Morning Glory: Trump'ın ikinci dönemine yönelik fantastik bir taslak

Hugh Hewitt, eski Başkan Trump'ın, bağış toplama ve medya desteğine hızlı bir başlangıç ​​yapmak için ikinci dönemi için potansiyel olarak atananların bir listesini yayınlaması gerektiğini yazıyor.

Morning Glory: Trump'ın ikinci dönemine yönelik fantastik bir taslak
Morning Glory: Trump'ın ikinci dönemine yönelik fantastik bir taslak

Salı günü, eski Başkan Trump'ın, adaylığı kazandıktan sonra (ki bu New Hampshire ön seçim gecesi veya 5 Mart Süper Salı günü fiilen sona erebilir) adaylığını belirlemesi durumunda sonbaharda şansını büyük ölçüde artıracağını savundum. koşucu arkadaşını çok erkenden serbest bırakır ve üç değil dokuz ay boyunca bağış toplamak ve medya büyüsü yapmak için onu serbest bırakır.

"Büyük söz sahibi" Sens. Tom Cotton, R-Ark., Joni Ernst, R-Iowa veya Dan Sullivan, R-Alaska, eski Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Kongre Üyesi Mike Gallagher, R'yi beğeniyor -Wis. veya eski ulusal güvenlik danışmanı Büyükelçi Robert O'Brien. Son ikisi, Gallagher Wisconsin'de veya O'Brien'ın İsa Mesih'in Son Zaman Azizleri Kilisesi'ne üyeliğinin Trump'a bazı LDS oyları getirdiği Arizona ve Nevada eyaletlerinde bağış toplama ve mesajlaşmanın yanı sıra oyları da sunabilir ve bu da sorun yaşadığı bir blok.

Trump Full Monty'ye giderse ve üst düzey atamalarının hepsi olmasa da çoğunun seçileceği "listeyi" bırakırsa - ve evet, bunu yapmak yasaldır yani - medya platformlarını ve bağış toplama etkinliklerini dolduran ve önemli olan vekillerle seçimi güçlendirecek.

TRUMP IOWA'YI KAZANABİLİR ANCAK SEÇMENLERİN İKİNCİ SEÇİMİ KESİNLİKLE KRİTİK

İşte Trump'a hemen marjları aşmada yardım edebilecek, para toplayabilecek kişilerle ilgili fantastik taslağım , kablolu yayında görünecek ve Trump'ın istediği kadar erken başlayabilir. (Not: Oval'in koridorunda yalnızca bir tanesi bulunabileceği için diğer işlerdeki tüm potansiyel Başkan Yardımcılarını kullandım):

Dışişleri Bakanı: O'Brien, Nikki Haley

Savunma Bakanlığı: Pompeo, Gallagher, Temsilci Michael Waltz, R-Fla.

Deniz Kuvvetleri, Kara Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri Bakanları: Gallagher, Waltz ve Rep. August Pfluger, R-Texas, bu hizmetlerde deneyimli olan ve kendi hizmetlerini bilen kişilerdir. Kim gelirse gelsin, dört yıl boyunca bu dalları doğru şekilde ayarlamayı ve gerektiğinde askeri liderliği derinlemesine seçmeyi taahhüt etmelidir.

Ulusal İstihbarat Direktörü ve Merkezi İstihbarat Direktörü: Eski Ulusal İstihbarat Direktörü John Ratcliffe, Gallagher veya Waltz

Başsavcı: Cotton, Sens. Lindsey Graham, R-S.C., Josh Hawley R-Mo. veya Eric Schmitt, R-Mo. (Hızlı onay alabilmek için bu kişinin bir senatör olması gerekiyor ve Beltway'i eleştirenlere karşı kayıtsız kalmaları gerekiyor).

Başsavcı Yardımcısı: Daniel Cameron, Kentucky'nin eski başsavcısı < br>
Başsavcı: Eski Büyükelçi Christopher Landau

2024 TRUMP-BIDEN RÖVANŞI BAŞKA HİÇBİR SEÇİME BENZERSİZ BİR SEÇİM OLACAK

FBI: Stephen Cox veya Tim Garrison gibi eski bir ABD avukatı (Trump'ın emrinde bunlar gibi görev yapmış ve bu ikisi gibi üst kattaki evi temizleyecek pek çok harika eski ABD'li var) ilk gün ve James Comey'nin izin verdiği veya teşvik ettiği gibi ajanların Trump'a karşı kan davası açmasına izin vermeyecekti.

Hazine: Eski Hazine Bakanı Steve Mnuchin veya Virginia Valisi Glenn Youngkin

< p>OMB: Robert Lighthizer, eski ABD ticaret temsilcisi, Kevin Hassett, eski başkanın kıdemli danışmanı veya Russ Hauth (Hauth'un %4 GSYİH savunma bütçesi taahhüdü vermesi şartıyla).

HHS: Dr. Jay Bhattacharya (ve CDC ve FDA adına onu dinleyin).

Eğitim Bakanlığı: Hillsdale Başkanı Larry Arnn (Orada bir üniversitenin aylık haber bülteninin 2 milyon aboneye sahip olmasının nedeni), Arthur Brooks, Sen. JD Vance, Youngkin.

Tarım: Kuzey Dakota Valisi Doug Burgum 

Ticaret: Eski Büyükelçi Lewis Eisenberg, Youngkin

2024, AĞIR SIKLET GİBİ GİBİ OLAN İKİ HAFİF SİKLEM ARASINDA BİR YARIŞMA OLACAK MI?

EPA : Andrew Wheeler, eski EPA yöneticisi

Ticaret Temsilciliği Ofisi: Lighthizer veya Matt Pottinger, eski ulusal güvenlik danışman yardımcısı. Lighthizer bunu daha önce de yapmıştı. Pottinger terfi ederse Çinlilerle herkesten daha iyi başa çıkabilir.

Personel Yönetimi Ofisi: Stephen Miller, daha önce Trump'ın politikadan sorumlu kıdemli danışmanıydı. Elbette Senato çoğunluğuna ihtiyacınız olacak, ancak idari devleti üstlenecekseniz bunu üstlenin. Gözle görülür şekilde. Dalgalanan bayraklarla.

İç mekan: Eski Arizona Valisi Doug Ducey. Sorunları biliyor ve son derece yetkin.

İşçi: Schmitt veya Sen. Shelley Moore Capito, R-W.Va.

Enerji: Dan Brouillette geri dönüyor.

HUD: Ben Carson geri dönüyor veya Amerika'nın en iyi şehrinde evsizlikle mücadele eden eski San Diego Belediye Başkanı Kevin Faulconer.

TIKLAYIN DAHA FAZLA FOX NEWS GÖRÜŞÜ İÇİN BURADA

Ulaşım: B. Boeing'den Marc Allen veya başka bir kıdemli ve e…

Sağlık

US News'in yıllık sıralamasına göre bunlar 2024'ün en iyi...

US News, Amerikan pazar araştırma ve analiz şirketi The Harris Poll ve 43 sağlık uzmanından oluşan bir panel ile ortaklaşa 2024 En...

Eleştiri Köşesi

Amerika'daki yoksul çocukların sayısı iki katına çıktı...

Çocukluk çağındaki yoksulluk rakamları iki katına çıktı. Şu anda 9 milyon yoksul çocuk var ve ekonomik sorunlar, başarısız eğitim...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; bağış toplama, trump, istihbarat direktörü, başkan, seçim, gallagher, toplama ve ulusal kavramlarını ele aldı, eleştiri köşesi odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.