Babil'in Kervan Taciri PDF İndir

Babil'in en zengin adamını anlatan Babil'in Kervan Taciri Zenginliğin anahtarı niteliğinde eski bir kitap olan Babil'in Kervan Taciri kitabını pdf olarak buradan indirebilirsiniz. Babil'in Kervan Taciri eski ama geçerli, tıpkı babil gibi. Babil'in Kervan Taciri pdf indir, hemen aşağıda.

Babil'in Kervan Taciri PDF İndir

    Babil'in Kervan Taciri, George S. Clason'un 8000 yıl önce eski Babil'de belirlenen bir benzetmeler koleksiyonu ile finansal tavsiye veren 1926 tarihli bir kitaptır. Kitap, benzetmelerin orijinal olarak yayınlanmasından neredeyse bir asır sonra basılmıştır ve kişisel finansal tavsiye klasiği olarak kabul edilmektedir.

    Babil'in Kervan Taciri kitabındaki benzetmeler, daha sonra o zamanki Dünya'nın en zengin şehri Babil'deki, en zengin adam olan fakir bir yazar olan Arkad adlı kurgusal bir Babil karakteri tarafından anlatılır. Arkad'ın tavsiyesinde "Yedi Tedavi" (veya nasıl para ve servet üretileceği) ve "Beş Altın Yasası" (veya serveti nasıl koruyacağınız ve yatırım yapacağınız) bulunmaktadır. Babil'in Kervan Taciri kitabında Arkad'ın tavsiyelerinin önemli bir kısmı “önce kendinize ödeme yapmak”, “değerli yaşamak”, “bildiklerinize yatırım yapmak”, “uzun vadeli tasarruf" üzerine kuruludur.

    Babil'in Kervan Taciri kitabının içeriği ABD bankaları ve sigorta şirketleri tarafından 1920–24'te dağıtılan bir dizi kitapçıktan; kitapçıklar birbirine bağlandı ve 1926'da Babil'in Kervan Taciri kitabı olarak yayınlandı. Babil'in Kervan Taciri kitabı genellikle kişisel finansal tavsiye klasiği olarak adlandırılır ve Babil'in Kervan Taciri kitabı neredeyse bütün kişisel finansal tavsiye ve servet yönetimi kitaplarının okuma listelerinde görünür. İlk baskısından 90 yıl sonra 2 milyondan fazla satıldı.

    Kitabın alışılmadık yapısı, benzetmeler hakkında daha fazla tartışma ve öngörü sağlayan birçok modern türev eserine ilham verdi.

    Bireysel finans hakkında PrincepsTenebris nickli yazarımızın ufuk açıcı serisi için ise buraya tıklayın.

Babil'in Kervan Taciri pdf olarak ücretsiz indirmek için aşağıdaki "LİNKE GİT" butonuna tıklayabilirsiniz. 

Bireysel Finans

Çok Para Kazanmak İstiyorum - 1

Ben değil, çok para kazanmak istiyorum diye düşünen sen, tıkla. Çok para kazanmak için anahtarın burada. Çok para kazanmak için mümkünse...

Kitap

Dönüşüm Kitabı İncelemesi

"Dönüşüm" Franz Kafka'nın en tanınmış eserlerinden biridir. Kitap, yazarın hayatı boyunca yazdığı en uzun öyküsüdür ve modernist edebiyatta...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı Kayıp Zeka ; kervan taciri kitabı, babil in kervan, taciri kitabı, kişisel finansal tavsiye, finansal tavsiye, kitabı, kitap ve tavsiye kavramlarını ele aldı, kitap odaklı daha fazla i̇ncelemeler & eleştiriler makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.