mucit, idealist ve dahi bir aydın.

11. Black Sails: Zach McGowan (Charles Vane - Korsanların Kaptanı)

Tam bir korsan. Tam bir lider.

12. Penny Dreadful: Josh Hartnett (Ethan Chandler - Kovboy)

Kurtadam. İnsan. Kovboy. Viktorya dönemi Londra'sının en karanlık köşelerinde mahsur kalan bir Amerikalı.

13. The Blacklist: James Spader (Raymond Reddington - Suç Dehası)

Alan Shore, Ben Hirschfeld, Bill Houston, Bill Kershaw, Bruno, Caden Gard, Concierge of Crime, Don Reddington, Ethan Begby, George Murphy, Illya Koslov, Ilya Koslov, Kenneth, Kenneth Rathers, Ken Rathers, Lamprey, Leroy Bloom, Lester, Bay Dekker, Bay Donnolly, Bay Gibbons, Bay Givens, Bay Hirschfield, Bay Holman, Bay Homan, Bay Howe, Bay Lockhart, Komiser Simmons, Ray, Red, Robert Bortner, Roger Raymond, R Squared, Sherman Phelps, Soğukta dışarı atılan ajan, Steve Holman, Steve Homan, Thomas Dekker, William Burchfield ve daha sayısız kimlikle müthiş bir suç dehası.

14. Outlander: Sam Heughan (Jamie Fraser - Özgürlük Savaşçısı)

Dizide, evli II.Dünya Savaşı hemşiresi Claire Randall, 1945'ten 1743'e kadar zamanda yolculuk ederken İskoçya'yı ziyaret ediyor. Orada, gösterişli Highland savaşçısı Jamie Fraser ile macera, savaş ve romantizmi buluyor.

15. Californication: David Duchovny (Hank Moody - Yazar)

Hank, kırklı yaşlarının başında olmasına rağmen, kendisini yirmili yaşlarında bir adam olarak görüyor ve öyle davranıyor. Kitaplarından elde ettiği kazanç, nispeten rahat ve kaygısız bir yaşam tarzı yaşamasını sağlar.

16. Craig Ferguson: (Amerikalı talkshowcu)

Güçlü bir mizah bir alfa için olmazsa olmazdır. Çekici bir çok ünlüyle alay etmek ve konuşmak için yüzlerce saatini harcadı.

17. Fresh Prince of Bel-Air: Will Smith (Will Smith)

"Eğer kendimi öldürmek isteseydim egona tırmanır ve iq seviyene kadar zıplardım."

Will Smith'in Bell Air'deki akrabalarının yanına yerleşmesi ile ortalığın dağılması konulu eski mi eski bir sitcom komedisi.

18. White Collar: Ana Karakterler

Suç dehası Neal Caffrey, sonunda can düşmanı olan FBI ajanı Peter Burke tarafından yakalanır. Ama Neal, maksimum güvenlikli cezaevinden kaybettiği aşkını bulmak için kaçar. Peter tarafından tekrar yakalanan ve cezaevine geri dönmek istemeyen Neal’ın sunduğu alternatif plan; suç konusundaki uzmanlığını, diğer bulunması zor suçluları yakalamaları için diğer federal ajanlarla paylaşmaktır. Başlangıçta tedbiri elden bırakmayan Peter, kısa sürede Neal’ın kanunlara uyan ve hiç kimsede bulunamayacak sezgi gücünü ve olayların iç yüzünü anlama kabiliyetini fark eder.

19. Lost: Matthew Fox ve Josh Holloway (Jack Shephard ve James "Sawyer" Ford)

Karizmatik genel kültürü geniş bir doktor olan Jack Shephard ve ailesinin yıkılmasına sebep olan dolandırıcı Sawyer'ın ismini takma isim olarak kullanıan, kendisi de bir dolandırıcı olan Sawyer. Kıyasla Sawyer vücut diliyle daha etkili.

20. True Blood: Stephen Moyer, Ryan Kwanten ve Alexander Skarsgård (Bill Compton, Jason W. Stackhouse ve Eric Northman)

Hepsinin kendine has etkili bir vücut dili var, hepsi de ortalama üstü bir etki sahibi.

21. Vampire Diaries: Ian Somerhalder (Damon Salvatore)

Ufak bir kasabadaki iki vampir kardeşin Elena isimli genç kıza karşı duydukları tutku yüzünden birbirleriyle mücadele içerisinde olmalarını konu alıyor. Kardeşlerden Damon oldukça etkili bir vücut diline hakim.

22. Heroes: Milo Ventimiglia (Peter Petrelli)

Süper kahraman fanlarına özel bir dizi.

Peter Petrelli, Heroes dizisi karakterlerindendir. Belirli bir menzil içindeki diğer süper kahramanların güçlerini kopyalama ve daha sonra da tüm bu güçleri, kopyaladığı kişilerden bağımsız olarak kullanabilme yeteneğine sahiptir.

23. Two and a Half Men: Charlie Sheen (Charlie Harper) 

Charlie, Kaliforniya, Malibu'daki bekar / playboy yaşam tarzıyla gurur duyuyor. Yaşam tarzı iki katlı bir sahil evinde yaşamak, aşırı içmek, puro içmek, uyuşturucu kullanmak, kumar oynamak ve genellikle bowling gömlekleri ve şortları giymekten ibarettir.

24. Prison Break: Ana Karakterlerin Her İkisi De

Michael Scofield'in dehasıyla taçlandırdığı vücut dili ve Lincoln Burrows'un sakin ama maskülen hareketleri.

25. Seinfield

Roosh V'nin ortamlarda sizi odak noktası haline getirecek mizahı yakalamanızı sağlayacağını iddia ettiği eski bir Amerikan sitcom komedisi. Kaynak: 6 Life Tips That Will Make You More Productive

BONUS:

Ben Kaybolmuşlar'dan JunkHitGenerator.

Dizi

Kalbinizi Adrenalin ile Dolduracak 30 Yabancı Dizi

Aksiyon ve gerilimin dozunu artırmak isteyenler için, birbirinden heyecanlı yabancı dizileri listeledik. İzlemek için vakit bulamayanlar...

Dizi

En İyi Yakın Dövüş Sahnesi İçeren 15 Yabancı Dizi

Yakın dövüş sahneleri içeren yabancı diziler, aksiyon tutkunları için oldukça ilgi çekici. Oyuncuların canlandırdığı karakterlerin...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı Kayıp Zeka ; vücut dili, alfa, will, peter, suç, neal ve sawyer kavramlarını ele aldı, dizi odaklı daha fazla hobi & yaşam makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.