Dönmeye rağmen Amerikalılar Bidenomi hakkındaki bu gerçeği biliyor

Biden'ın medyadaki müttefikleri, Amerikalıları bildiklerinin doğru olmadığına, yani ailelerin 2024'te 2020'ye göre daha iyi durumda olduğuna ikna etmek için ellerinden geleni yapıyor.

Dönmeye rağmen Amerikalılar Bidenomi hakkındaki bu gerçeği biliyor
Dönmeye rağmen Amerikalılar Bidenomi hakkındaki bu gerçeği biliyor

Başkan Joe Biden, Noel arifesinde bir muhabirin sorusuna sinirlenerek ekonomi hakkında "Her şey yolunda" dedi. "Bir bakın. Doğru şekilde haber yapmaya başlayın."

Biden'ın medyadaki müttefikleri bile Amerikalıları, ailelerin 2024'te bundan daha iyi durumda olacağına dair bildiklerinin doğru olmadığına ikna etmek için ellerinden geleni yapıyor. 2020'deydiler. Bu, Biden yönetiminin Aşil topuğu ve aslında Demokratların Kasım ayına dair umutları.

Demokrat Parti, Amerikalıları, özellikle de partinin omurgasını oluşturan Siyahi ve Hispanik aileleri küçümseyerek ve onları gücendirerek mutfak masası meselelerini bir kenara koydu.

FOX NEWS ANKETİ: SADECE %14'Ü BIDEN'IN EKONOMİK POLİTİKALARINDAN YARDIMCI OLDUĞUNU SÖYLÜYOR

Basit gerçek şu ki, Amerikan aileleri Başkan Biden yönetiminde daha da kötü durumda - ve bu durum bunu gizleyemez .

Biden'ın İspanyollar arasındaki desteğine bakın; Yönetim "Latinx" terimini ne kadar kullanırsa kullansın, Ivy League'in o nadir uyanıklık atmosferinde yaşamayan İspanyol kökenlilerin sayısını giderek artırıyor.

"Eski Başkan Trump, İspanyol kökenliler arasında Başkan Biden'a liderlik ediyor. Yeni bir ankete göre genç seçmenler ve genç seçmenler." The Hill Yeni Yıl Günü'nde bildirdi. "Biden, ankete katılan İspanyol seçmenler arasında %34 destek alırken, Trump'ınki %39'du. Bu, Biden'ın demografik grubun %65'ini kazandığı 2020'den bu yana büyük bir düşüşe işaret ediyor."

Başkan için haberler daha da kötüleşiyor. Biden. Siyah seçmenler arasındaki desteği 2020'de yüzde 87'den şimdi yüzde 63'e çıktı. Genç seçmenler bile Demokratlardan ayrılıyor.

Daha fazla FOX HABER GÖRÜŞÜ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

"2020'de Biden, Trump'ı ezdi The Hill, grup içinde 24 puan farkla fark yarattı. Ancak anket, Trump'ın artık 35 yaş altı seçmenler arasında Biden'ın %33'üne %37 destek vererek önde olduğunu ortaya çıkardı," dedi The Hill.

Burada olup bitenler daha geniş bir eğilimin artmasıdır. ; Demokrat Parti giderek daha ilerici hale geldikçe, geleneksel olarak tabanını oluşturan çalışan aileleri geride bırakıyor.

Meslektaşım Rafa Bejar'ın yakın zamanda belirttiği gibi, "Soldaki en sesli liderler Amerikalıların ülkenin hala derinden ırkçı olduğuna inanmasını istiyor. Ancak bu mesaj Teksaslı Hispanikler arasında çok az ilgi görüyor."

Neden? Çünkü onlar için önemli olan, Amerikalı aileler için her zaman önemli olan şeylerdir: Güçlü bir ekonomi, gerçek bilgi ve becerileri öğreten etkili okullar ve kendileri için daha iyi bir yaşam kurma fırsatı.

İşte bu yüzden Biden. Yönetimin gelişen bir ekonomiye ilişkin iddiaları içi boş gibi görünüyor ve öyle de değil. Amerikalılar gerçeği görebiliyor; aylık bütçelerinde.

ROBERT HENNEKE'DEN DAHA FAZLA OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Politika & Siyaset

Nikki Haley, momentumu daha fazla incelemeye yol açarken...

Nikki Haley, bu hafta sonu Iowa'daki parti toplantıları öncesinde, Iowa ve New Hampshire'daki birincil süreci tartışırken "kişiliklerin"...

Eleştiri Köşesi

Morning Glory: Trump'ın ikinci dönemine yönelik fantastik...

Hugh Hewitt, eski Başkan Trump'ın, bağış toplama ve medya desteğine hızlı bir başlangıç ​​yapmak için ikinci dönemi için potansiyel...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; biden yönetimin, genç seçmenler, seçmenler, başkan, aileleri, trump, anket ve ekonomi kavramlarını ele aldı, eleştiri köşesi odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.