Kolej Futbolu Playoff Sıralaması: Ohio State, kase sezonu öncesinde final sıralamasında İlk 4'ten çıktı

Cumartesi günü Michigan'a karşı aldıkları yenilginin ardından Ohio State, Kolej Futbolu Playoff'una katılma şansı istiyorsa çok fazla yardıma ihtiyaç duyacak.

Kolej Futbolu Playoff Sıralaması: Ohio State, kase sezonu öncesinde final sıralamasında İlk 4'ten çıktı
Kolej Futbolu Playoff Sıralaması: Ohio State, kase sezonu öncesinde final sıralamasında İlk 4'ten çıktı

Gus Johnson Cumartesi günkü Michigan-Ohio State maçını sezonun ilk Kolej Futbolu Playoff maçı olarak nitelendirdi; bir puanı olabilir.

Teknik olarak bu hala normal sezon olmasına rağmen Michigan'ın 30-24'lük galibiyeti Ohio State sıralamada ilk dörtten düştüğü için Buckeyes sezonunu sonlandırdı.

Buckeyes, Michigan üçüncü olurken, Wolverines'le birlikte ülkede ikinci sırada yer aldı. Zaferin ardından Ohio Eyaleti altıncı sıraya geriledi.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

İlk dörde dört kişi girdi Ülkede kalan 12-0'lık takımlardan biri. Georgia zirvedeki yerini korudu, Michigan ikiye yükseldi, Washington 3. sıraya yükseldi ve Florida Eyaleti tekrar ilk dörde girdi.

Washington, zaman içinde Washington State'i yürüme mesafesi golüyle mağlup etti. süresi doldu ve Florida Eyaleti, Florida'yı deplasmanda mağlup etti.

Bir sonraki maçları belirleneceği için Ohio Eyaleti'nin artık içeri girebilmek için biraz yardıma ihtiyacı olacak. Georgia, Michigan, Washington ve Florida Eyaleti bu hafta sonu kendi konferans şampiyonalarında oynayacak.

Huskies, Oregon'da 5. sırayı (10-1, 8-1) alıyor, dolayısıyla Ducks'ın kazanması onları play-off mücadelesine de sürükleyebilir.

OUTKICK'TEN: ÜNİVERSİTE FUTBOL PLAYOFF'U, KONFERANS ŞAMPİYONALARININ ARDINDAN BU HAFTA KOSULUNDA KAOS OLABİLİR

YENİ POP-TARTS KASE KOLEJİ KAZANMAK İÇİN LEZZETLİ SÜRPRİZİ ORTAYA ÇIKARIR FUTBOL TAKIMI

Aynı şey Bulldogs'la karşılaşan 8 Numaralı Alabama için de söylenebilir, ancak muhtemelen biraz daha fazla yardıma ihtiyaçları olacak.

Hayır. 7 Teksas (11-1, 8-1), Big 12 şampiyonluk maçında 20 numara Oklahoma State ile karşı karşıya, ancak bu yarışmayı kazanmak için büyük favoriler olduklarını düşünürsek, çok geç değilse bu hafta sonu kesinlikle çok yardıma ihtiyaçları olacak. .

İşte İlk 25'in geri kalanı:

Hayır. 9 - Missouri (10-2, 6-2)

Hayır. 10 - Penn State (10-2, 7-2)

Hayır. 11 - Ole Miss (10-2, 6-2)

Hayır. 12 - Oklahoma (10-2, 7-2)

Hayır. 13 - LSU (9-3, 6-2)

Hayır. 14 - Louisville (10-2, 7-1)

Hayır. 15 - Arizona (9-3, 7-2)

Hayır. 16 - Iowa (10-2, 7-2)

Hayır. 17 - Notre Dame (9-3)

No. 18 - Oklahoma Eyaleti (9-3, 7-2)

Hayır. 19 - Kuzey Carolina Eyaleti (9-3, 6-2)

No. 20 - Oregon Eyaleti (8-4, 5-4)

Hayır. 21 - Tennessee (8-4, 4-4)

Hayır. 22 - Tulane (11-1, 8-0)

Hayır. 23 - Clemson (8-4, 4-4)

Hayır. 24 - Özgürlük (12-0, 8-0)

Hayır. 25 - Kansas Eyaleti (8-4, 6-3)

Fox News Digital'inX'teki spor haberlerini takip edin

Strong> ve Fox News Sports Huddle bültenine abone olun.

Teknoloji

İPhone'unuzdaki önemli bildirimleri kaçırmadan grup sohbetlerini...

Kurt "CyberGuy" Knutsson, istenmeyen bildirimlerden kaçınabilmeniz ve önemli olana odaklanabilmeniz için iPhone'unuzdaki mesajları...

Spor

USC'den Caleb Williams son kaybın ardından medyadan uzak...

USC yıldızı Caleb Williams, Truva atlarının Cumartesi günü UCLA'ya karşı 38-20'lik yenilgisinin ardından medyadan uzak durduğu için...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; kolej futbolu playoff, ohio state, florida eyaleti, futbolu playoff, eyaleti, state, michigan ve 10-2 kavramlarını ele aldı, spor odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.