Vivek Ramaswamy sadece iki 'Önce Amerika' başkan adayı olduğunu söylüyor

Cumhuriyetçi başkan adayı Vivek Ramaswamy, Iowa'daki bir belediye binasında kendisinin ve eski Başkan Donald Trump'ın tek "Önce Amerika" adayları olduğunu vurguladı.

Vivek Ramaswamy sadece iki 'Önce Amerika' başkan adayı olduğunu söylüyor
Vivek Ramaswamy sadece iki 'Önce Amerika' başkan adayı olduğunu söylüyor

Cumhuriyetçi başkan adayı Vivek Ramaswamy, kendisinin ve eski Başkan Donald Trump'ın Önce Amerika gündemine sahip tek iki aday olduğunu ileri sürdü.

Iowa, Marengo'daki bir belediye binasında. Cumartesi günü, 38 yaşındaki girişimci, kendisinin ve Trump'ın Cumhuriyetçi oy pusulasında "Önce Amerika" olan iki aday olduğunu söyledi.

Ramaswamy, "Bu yarışta Amerika'nın ilk iki adayı olduğunu düşünüyorum" dedi. . "Bu Donald Trump ve ben."

MİLYARDER JEFFREY EPSTEIN ASSOCIATE, VIVEK RAMASWAMY VE BİRÇOK DEMEYE BÜYÜK BAĞIŞLAR VERDİ

Ramaswamy'nin destekçilerinden oluşan bir kalabalığa konuşma zamanının geldiğini söylemesinin ardından an geldi "samimi bir şekilde" katılımcılardan oylarını Ramaswamy'ye mi yoksa Trump'a mı vermeyi planlıyorlarsa ellerini kaldırmalarını istedi.

"Kaçınız şu anda beni desteklemeye sıcak bakıyor?" diye sordu Ramaswamy. "Pek sayınız."

Sonra Ramaswamy izleyicilere 15 Ocak'taki Iowa başkanlık kurultaylarında hangilerinin Trump'a oy vermeyi planladığını sordu.

"Kaç kişi aranız kurultay için Donald Trump'ı mı düşünüyorsunuz?" diye sordu Ramaswamy. "Tamam. Teşekkür ederim. Anladım çünkü bu yarışta 'Önce Amerika'ya aday iki aday olduğunu düşünüyorum."

RAMASWAMY, 'BEYAZ'I KINMAYA İLİŞKİN SORUYA VİRAL YANITLA WAPO MUHABİRİNİ VURDU ÜSTÜNLÜK': 'SİZE Yazıklar Olun'

"Önce Amerika 2.0" gündemiyle kampanya yürüten Ramaswamy, Trump'ın ABD'nin ticaret açıklarını azaltmaya odaklanan Önce Amerika politikasına uyum sağladı. Amerika'nın uluslararası ticaret örgütlerine karşı sorumlulukları yeniden dengeleniyor.

Sadece bir hafta içinde, bir sonraki potansiyel başkan için ilk oyların verileceği 2024 Iowa Caucuses başlayacak.

Başkan adaylarına oy veren ilk eyalet olan Iowa'daki parti toplantıları tüm ilk sezona zemin hazırladı. Iowa'da kazanmak veya güçlü bir performans sergilemek, adaylar için çok önemli bir ivme yaratabilir ve seçmenlerin adayların hayatta kalma konusundaki algılarını etkileyebilir.

Ramaswamy, geçen hafta X'te yayınlanan bir gönderide eski Cumhuriyetçi Iowa Temsilcisi Steve King'in desteğini aldı.

Salem, New Hampshire, GOP Başkanı Steve Goddu da geçen yıl eski New Hampshire GOP Senatosu adayı Kevin Smith ile birlikte Ramaswamy'yi destekledi.

Fox News'ten Jamie Joseph katkıda bulundu bu rapor.

Politika & Siyaset

Trump, Iowa Belediye Binasında Hunter Biden'ı eleştirdi:...

Eski Başkan Trump, Çarşamba günü Fox News Belediye Binası'nda Hunter Biden'ı sert bir dille eleştirerek, başkanın oğlunun "hiçbir...

Politika & Siyaset

İZLE: Cori Bush'un kocası, kampanyasından aldığı binlerce...

Fox News Digital'in elde ettiği videoya göre Temsilci Cori Bush'un kocası, kampanyasından aldığı ödemeler ve komitedeki mevcut görevi...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; başkan adayı, ramaswamy, vivek ramaswamy, donald trump, amerika, trump, aday ve iowa kavramlarını ele aldı, politika & siyaset odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.