USC'den Caleb Williams son kaybın ardından medyadan uzak duruyor, NFL muhabirinin eleştirileriyle karşı karşıya

USC yıldızı Caleb Williams, Truva atlarının Cumartesi günü UCLA'ya karşı 38-20'lik yenilgisinin ardından medyadan uzak durduğu için eleştirildi. Bundan sonra NFL'ye gideceği söyleniyor.

USC'den Caleb Williams son kaybın ardından medyadan uzak duruyor, NFL muhabirinin eleştirileriyle karşı karşıya
USC'den Caleb Williams son kaybın ardından medyadan uzak duruyor, NFL muhabirinin eleştirileriyle karşı karşıya

USC oyun kurucusu Caleb Williams, NFL Draftı öncesinde Truva atlarıyla oynayacağı tahmin edilen maçta takımın UCLA'ya 38-20 yenilmesinin ardından Cumartesi günü medyadan uzak durdu.

Williams 42'de 31'di. Bir touchdown pası ve bir müdahale ile 384 yarda. USC sezonda 7-5'e düştü ve üçü üst üste olmak üzere son altı maçından beşini kaybetti.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Los Angeles Times'a göre USC, maçın ardından gazetecilere Williams'ın "medyaya konuşmamayı seçtiğini" söyledi. Sezona ikinci kez kazanmak için yarışan son Heisman Trophy galibi, bu hareket nedeniyle sosyal medyada tepkiyle karşılaştı.

"Joe Burrow sezonunun Cuma günü bittiğini öğrendi, anlaşıldı NFL Network muhabiri Ian Rapoport, eski Twitter hesabı olan X'te yazdı. "QB'nin işi ve serinin yüzü."

OUTKICK'TEN: AUBURN, EVİNDE ŞOK EDİCİ BİR HUZURDA UTANMAK İÇİN YENİ MEKSİKA EYALETİNE GÜLÜNCE MİKTARDA PARA ÖDÜYOR

Williams maçın ardından NFL'ye gidecek gibi görünüyor. NFL Draftına hazırlanmaya odaklanmak için takımın bowling maçını atlayacağı söylendi. Ancak henüz bunu resmi olarak açıklamadı.

USC koçu Lincoln Riley, mağlubiyeti "çok, çok hayal kırıklığı" olarak nitelendirdi.

FLORIDA EYALETİNDEN JORDAN TRAVIS, KORKUNÇ BACAK YARALANMASINA KARŞI ÇIKTI. AMBULANSTA NAKLİ OLDUĞU BİLDİRİLDİ

"Yani, bunu ifade etmenin başka yolu yok" dedi. "Soyunma odasındaki oyunculara sezonun ikinci yarısında bu takımı hazır hale getirmek için yeterince iyi bir iş çıkarmadığımı açıkça söyledim. ... Hiçbir şekilde yeterince iyi oynamadık."

Riley de maçtan sonra Williams hakkında yorum yaptı.

"Buraya geldi ve buranın şansını denedi ve bu programı yeniden başlatmanın ve devam ettirmenin bir parçası olma şansını yakaladı. " dedi Williams için. "O bizim için iyi bir oyuncu, gerçekten iyi bir lider. O özel bir oyuncu, özel bir rakip ve tabii ki bundan sonra işlerin nereye varacağını göreceğiz."

Associated Press bu rapora katkıda bulunmuştur.

Fox News Digital'in X'teki spor haberlerini takip edin ve Fox News Sports Huddle bültenine< abone olun /i>.

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

Spor

Adam Johnson'ın korkunç ölümü, İngiliz Buz Hokeyi Birliği'nin...

Hafta sonu hokey oyuncusu Adam Johnson'ın buzda korkunç bir kaza sonucu hayatını kaybetmesinin ardından, İngiltere Buz Hokeyi Birliği...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; caleb williams, williams, oyun, maçın, medyadan ve spor kavramlarını ele aldı, spor odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.