Az Bilinen 7 Harika Instagram Satış Hilesi

Platformdan en iyi şekilde yararlanmak için az bilinen birkaç Instagram hilesini keşfedelim. Bu hileler için uygulamanın en son sürümünü indirmenizi öneririz. İşte o az bilinen harika instagram hileleri...

Az Bilinen 7 Harika Instagram Satış Hilesi

Platformdan en iyi şekilde yararlanmak için az bilinen birkaç Instagram hilesini keşfedelim. Bu hileler için uygulamanın en son sürümünü indirmenizi öneririz. Bu yazımız özellikle Instagram'da işletme ve pazarlama ile uğraşanlar içindir.

1. Instagram'a gönderilerinizi en iyi zamanda gönderin.

Instagram kullanıcıları günün her saatinde aktiftir. Ancak, Instagram'da gönderi yayınlamak için en uygun zamanlar var. Yoğun katılım için, yayınlanacak en iyi zamanlar Pazartesi günleri ve Perşembe günleri saat 15:00 ve 16:00 arası hariç herhangi bir saattir. Bu, hedef kitlenizin saat dilimi içindir. Birçok kullanıcı hafta içi, mesai saatleri dışında daha fazla içerikle ilgilenme eğilimindedir. Hafta sonu yanılgısına düşmeyin, insanlar hafta sonunda tatil odaklı olurlar, eğer eğlence odaklı bir işletmeniz yoksa haftasonu sizin için kullanışsız olacaktır.

2. Instagram'ı Facebook sayfanıza bağlayın.

Instagram'ı benzersiz kılan şey, içeriğinizi diğer sosyal ağlarda da sorunsuz bir şekilde paylaşabilmenizdir.

Twitter ve Facebook gibi diğer sosyal platformlarınıza otomatik olarak bağlanmanızı önermiyoruz; Instagram'da işe yarayan şey, özellikle başlangıçta diğer kanallarda her zaman aynı sonuçları vermez. Bu nedenle, içeriğinizi her platforma uyarlayın.

Bununla birlikte, Instagram'ınızı Facebook gibi diğer sosyal hesaplarınıza bağlamak, yayınlarınızdaki göz sayısını artırır. Bir Instagram iş profili oluşturursanız, Facebook Sayfanızın zaten Instagram'ınıza bağlı olacağını unutmayın.

Bunu yapmaya karar verirseniz, Instagram ayarlarınıza gidin ve Gizlilik ve Güvenlik altındaki Bağlı Hesaplar'ı tıklayın. Facebook'a giriş yapın ve bağlamak istediğiniz Facebook İşletme Sayfasını seçin. Ardından, Paylaşım Ayarları menüsü altında, paylaşımın açık olduğunu belirten Facebook logosu mavi olmalıdır.

3. Beğendiğiniz gönderileri görün.

Instagram beğendiğiniz gönderileri kaydeder. Instagramın bu özelliğini bir tür müşteri veya rakip işaretleme yöntemi olarak kullanabilirsiniz, çok pratiktir. Beğendiğiniz tüm yayınları Instagram ayarları menünüzde görebilirsiniz. (Unutmayın, profilinizin sağ üst köşesindeki üç satıra dokunun ve alttaki Ayarlar'ı tıklayın.) Oradan Beğendiğiniz Gönderiler'i tıklayın.

4. Instagram filtrelerini yeniden sıralayın.

Gönderilerde renk paleti tutarlılığını ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için Instagram, en sık kullandıklarınızı başlangıçta konumlandırmak için filtreleri yeniden sıralamanıza olanak tanır. Filtreleri yeniden sıralamak veya gizlemek için Instagram düzenleyicisini açın. En sağa kaydırın ve Dişliyi yönet simgesini tıklayın. Filtreleri yeniden sıralamak için üç gri çizgiyi basılı tutun veya gizlemek için işareti kaldırın.

