Hall of Fame üyesi Brian Dawkins, Broncos'u Russell Wilson yedek kulübesine aldı: 'Kesinlikle kötü idare edildi'

Russell Wilson'ın Denver Broncos'la yedek kulübesinde yer alması, Hall of Fame üyesi Brian Dawkins de dahil olmak üzere tüm NFL'de sempati ve desteğe yol açtı.

Hall of Fame üyesi Brian Dawkins, Broncos'u Russell Wilson yedek kulübesine aldı: 'Kesinlikle kötü idare edildi'
Hall of Fame üyesi Brian Dawkins, Broncos'u Russell Wilson yedek kulübesine aldı: 'Kesinlikle kötü idare edildi'

Russell Wilson, Denver Broncos tarafından yedek kulübesine alındıktan sonra serinin oyun kurucusu için bir fiyaskoya dönüşen olaydan sonra birçok kişiden dalga dalga destek alıyor.

Wilson'ı takıma alma kararı, baş antrenör Sean Payton'ın kararıydı. Geçtiğimiz hafta play-off şansı görmesine rağmen normal sezonun son iki maçı. Jarrett Stidham, Denver'ı ihtiyaç duyulan zafere götürdü. Ancak play-off tablosu Broncos'u elemeye sürükledi ve 18. Haftayı anlamsız bir oyun haline getirdi.

Aaron Rodgers, Jason ve Travis Kelce gibi isimler Denver'da olup bitenler konusunda Wilson'a sempati gösterdi. .

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Broncos'ta oynayan Hall of Fame oyuncusu Brian Dawkins, ne olduğunu izlemeyi anlayamıyor tesiste de devam etti.

Nirvana Super sağlıklı yaşam içeceklerinin kariyer sonrası fitness yolculuğunda sağladığı faydalardan bahsederken Fox News Digital'e "Kesinlikle kötü idare edildi, kesinlikle" dedi. "Bir kez daha, bir takımın liderinden bahsediyorsunuz. Bir takımın lideri aynı zamanda koçtur. Koçun işleri nasıl yaptığı, herkese nasıl davranılacağı veya davranılabileceği hakkında konuşmanın uzun bir yolunu sağlar. , herhangi bir zamanda."

"Bir oyuncu olarak, oyun kurucumun Russell'a yapıldığı gibi davrandığını ve sonuçta büyük bir perspektiften o adama inanıp güvendiğini görmek istemem. , bahsettiğim şey bu. Yani bana göre bu olayın ele alınma şekli ve Russell'a o organizasyonda, özellikle de baş antrenör tarafından nasıl davranıldığı kesinlikle katledildi."

OUTKICK'TEN: RUSSELL WILSON BASİT BİR AÇIKLAMAYLA BANCH'A TEPKİ VERDİ

Dawkins, soyunma odasındaki bir oyuncu olsaydı başını öne eğip zaferler için oynamaya devam edeceğini belirtti. Broncos'un yaptığı da buydu; kendisine kontrat ültimatomu ile geldiklerini söyleyen Denver'ı art arda üç galibiyete taşıyan Wilson da dahil.

Ancak Broncos, Stidham yönetimi devralmadan önce son dört startının üçünü kaybetti. 17. Hafta.

Wilson'ın yedek kulübesine alınmasının temel nedeni devasa kontratı ile ilgili ve Wilson, takım tarafından istendiğinde maaş kesintisi yapmayı reddettiğini söyledi. Gazetecilere verdiği demeçte, sözleşmesini veya sakatlık garantisini değiştirmezse takımın onu kenara çekeceğini söyledi.

"Chiefs'i yendik. Veda haftasının başında yanıma geldiler. Pazartesi ya da Salı günü bana kontratımı, sakatlık garantimi değiştirmezsem yılın geri kalanında takımdan ayrılacağımı söyledi... Bu konuda kesinlikle hayal kırıklığına uğradım."

Wilson, ligin ve NFLPA'nın işin içine dahil olduğunu söyledi.

Payton, "Böyle bir hamleyi çevreleyen tüm spekülasyonları ve her şeyi anlıyorum ve size umutsuzca kazanmaya çalıştığımızı söyleyebilirim" dedi. durum. "Elbette, bugünkü oyunumuzda ekonomi ve diğer şeyler var, ancak bunun arkasındaki 1 numaralı adım hücumda bir kıvılcım yaratmaktır."

Wilson'ın beş yıllık, 245 milyon dolarlık sözleşmesi geçen yıl önümüzdeki sezon için sözleşme imzaladı ancak 2025'teki tahmini 37 milyon dolarlık maaşının tamamı Mart ayında ödenecek. Sezon içinde Wilson'ın sakatlanması, Broncos'un mali durumunu çıkmaza sokabilir.

Wilson, Broncos'un sözleşme talebi hakkında "Kesinlikle acı vericiydi. Bir süreliğine hafif bir darbe oldu" dedi. . "Günün sonunda başımı eğip her oyunda, her maçta, her an elimden geleni yapmak istiyorum."

Ve belki de 35 yaşındaki Wilson. X'te paylaşım yaptıktan sonra kaderini NFL'de görüyor.

Geçtiğimiz Perşembe günü "Tanrı beni yakaladı" diye yazdı. "Sırada ne olacağını sabırsızlıkla bekliyorum."

Wilson'ın NFL'deki geleceği belirsizlik içinde ama onun köşesinde, Denver'ın bu iş taktiğinin zalimce olduğuna inanan Dawkins de dahil olmak üzere pek çok kişi var.

p>

Spor

Erin Andrews, fotoğraf isteyen aşırı hevesli hayranla karşılaşmasını...

Fox Sports kenar muhabiri Erin Andrews, Tampa Bay Buccaneers'ın oyun kurucusu Baker Mayfield ile konuşurken aşırı istekli bir hayranla...

Spor

USC'den Caleb Williams son kaybın ardından medyadan uzak...

USC yıldızı Caleb Williams, Truva atlarının Cumartesi günü UCLA'ya karşı 38-20'lik yenilgisinin ardından medyadan uzak durduğu için...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; wilson, russell wilson, hall of fame, yedek kulübesine, broncos, brian dawkins, oyun ve denver kavramlarını ele aldı, spor odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.