Dünyanın Amerika'nın güçlü durmasına ihtiyacı var ama yalnız değil

İki büyük okyanus artık Amerika'yı dünyadan korumuyor. ABD'nin güçlü olması ve Çin dahil artan tehditlere karşı koymak için müttefikleriyle birlikte çalışması gerekiyor.

Dünyanın Amerika'nın güçlü durmasına ihtiyacı var ama yalnız değil
Dünyanın Amerika'nın güçlü durmasına ihtiyacı var ama yalnız değil

Ülkemiz kritik bir dönemeçte. Şimdi Washington'da her zamankinden daha fazla güce ihtiyacımız var. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında karşılaştığımız zorluklar, sarsılmaz bir liderlik ve Amerika'nın dünya sahnesindeki konumunu güçlendirme konusunda kararlı bir kararlılık gerektiriyor.

Bastion Enstitüsü'nün onursal başkanı olarak görevimde, bu büyük ülkenin güvenliği ve refahı için güçlü, cesur liderliğin önemini sürekli vurguladım.

Dünya her zaman birbirine bağlı. Bir zamanlar tampon görevi gören iki okyanus artık yetersiz görünüyor. Uluslararası kararların dalgalı etkileri her Amerikalının günlük yaşamında hissedilmektedir. Bu zorlukların üstesinden gelmenin aciliyetini kabul etmeli ve Amerika'nın küresel konumunu yeniden güçlendirmeye yönelik bir rota çizmek için ulusumuzdaki en parlak beyinlerden bazılarını birleştirmeye çalışmalıyız.

ÇİN CASUS GEMİSİ ABD İNTERNET SAĞLAYICISI ÜZERİNDEN ÇİN'LE İLETİŞİM KURDU: RAPOR

ABD güçlerinin Başkan Biden'ın gözetimi altında Afganistan'dan son zamanlarda çalkantılı bir şekilde çekilmesi, Çin'de yaralar bıraktı. uluslararası ilişkilerimizi zayıflattı ve güvenilirliğimizi zedeledi. Çin, Hint-Pasifik'te yükselişte, ancak bizim arka bahçemizde daha da korkutucu; fentanil öncü kimyasallarını Meksika'ya gönderiyor ve Güney Amerika'da nüfuzunu artırıyor.

Daha fazla FOX HABER GÖRÜŞÜ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Burada, anayurtta, Çin Komünist Partisinin ABD'den satın almasına izin verildi. askeri tesislerin yakınındaki tarım arazilerini araştırın ve Alaska'dan Güney Carolina'ya bir casus balonu uçurun. Ayrıca güney sınırımızdaki durum savunulamaz durumda; terör izleme listesindeki 160'tan fazla kişi bu başkanın gözetiminde ülkemize sızıyor.

Ve sınırsız, sınırsız yasadışı göç ile insan ve uyuşturucu kaçakçılığının bir sonucu olarak, her eyalet bir sınır eyaleti haline geldi.

Belirsizlik karşısında Bastion Enstitüsü, güvenlik ve dış politika alanındaki en parlak beyinleri bir araya getiren bir işbirliği ve stratejik düşünce feneri olarak duruyor. ABD sağlam bir ulusal savunmayı benimsemeli ve ittifaklarımızı yeniden inşa edip güçlendirmeli.

Her zaman önce Amerika'ya inanırım ama asla tek başına Amerika'ya inanmam. Kendi ulusumuzun istikrarını sağlamak için herkes için yaşam, özgürlük ve fırsat değerlerini savunarak bir kez daha tercih edilen kararlı ortak olmalıyız.

Federal hükümetimizin kapsayıcı misyonu halkımızın korunmasıdır ve öyle olmalıdır. Ama şu anda hükümetimiz başarısız oluyor. Her Amerikalı için güvenli, emniyetli ve müreffeh bir geleceği ancak sarsılmaz liderlik, güçlü ortaklıklar ve değerlerimize bağlılık yoluyla sağlayabiliriz. Hep birlikte, sürekli değişen bu dünyada Amerika Birleşik Devletleri'ni bir kez daha güçlü bir kale haline getireceğiz.

SEN'DEN DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN. JONI ERNST

Eleştiri Köşesi

Claudine Gay gitti ama çeşitlilik ideolojisi hâlâ Harvard'ı...

Claudine Gay'in Harvard Üniversitesi rektörü olarak ayrılması, yüksek öğrenimdeki tüm sorunları çözmüyor.

Eleştiri Köşesi

Morning Glory: Trump'ın ikinci dönemine yönelik fantastik...

Hugh Hewitt, eski Başkan Trump'ın, bağış toplama ve medya desteğine hızlı bir başlangıç ​​yapmak için ikinci dönemi için potansiyel...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; amerika, çin, güçlü, dünya, sınır, güçlendirme, kararlı ve başkan kavramlarını ele aldı, eleştiri köşesi odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.