Artık sadece polisler için değil - Bu küçük vücut kamerası herkesin her şeyi kaydetmesine nasıl olanak sağlıyor?

Vücut kameraları artık sadece kolluk kuvvetleri için değil. PhoneCam yapay zeka tarafından desteklenmektedir, BIC çakmaktan daha küçüktür ve yalnızca 20 gram ağırlığındadır.

Artık sadece polisler için değil - Bu küçük vücut kamerası herkesin her şeyi kaydetmesine nasıl olanak sağlıyor?
Artık sadece polisler için değil - Bu küçük vücut kamerası herkesin her şeyi kaydetmesine nasıl olanak sağlıyor?

Vücut kameraları genellikle kolluk kuvvetleriyle ilişkilendirilir, peki ya kendiniz için bir kameranız olsaydı?

Çevrenizde olup biten her şeyi kaydedebildiğinizi ve yardıma ihtiyacınız olursa ailenize veya arkadaşlarınıza bir tehlike sinyali gönderebildiğinizi hayal edin.

Küçük, uygun fiyatlı ve akıllı, AI destekli bir cihaz olan PhoneCam'in sizin için yapabileceği şey budur.

KURT'UN GÜVENLİK UYARILARI İÇEREN ÜCRETSİZ CYBERGUY HABER BÜLTENİNİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN , SİZİ DAHA AKILLI HALE GETİRECEK HIZLI VİDEO İPUÇLARI, TEKNİK YORUMLAR VE KOLAY NASIL YAPILIRLAR

PhoneCam, kişisel güvenlik korkularının had safhada olduğu bir dünyada insanların kendilerini daha güvende hissetmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. 2023 Gallup anketine göre ABD'de son otuz yılın en yüksek seviyesi. Klasik bir BIC çakmaktan daha küçüktür ve yalnızca 20 gram ağırlığındadır.

YAPAY ZEKA (AI) NEDİR?

Mıknatıslı bir montaj parçasıyla birlikte gelir, bu da onu kıyafetlerinize, sırt çantanıza veya bisikletinize takmanıza olanak tanır. İhtiyaç halinde ekstra aksesuar olarak profesyonel kullanıma yönelik bir ceket klipsi satın alınabilir.

PhoneCam akıllı telefonunuza bağlanır ve mikrofonunu, CPU'sunu ve bağlantısını (Wi-Fi, 4G/5G) kullanır. . Kısa bir basışla kaydı etkinleştirmenize ve uzun bir basışla acil durumda iletişime geçilecek kişileri anında uyarmanıza olanak tanıyan bir uygulamaya sahiptir; bu, kritik durumlarda ek güvenlik sağlar.

Ayrıca, önceden seçilmiş bir acil durum iletişime geçilecek kişiyi de ayarlayabilirsiniz. konumunuzu ve video yayınınızı içeren bir alarm çağrısı alacaksınız.

DAHA FAZLA: ürpertici robot köpekleri devriye mahallelerine dağıtılıyor 

PhoneCam telefonun güçlü CUP'ını kullanır ve bu nedenle gelişmiş yapay zekayı çalıştırabilir. PhoneCam gelecekte yüzleri, nesneleri ve sahneleri tanımak ve faydalı bilgi ve öneriler sağlamak için diğer yapay zekaları da dahil etmeyi planlıyor.

Örneğin, PhoneCam kalabalık veya tehlikeli bir alanda olup olmadığınızı tespit edebilecek ve önlem almanız konusunda sizi uyarıyor. PhoneCam ayrıca önemli noktaları, sanat eserlerini veya ürünleri tanımlayabilecek ve size ilgili bilgi veya önerileri sunabilecek.

DAHA FAZLA: KİŞİSEL KORUMA İÇİN EN İYİ TEKNOLOJİ

DAHA FAZLA: EV GÜVENLİĞİNİZİ ARTIRMAK İÇİN EN İYİ SEÇİMLER

PhoneCam'in, yerel olarak cihazınızda depolanan döngü kaydını içeren ücretsiz bir abonelik planı vardır. telefon ve ayda 20 dakikalık alarm. Ayrıca bulut depolama alanı ve daha fazla özellik sunan premium plana da yükseltebilirsiniz.

