6 Canlı ve Anlık Döviz Kuru Takip Etme Uygulaması

Canlı ve anlık doviz kurunu takip etmek istiyorsanız bu mobil uygulamalar size anlık döviz kuru takibinin imkanını veriyor. Artık internette aramadan telefononuzda tek dokunuşla anlık döviz kuru değerine ulaşabileceksiniz.

6 Canlı ve Anlık Döviz Kuru Takip Etme Uygulaması
Anlık döviz kurunu takip etmek için en iyi uygulamalar.

Neden anlık döviz kurunu takip etmelisiniz ki?

Neden anlık döviz kurunu takip etmelisiniz ki?
Ekmee dolarınan mı alıyon yeğeen?

Döviz kuru, bir birim ülke parasının diğer ülke parası türünden fiyatına değeridir. Her ülkenin kendine ait parama birimi vardır. Ekonomik, siyasi ve jeopolitik değerler olumlu olursa para değer kazanırken, gelen haberler olumsuz ise paraya değer kaybettirir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, tüm ülkelerin para birimlerine ait değerleri döviz kuru takip etme uygulamalarını kullanarak anlık olarak takip edebilirsiniz.

Covid-19 (korona virüs) vakaları tüm dünya ülkelerinde etkili olurken, Türkiye’de de etkisini gösterdi. Sürekli artan döviz, satın alma gücümüzü olumsuz şekilde etkiliyor. Ekonomik, siyasi, jeopolitik değerlerin yanında, ülkelerin aşıyı bulma haberleri ekonomiye yön veriyor. Borsada al-sat yapanlar, ülkelere ait döviz kurlarını yakından takip etmek istiyor. Teknoloji geliştiği için, döviz kurlarını mobil cihazlardan anlık olarak takip edebilirsiniz. Önereceğimiz anlık döviz kuru takip etme uygulamaları Android ve İOS işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu çalışmaktadır.

1. Investing Uygulaması

1. Investing Uygulaması
Investing anlık döviz kuru takip etme uygulaması.

Investing uygulamasını kullanarak ekonomi haberlerini ve olaylara ait açıklanacak verileri günlük, haftalık ve aylık olarak herkesten önce öğrenerek, borsa, döviz, hisse fiyatlarını takip edebilirsiniz. Küresel ve yerel finansal araçlarını yatırımcılara sunar. 70’ten fazla küresel borsada, 100 binden fazla finansal aracın değerlerini canlı olarak izleyebilirsiniz.

Uygulama içerisine girerek, finans araçları belirleyip özelleştirebilirsiniz. Alarm oluşturarak haberlerden ve fiyatlardan bildirim alabilirsiniz. Üye olup, profilinizi oluşturduktan sonra yatırımcı topluluğuna katılarak tüm verileri ve haberleri istediğiniz sosyal medya hesabından paylaşabilirsiniz.

Android için İndir

IOS için İndir

2. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) Uygulaması

2. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) Uygulaması
TCMB kurlarını anlık takip etmek için.

TCMB’nin resmi mobil uygulamasıdır. İnternet sitesine giriş yapmadan tüm haber, bilgi ve verileri uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Uygulama sayesinde TCMB tarafından basın açıklamaları, enflasyon raporu, finansal istikrar raporu, istatistiklere ait tablolar, güncel döviz kurları, banknotların güvenlik özellikleri, TL simgesi ve TCMB’nin tarihi bilgilerine ulaşabilirsiniz. Uygulamayı bireysel kullanıcılar ve profesyonel yatırımlar rahatlıkla kullanabilir. Türkçe ve İngilizce dil desteği bulunuyor.

Android için İndir

IOS için İndir

3. Kolay Döviz Kurları Uygulaması

3. Kolay Döviz Kurları Uygulaması
Kolay doviz kurları adlı uygulamanın ikonu.

200’den fazla anlık döviz kuruna ait fiyatlar, favoriler, çevrimdışı modu, kur grafiği vb. özelliklerine sahiptir. Döviz listesini özelleştirerek, oluşturduğunuz para birimlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Dünya’da bulunan tüm para birimlerini ve kripto para birimlerini destekler. Anlık döviz kurlarına ait güncellemeler saniyelik olarak yapılır. 2011 yılından günümüze ait grafik bilgilerini inceleyebilirsiniz. Arama çubuğunu kullanarak, her türlü para birimini bulabilirsiniz.

