Biden'ın seçimleri gerçekte nasıl kazandığı konusunda Cumhuriyetçilerin anlamadığı şey

Cumhuriyetçiler, Biden yönetiminin seçimler etrafında federal hükümeti nasıl silah haline getirdiğini anlamıyorlar. GOP'un bu yetki istismarına nasıl tepki vereceğini bulması gerekiyor.

Biden'ın seçimleri gerçekte nasıl kazandığı konusunda Cumhuriyetçilerin anlamadığı şey
Biden'ın seçimleri gerçekte nasıl kazandığı konusunda Cumhuriyetçilerin anlamadığı şey

Cumhuriyetçiler için bir başka hayal kırıklığı yaratan seçim gecesinin ardından, Demokratların düşük eğilimli seçmenleri güvence altına almak için kullandıkları sözde partizan olmayan oydan kurtulma (GOTV) operasyonları hakkında soruların sorulması gerekiyor. -eğilimli seçmenler – sandık başına gidin.

7 Mart 2021'de, Oy Vermeye Erişimin Teşvik Edilmesine İlişkin Yönetici Emri, Başkan Joe Biden, her federal kuruma, oylamanın gerçekleştirilmesine yardımcı olmak için kendi kurumlarının personelinden ve varlıklarından yararlanmaya yönelik bir plan sunma talimatı verdi. Örneğin, kurumlar oy vermek için kayıtlı olmayan yardım alıcılarını belirlemek için dahili verileri kullanabilir, ardından onları kaydettirmek ve oyların kullanılmasını ve sayılmasını sağlamak için kurum personelinden yararlanabilir.

GOTV'nin çabalarını eleştiren herkes, oylamayı engellemek istemekle suçlanıyor. Ancak itiraz etmemiz gereken şey oy vermek değil; bu, Demokrat oylama bloklarından gelen oyların özel toplanmasıdır.

FEC ŞİKAYETİNDE, BIDEN'IN 2020 YILINDAKİ KOORDİNELİ DEZENFEKTAN KAMPANYASI İDDİASI

Biden'ın emri, "eşitlik" ihtiyacını öne sürerek, ajansları açıkça Siyahi ve Kızılderilileri hedef almaya yönlendirdi topluluklar, Hispanik ve Latin kökenli seçmenler, "sivil haklar ve engelli hakları savunucuları", hüküm giymiş suçlular ve federal hükümet için çalışan seçmenler.

Bu oylama bloklarının her birinin ortak noktası nedir? "Kuklacılar" adlı kitabımda açıkladığım gibi, tüm bu grupların Demokratlara orantısız destek verdikleri uzun bir geçmişleri var. Solun düşük eğilimli seçmenleri sandık başına çekme konusunda bu kadar iyi olmasının nedenlerinden biri, vergi mükelleflerinin GOTV operasyonlarını nasıl finanse edeceklerini bulmuş olmaları olabilir.

Peki bu ajanslar 2022, 2023 ve yaklaşan 2024 seçimleri öncesinde ne yaptı? Vergi mükellefleri bunu bilmiyor. Biden yönetimi, yönetici imtiyazının bunların yayınlanmasını engellediğini iddia ederek yüzlerce federal kurum tarafından sunulan planları açıklamayı reddetti.

Bilgi Edinme Özgürlüğü Yasası davaları mahkemede, ancak Biden'ın yönetici imtiyazı iddiası eylem planının yayınlanmasını yavaşlatıyor. Bu kadar iyi ve önemliyse neden bu kadar gizli?

Bu gizlilik iddiası ilk bakışta sahte. Ancak devam eden davaların bunların açıklanması için yıllar alması gerekebilir. Bu arada Demokratlar 2 milyondan fazla federal çalışanın yardımıyla seçimleri kazanıyor.

Seçimler eyaletler tarafından yönetilir. Federal çalışanlar, iktidar partisinin, iktidar partisine oy verme eğiliminde olan belirli gruplara oy vermesine yardımcı olmak için değil, federal programları yönetmek için işe alınır. Aslında federal çalışanların siyasi faaliyetlere katılması kanunen açıkça yasaklanmıştır.

1939 Hatch Yasası "federal programların partizan olmayan bir şekilde yönetilmesini sağlamak" için oluşturuldu. Ancak Biden, Demokrat seçmen gruplarını hedef alarak, partizan hedeflerin ve partizan adayların peşinde koşmak için tüm federal hükümeti silah haline getirdi.

Daha fazla FOX NEWS GÖRÜŞÜ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Biden'ın onay notu neredeyse her kritik konuda su altında. Cumhuriyetçiler ekonomi ve enflasyon, enerji, dış politika, sınır sorunları, suç ve daha pek çok konuda rüzgarı arkalarına almalı. Ancak üst üste üç dönem boyunca Cumhuriyetçi adaylar beklentilerin altında performans gösterdi.

Gerçek şu ki Biden yönetimi aslında tüm oyları almak istemiyor. Bütün Demokrat seçmenleri dışarı çıkarmak istiyorlar. Ve onlar için çok iyi çalışıyor. Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, sendikalar ve şimdi de federal hükümet, tercih edilen oyu almak için durmaksızın çalışıyor.

Düşük eğilimli seçmenlerimizi ortaya çıkaracak Cumhuriyetçi altyapı nerede? Parti, federal kurumların partizan konuşlandırılmasına karşı çıkanları desteklemek için ne yapıyor? Seçmenler size 1 numaralı konularının ekonomi ve enflasyon olduğunu söyleyecektir. Peki bu konuyu önemseyen seçmenleri hedef alan nasıl bir lobi var? Peki oyların bütünlüğü için mücadele eden avukatların ağı nerede?

2024 yaklaşırken, GOP kendi aralarında kavga ederken, Cumhuriyetçiler arkalarına yaslanıp Demokratların düşük eğilimli seçmen oylarını toplamasını izlemeyi göze alamazlar. Cumhuriyetçilerin bu alanda solun hakimiyetine meydan okuma konusunda ciddi olmaları gerekiyor.

Konularda haklı olmak yeterli değil. Kazanan kampanyaların çekici adaylara ve oy kazanma planına ihtiyacı var. Bu Cumhuriyetçiler için bir zorluktur.

JASON CHAFFETZ'DEN DAHA FAZLASINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Eleştiri Köşesi

Biden'ın Çin'e yönelik başarısız dış politikası felaket...

Biden'ın başarısız Çin politikası, daha önce başarısız olan feci bir fikre dayanıyor. Ancak yönetim rakibimize karşı çıkmak yerine...

Eleştiri Köşesi

Biden Takımı, giderek tehlikeli hale gelen bir dünyada...

Amerika'nın düşmanları gün geçtikçe güçleniyor ama Biden yönetiminden gördüğümüz tek tepki zayıflık. Beyaz Saray ekibi yüzleşmek değil,...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; federal hükümet, biden yönetimi, eğilimli seçmenleri, seçmenler, demokrat, cumhuriyetçiler, federal kurum ve kurum kavramlarını ele aldı, eleştiri köşesi odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.