Aşk ve Romantizm Dolu 25 Yabancı Dizi

Aşk ve romantizmin en çok ilgi çeken konulardan biri olduğu kesindir. Bu sebeple, dizi sektörü de bu konuya oldukça önem veriyor ve romantik komedi ya da dramatik aşk hikayeleri içeren yüzlerce dizi yayınlıyor. Eğer aşk dolu dizilerden hoşlanıyorsanız ve yabancı dizileri tercih ediyorsanız, sizler için hazırladığımız 25 yabancı dizi listemizi…

Aşk ve Romantizm Dolu 25 Yabancı Dizi
Aşk ve Romantizm Dolu 25 Yabancı Dizi
Aşk ve romantizmin en çok ilgi çeken konulardan biri olduğu kesindir. Bu sebeple, dizi sektörü de bu konuya oldukça önem veriyor ve romantik komedi ya da dramatik aşk hikayeleri içeren yüzlerce dizi yayınlıyor. Eğer aşk dolu dizilerden hoşlanıyorsanız ve yabancı dizileri tercih ediyorsanız, sizler için hazırladığımız 25 yabancı dizi listemizi kaçırmayın.

1. Friends
2. How I Met Your Mother
3. Grey's Anatomy
4. The Vampire Diaries
5. The Originals
6. The O.C
7. The Notebook
8. Gilmore Girls
9. Sex and the City
10. Gossip Girl
11. Dawson's Creek
12. 90210
13. Hart of Dixie
14. One Tree Hill
15. Pretty Little Liars
16. The Secret Circle
17. The Lying Game
18. Once Upon a Time
19. The Carrie Diaries
20. Jane The Virgin
21. Outlander
22. Riverdale
23. Younger
24. The Bold Type
25. You

1. Friends: Yayın hayatına 1994 yılında başlayan Friends, altı arkadaşın yaşadığı aşk, arkadaşlık ve şehir hayatını konu alan bir dizi. Her bölümde güldüren, romantik anlarla dolu bir yapım. Bugüne kadar iz_bile takılmadan seyredilen en başarılı yapımların başında Friends gelmektedir.

2. How I Met Your Mother: Barney Stinson, Ted Mosby gibi karakterlerin olduğu How I Met Your Mother, aşkın bütün yönlerini işleyen bir dizi. Hem hicivli mizahı hem de nostaljik başarısıyla How I Met Your Mother, en sevilen diziler listesinde gösterilen bir yapım.

3. Grey's Anatomy: Doktorların aşk hayatlarına odaklanan Grey's Anatomy, dramatik bir dizi. O kadar popüler ki, izleyenlerde tansiyonu yükseltmektedir. Hem izleyicilerin hem de eleştirmenlerin beğenisini kazanan yapım için “sıkıcı” kelimesi asla kullanılamaz.

4. The Vampire Diaries: Mystic Falls isimli şehirde geçiyor olan The Vampire Diaries, yakışıklı vampirlerin aşk hayatlarını anlatıyor. Hem vampir severler hem de romantik dizileri sevenlerin dikkatini çekmiş bulunmaktadır.

5. The Originals: The Vampire Diaries'in spin-off'udur. Yani, hikaye aynı evrendedir. Ancak ana tema burada öncü olan karakter vardır. Özgün karakterlerin hikayesi de The Vampire Diaries kadar etkileyici bulunmaktadır.

6. The O.C: Orange County'de geçen The O.C, Seth Cohen, Ryan Atwood ve Summer Roberts gibi karakterlerin aşk hayatlarına odaklanır. Hem gençler hem de genç kalmayı başarmış insanların izleyebileceği bir yapım.

7. The Notebook: Bu filmi izlemek için ayrı saat ayırmamıza gerek olmayacak şekilde o kadar popüler ki, hafızalarımıza kazınmış durumdadır. Allie ve Noah’ın aşkına odaklanan The Notebook, şimdilerde bir modern klasik durumunda.

8. Gilmore Girls: Rory ve yaşlı kızı Lorelai arasındaki ilişkiye odaklanan Gilmore Girls, çoğu kişinin en sevdiği dizi olmaktadır. İzleyenlerin belirli özelliklerine sahip ve özellikle aile bağlarını göz önünde bulunduran bir hikaye anlatımı vardır.

9. Sex and the City: Carrie Bradshaw, Samantha Jones, Charlotte York ve Miranda Hobbes’un aşk hayatlarına odaklanan Sex and the City, birçok kadının hayallerinde yer etmiş bir yapım. Zamanın ötesinde ve popüler bir dizidir.

10. Gossip Girl: Upper East Side’da geçen Gossip Girl, zengin gençlerin aşk hayatlarını konu ediyor. Hem fashionista hem tarihçilerin ilgisini çeken dizi, zamana meydan okumaktadır.

11. Dawson's Creek: Joey Potter ve Dawson Leery arasındaki ilişkiye odaklanan Dawson's Creek, gençlik dönemlerinde aşk ve arkadaşlık hikayelerini işliyor. Bizim kuşağımız daha en sevdiği aşk hikayesi arasında Doyle, Joey ve Pacey üçlüsü vardır.