Android için İndir

IOS için İndir

4. Doviz.com Güncel Kur Bilgileri Uygulaması

4. Doviz.com Güncel Kur Bilgileri Uygulaması
Doviz.com uygulamasına ait logo.

Güncel piyasa bilgilerini kolay bir şekilde takip etmek için, doviz.com uygulamasını kullanabilirsiniz. Ekonomi haberleri, kripto para, döviz, altın, borsaya ait güncel fiyatları anlık olarak mobil cihazlarınızdan takip edebilirsiniz.

Uygulamayı özelleştirerek, güncel kur sayfanızı oluşturabilirsiniz. Döviz kurlarına ait serbest piyasa ve banka alım-satım fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. İşlem gören tüm endeksleri günlük, haftalık ve aylık olarak grafiklerden inceleyebilirsiniz. Piyasaya ait haber ve verilere ait bilgiler alarm modülü sayesinden cebinize gelir. 70’ten fazla döviz kurunu anlık olarak çevirebilir ve kıyaslayabilirsiniz.

Android için İndir

IOS için İndir

5. Mynet Finans (Dünya Borsaları, Borsa, Döviz, Altın) Mobil Uygulaması

5. Mynet Finans (Dünya Borsaları, Borsa, Döviz, Altın) Mobil Uygulaması
Mynet Finans bir anlık borsa ve döviz takip etme uygulamasıdır.

Türkiye ve Dünya finans piyasalarına ait hisse senetleri, BİST, Dünya borsaları, emtia, altın gibi birçok finansal verileri 24 saat takip edebilirsiniz. Yatırımcılara ve analistlere ait güncel olaylar, grafik, şirket haberleri ve ekonomik takvim gibi özellikleri bulunuyor.

Menüleri kullanarak tüm endekslere ait düşük-yüksek oranlar, yüzde değişimler, en çok kazanan ve kaybeden döviz kurlarını görüntüleyebilirsiniz. IMKB’ye ait hacim ve alım-satım fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Gündeme ait köşe yazısı, haber, yorum, ekonomik takvim bilgilerini okuyabilirsiniz.

Android için İndir

IOS için İndir

6. Finans Cepte (Döviz, Altın Kurları, Borsa, Bitcoin) Uygulaması

6. Finans Cepte (Döviz, Altın Kurları, Borsa, Bitcoin) Uygulaması
Finans Cepte uygulaması kapsamlı bir anlık döviz takibi uygulamasıdır.

Borsa İstanbul, serbest döviz kurları, kripto paralar, altın, hisse senetlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Döviz kurlarına ait yatırımcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Döviz çeviriciyi kullanarak para birimlerini birbirlerine çevirebilirsiniz.

Ev, araba ve ihtiyaç kredisi sorgulama yapabilirsiniz. Ekonomi haberleri, analizler ve köşe yazılarını okuyabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası başta olmak üzere tüm bankaların döviz alış ve satış fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Döviz kurlarına ait fiyatları istatiksel ve grafik olarak inceleyebilirsiniz.

Android için İndir

IOS için İndir

Bireysel Finans

Neden zengin değilim? Zenginliği 6 Davranışla Nasıl Reddediyoruz

Önümüzdeki on yıl boyunca her sabah uyandığınızda bir tasarruf hesabına 5 Türk Lirası koyarsanız, sonunda toplam 18.250 Türk Lirası...

Bu sıralı liste gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı Kayıp Zeka ; döviz kuru takip, anlık döviz kuru, android için indir, para birimlerini, kuru takip, döviz kurları, takip ve uygulaması kavramlarını ele aldı, para birimleri & kurlar odaklı daha fazla finans sıralı liste içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.