PhoneCam yalnızca kişisel bir güvenlik cihazı değildir. Ayrıca maceralarınızı kaydetmek, çalışmalarınızı belgelemek veya çocuklarınızı veya büyüklerinizi izlemek gibi çeşitli amaçlarla da kullanılabilir. PhoneCam, grubunuzdaki diğer PhoneCam kullanıcılarının konumunu ve durumunu görmenizi sağlayan bir kontrol odası uygulamasına sahiptir. Ayrıca diğer kullanıcılardan gelen alarmları yanıtlayabilir ve iletebilirsiniz.

YAŞAM TARZI BÜLTENİMİZE KAYDOLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

DAHA FAZLA: SNEAKY Ampul GÜVENLİK KAMERALARI EV GÜVENLİĞİNDE SONRAKİ BÜYÜK ŞEYDİR

PhoneCam, en katı veri güvenliğine uyduğunu söylüyor ve saklanan videolarınıza erişemediğini ve verilerinizin ele geçirileceğini iddia ediyor ABD sunucularında yerel olarak depolanır. Gizliliğe gelince, şirket web sitesinde PhoneCam'in sizin aktivasyonunuz olmadan kayıt yapmadığını söylüyor.

PhoneCam, bir ürün tasarım ve geliştirme şirketi olan SLIMDESIGN tarafından geliştirilmiştir. CEO'su ve tasarım direktörü Wouter Konings şöyle diyor:

"Tüketiciler ve işletmelerin, kendilerini güvende tutmaya yardımcı olabilecek giyilebilir bir kameraya erişimi şu ana kadar sınırlıydı. İnsanların yaşam biçimini dönüştürmeyi hedefledik. Geleneksel modele kompakt, tehdit oluşturmayan bir alternatif sunarak vücut kameralarını algılayın ve kullanın. PhoneCam'in şık, hafif tasarımı, güçlü, yapay zeka destekli bir vücut kamerasına ev sahipliği yapar ve geniş özellik yelpazesi, kullanıcıların kısa sürede yardımcı olabilecek kaynaklara bağlı kalmasını sağlar. bildirim."

PhoneCam'in 2024'te üretime başlaması bekleniyor ve şirketin web sitesinde 69 ABD doları fiyatla satışa sunulacak.

Bir gövdeye sahip olmak Kamera artık sadece kolluk kuvvetleri için değil. PhoneCam vücut kamerası, sizin için önemli olan her şeyi kaydetmenin basit, akıllı ve güvenli bir yolunu sunar. Minik cihazla kendinizi her durumda daha güvende, hazırlıklı ve korumalı hissedebilirsiniz.

Telefon Kamerası gibi bir vücut kamerası takmanın kendinizi daha emniyette ve daha güvende hissetmenizi sağlayacağını mı düşünüyorsunuz? Cyberguy.com/Contact

adresinden yazarak bize bildirin

Teknik ipuçlarım ve güvenlik uyarılarım hakkında daha fazla bilgi için, Cyberguy.com/Newsletter

adresine giderek ücretsiz CyberGuy Rapor Bültenime abone olun

Kurt'a bir soru sorun veya hangi hikayeleri beğendiğinizi bize bildirin Bu konuyu ele almamızı istiyorsunuz.

CyberGuy'da en çok sorulan soruların yanıtları:

Tatil Hediye kartlarını kullanma fikirleri

Telif Hakkı 2023 CyberGuy.com. Tüm hakları saklıdır.

Teknoloji

E-postanız bu şekilde yanlış ellere geçiyor

E-posta adresiniz yanlış ellere geçtiğinde başınız belaya girebilir. Kurt "CyberGuy" Knutsson, spam gönderenlerin adresinizi nasıl...

Teknoloji

GPT-3 adlı yapay zekanın hırslı insanlar hakkında yazdıkları!

Yeni bir yapay zeka yakın zamanda ortalığı kasıp kavurdu! Bu yapay zeka milyon dolarlar harcanarak var edildi, GPT-3'ün davinci adlı...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; phonecam, vücut kamerası, yapay zeka, kolluk kuvvetleri, vücut kameraları, cyberguy, güvenlik ve kamerası kavramlarını ele aldı, teknoloji odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.