12. 90210: Liseden mezun olan bir grup arkadaşın hayatını konu alan 90210, aşk, dram ve entrika dolu bir dizi. Popüler kültür ve duygu hallerinin bir araya geldiği bir akıma sahip bir dizi.

13. Hart of Dixie: New York'ta yaşayan bir doktorun Alabama’da küçük bir kasabaya taşınmasını konu edinen Hart of Dixie, Zoe Hart’un yeni hayatındaki yaşadığı aşk ve entrikaları anlatıyor.

14. One Tree Hill: Nathan Scott ve Lucas Scott’un hayatını konu eden One Tree Hill, aşk, arkadaşlık ve hayatta karşılaşabileceğin tüm zorlukları konu edinir. Rory , The Notebook ve Pretty Little Liars’i izlerken benim gibi olanlar, One Tree Hill’de de aşkın gücüne dikkatle izleyebilirler.

15. Pretty Little Liars: Rosewood’da geçen Pretty Little Liars, bir grup lise öğrencisinin hayatını konu ediyor. Hem gençler hem de ergenlik dönemini en canlı şekilde hatırlayanların takip edebileceği bir dizidir.

16. The Secret Circle: Cassie Blake ve arkadaşlarının, cadılığı öğrenmesini konu eden The Secret Circle, okyanus kıyısındaki küçük bir kasabada yaşayan bir grup genç kız hakkındadır.

17. The Lying Game: Sutton ve Emma'nın hayatını konu eden The Lying Game, aşk, entrika ve sırlarla dolu bir dizidir. İzleyicileri saatlerce ekrana bağlıyacak bir yapım.

18. Once Upon a Time: Masal kahramanlarının gerçek hayata uyarlanmış hallerini konu eden Once Upon a Time, Emma Swan'ın ellerinde meydana gelen sihirli bir kasaba olan Storybrooke'da geçiyor.

19. The Carrie Diaries: Sex and the City’nin ön hikaye olarak adlandırılan The Carrie Diaries, Carrie Bradshaw’un gençliğini konu ediyor. 80'lerin modasını yeniden hayatımıza getirerek gençleri kendine çeken bir yapım.

20. Jane The Virgin: Jane Gloriana Villanueva’nın bekaretini korumaya çalışan hikayeleri işleyen Jane The Virgin, hem mizah dolu hem de romantik bir dizi. İzleyicilerin birçoğu Jane’nin hayatından ilham alabilir.

21. Outlander: Caitriona Balfe’nin Claire Fraser olarak karşımıza çıktığı Outlander, 18. yüzyıl İskoçya’sına yolculuk ediyor. Hem tarihsel hem de romantik bir dizi.

22. Riverdale: Archie Comics’teki karakterleri canlandıran Riverdale, okul gazetesi ED'meister’i takip edenlerin ilgisini çekmektedir. Riverdale, aşk dolu, hüzünlü ve gizemli bir yerdir.

23. Younger: Liza Miller’ın yanlışlıkla genç bir kadın olarak işe alındığı hikayesini konu eden Younger, gençleşmek isteyenlerin hikâyesi. Hem mizah dolu hem de ilgi çekici bir dizi.

24. The Bold Type: Scarlet Magazine'de çalışan üç kadının hayatını konu eden The Bold Type, aşk, dostluk ve iş hayatı arasındaki dengeyi işliyor. Başrol karakterlerinin pozitif mesajları ve yaşam enerjisi izleyiciler için ilham kaynağı olabilir.

25. You: Joe Goldberg karakterinin en karmaşık, en çılgın aşk hikayesini konu edinen You, psikolojik bir gerilim dizi. Joe ve Beck’in aşkına şahitlik ederken, izleyicilerin korku ve gerilimiyle dolup taşacakları aşikârdır.

Sonuç olarak, aşk ve romantizm dolu 25 yabancı diziyi sizin için sıraladık! Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan izleyebileceğiniz bu yapımlar, ruhunuzu besleyecek ve ilham verecektir. Keyifli seyirler!

Bu içerik yapay zeka tarafından tam otomatik şekilde üretilmiştir.
İlgili görseller de yapay zeka tarafından halka açık görseller kullanılarak otomatik seçilmiştir.
Telif hakkı, izinsiz görsel kullanımı, yanlış bilgilendirme, zararlı içerik gibi tespitlerinizle ilgili içeriğin denetlenmesi ve kaldırılması için lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz.

İletişim'e Git
Dizi

Alfa ve Çekici Erkek Karakter İçeren 25 Yabancı Dizi

Birden tüm zamanların en popüler dizilerinde ortak örüntüler keşfedersiniz. Bir alfa, bir takım, bir hedef ve bir savaş. İşte bu gönderide...

Dizi

Kalbinizi Adrenalin ile Dolduracak 30 Yabancı Dizi

Aksiyon ve gerilimin dozunu artırmak isteyenler için, birbirinden heyecanlı yabancı dizileri listeledik. İzlemek için vakit bulamayanlar...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı Kayıp Zeka ; aşk ve romantizm, dizi, pretty little liars, yabancı dizi, dolu 25 yabancı, vampire diaries, tree hill ve little liars kavramlarını ele aldı, dizi odaklı daha fazla hobi & yaşam makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.