5. Altyazılarınıza satır sonları ekleyin.

Instagram'a bir altyazı yazdığınızda, klavye "enter"(yeni satır) düğmesini kaldırır. Düğmeyi göstermek için “123” düğmesine basın, klavyenizde açılır. Unutmayın, Instagram, bir altyazıda yalnızca ilk üç satırı gösterir, bu nedenle "enter" tuşunu az miktarda kullanın.

6. Etiketlendiğiniz yayınları gizleyin.

Birisi bir yayında sizi etiketlerse, Instagram biyografinizin altındaki menüde kişi simgesini tıkladığınızda görünür. Takipçileriniz de bunu görebilir. Rakip firmalar bunu bir saldırı aracı olarak kullanabilir.

Etiketli bir yayını iki şekilde gizleyebilirsiniz. Birinci yol, her bir fotoğrafı elden geçirmek. Gizlemek istediğiniz fotoğrafı açın ve sağ üst köşedeki üç noktayı tıklayın. Fotoğraf Seçenekleri'ni tıklayın ve buradan Beni Gönderiden Kaldır'ı (etiketi kaldırın ve tamamen gizleyin) veya Profilimden Gizle'yi (etiketi bırakın ancak profilde gizleyin) seçebilirsiniz.

Etiketli yayınları sürekli olarak kontrol etmek ve kaldırmak istemiyorsanız, yalnızca hoşunuza gidenleri dahil etmeyi manuel olarak seçebilirsiniz. Bunu yapmak için Ayarlar'dan Gizlilik Etiketleri'ne gidin ve Otomatik Olarak Ekle seçeneğini kapatın. İleride, birisi sizi bir fotoğrafta etiketlediğinde bildirim alırsınız. Bu olduğunda, etiketlendiğiniz fotoğrafa dokunun ve Profilde Göster'i seçin.

Bu ekrandan profilinizden birden fazla fotoğrafı ve videoyu manuel olarak da gizleyebilirsiniz.

7. Fotoğrafları kaydedin ve koleksiyon oluşturun.

Instagram'da çok sayıda inanılmaz içerik var. Belki de taklit etmek istediğiniz rakiplerin içeriklerini gördünüz veya yeniden yayınlamak istediğiniz kullanıcı tarafından oluşturulan bazı içerikler buldunuz. Daha sonra erişmek için bu içeriği nasıl kaydedebilirsiniz? Kayıtlı içerik sayesinde Instagram bunu kolaylaştırıyor.

Instagram anasayfanızda yayınları beğenebilir, yorum yapabilir ve mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca gönderinin sağ köşesindeki şerit simgesini kullanarak da kaydedebilirsiniz. Dokunduğunuzda, yayının altında Koleksiyona Kaydet açılır mesajını görürsünüz. Kaydettiğiniz görüntü veya videoları, UGC içeriği, rakip veya ilham gibi isimler altında bir arada tutmak isteyebilirsiniz, bunun için bu içerik için bir koleksiyon oluşturabilirsiniz.

Kayıtlı içeriğinize profilinizden erişin. Sağ üst köşedeki üç yatay çizgiye dokunun ve listeden Kayıtlı'yı tıklayın. Tümü altında, kaydedilen tüm içeriğinizi kronolojik sırada görürsünüz. Koleksiyonlar altında, bu içeriği Koleksiyonlar halinde düzenlenmiş bulacaksınız.

Dizi

7 Maddede Netflix Efsanesi Atiye Dizisi ve Neo-spiritüalizm

Netflix'i kasıp kavuran Atiye adlı dizi konusuyla çok farklı! Konusu farkını spiritüalizme tuttuğu ışıktan alıyor. Hayranlarını Atiye...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı Kayıp Zeka ; instagram, gönderi, facebook, içeriği, içerik, saat, profili ve yayınları kavramlarını ele aldı, satış odaklı daha fazla i̇ş & kariyer makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.