Erin Andrews, fotoğraf isteyen aşırı hevesli hayranla karşılaşmasını ayrıntılarıyla anlatıyor: 'Hayvanat bahçesindeki bir hayvan mıyım?'

Fox Sports kenar muhabiri Erin Andrews, Tampa Bay Buccaneers'ın oyun kurucusu Baker Mayfield ile konuşurken aşırı istekli bir hayranla yakın zamanda yaşanan etkileşimi ayrıntılarıyla anlattı.

Erin Andrews, fotoğraf isteyen aşırı hevesli hayranla karşılaşmasını ayrıntılarıyla anlatıyor: 'Hayvanat bahçesindeki bir hayvan mıyım?'
Erin Andrews, fotoğraf isteyen aşırı hevesli hayranla karşılaşmasını ayrıntılarıyla anlatıyor: 'Hayvanat bahçesindeki bir hayvan mıyım?'

Fox Sports kenar muhabiri Erin Andrews uzun süredir NFL'yi takip ediyor, bu nedenle hayranlarla olan etkileşimleri hakkında mutlaka bir veya iki ilginç hikayesi vardır.

Charissa Thompson'la birlikte "Calm Down" podcast'inin son bölümünde Andrews, fotoğraf isteyen oldukça agresif bir hayrandan bahsetti.

Andrews podcast'te şunları söyledi: "Maçtan önce Baker Mayfield'la ayakta duruyordum, konuşuyordum, çünkü geçen sene onu görmemiştim." . "Ve ben orada dururken, bu adam şöyle dedi: 'Erin, buraya gel! Bir fotoğraf istiyorum!'"

NFL 18. HAFTA ÖNİZLEME: FİNALDE NELER OLACAK? NORMAL SEZONUN HAFTASI

"Ben de 'Hayvanat bahçesindeki bir hayvan mıyım?' diye düşündüm."

Hayranın davranışı bile tepki çekti Mayfield'dan tepki.

"Baker omzuma dokundu ve 'Bununla iyi eğlenceler' dedi," diye devam etti Andrews.'

"'Bir fotoğraf istiyorum!'" dedi Andrews. hayranı taklit ediyor. "Biliyor musun? Çok şey istiyorum ama sana bağırıyor muyum?"

Andrews'ın tanınmış bir spor medyası üyesi olarak etkileşimleri hakkında anlattığı tek hikaye bu değildi.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Miami Dolphins haberinden dönüş yolunda Noel Arifesindeki Dallas Cowboys maçına karşı Andrews, Fort Lauderdale havaalanında bir şeyler atıştırmaya çalışırken yaşadığı bir etkileşimi hatırladı.

"Bu adama açıkça gereğinden fazla hizmet veriliyor" dedi Andrews. "Uçağının ertelenip ertelenmediğini ya da kendisine fazla hizmet verildiğini bilmiyorum."

"Bar kapanmadan önce 10 dakikamız var. Hızlı bir burger alabilir miyim? Peynir yok, patates kızartması. Ne olduğu umurumda değil. Bir şey alabilir miyim? Sabah 8.30'dan beri yemek yemedim" diye devam etti.

Andrews, adamın ona istenmeyen tavsiyelerde bulunmadan önce işçilerden birinin ona yiyecek ve içecek almayı kabul ettiğini söyledi.

"Adam dönüp bara döndü ve 'Kim olduğunu biliyorum' dedi. Ben de 'Harika. Neyse, çok teşekkür ederim. İşte bir ipucu' dedim. Ve o 'Daha çok gülümsemen lazım' diyordu. Ben de 'Sormadım' dedim" diye anımsıyor Andrews.

Andrews, "hoş olmayan bir sözle" yanıt vermeden önce adamın onu pek iyi olmamakla suçladığını söyledi.

NFL sezonunun son haftası Pazar günü başlıyor. AFC Doğu şampiyonluğu için Dolphins ve Buffalo Bills arasında oynanan maç.

Spor

Hall of Fame üyesi Brian Dawkins, Broncos'u Russell Wilson...

Russell Wilson'ın Denver Broncos'la yedek kulübesinde yer alması, Hall of Fame üyesi Brian Dawkins de dahil olmak üzere tüm NFL'de...

Spor

USC'den Caleb Williams son kaybın ardından medyadan uzak...

USC yıldızı Caleb Williams, Truva atlarının Cumartesi günü UCLA'ya karşı 38-20'lik yenilgisinin ardından medyadan uzak durduğu için...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; andrews, erin andrews, adam, fotoğraf, hayvan, spor, hayranla ve baker kavramlarını ele aldı, spor odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.