Seks delisi hapishane gardiyanları jakuzi alemleri düzenledi; 1 ilişkiden önce çalışmayı reddettim: rapor

Belçika'daki yetkililer, Lantin Hapishanesi'nde meslektaşlarından seks talep eden bir "nimfomanyak"ın tutulduğu ve çalışanların personel alemleri düzenlediği yönündeki iddiaları araştırıyor.

Seks delisi hapishane gardiyanları jakuzi alemleri düzenledi; 1 ilişkiden önce çalışmayı reddettim: rapor
Seks delisi hapishane gardiyanları jakuzi alemleri düzenledi; 1 ilişkiden önce çalışmayı reddettim: rapor

Yerel bir raporda ayrıntılı olarak açıklanana göre, Belçika'nın en büyük hapishanesi, gardiyanları ve çalışanları jakuzi seks partileri düzenlemek ve seks partnerlerini belirlemek için renkli bilezikler satmakla suçlayan vahşi bir seks skandalıyla sarsılıyor.

Bir rapora göre, Liège kenti yakınlarında bulunan Lantin Hapishanesi'ndeki on gardiyan ve personel, işten sonra seks partilerine ev sahipliği yaptıkları ve hatta hapishanedeki vardiyaları sırasında birbirleriyle cinsel ilişkiye girdikleri iddiasıyla ateş altında kaldı. Belçikalı haber kaynağı Sudinfo'dan bildirildi. Hatta çalışanlardan birinin, işyerindeki iş arkadaşlarından seks talep ettiği iddia edilen bir "nimfomanyak" olduğu bile belirtildi.

Çalışanların mesai saatlerinden sonra, çoğunlukla adı "P." olarak tanımlanan bir erkek gardiyanın sahip olduğu jakuzide seks partisi düzenlediği iddia ediliyor. Raporda, partiler sırasında çalışanların hangi çalışanla yatacaklarını rastgele renkli bir bileklik çizerek belirledikleri iddia edildi.

"Nemfoman" olarak tanımlanan çalışanın kimliği yalnızca "S" olarak belirlendi ve Basın kuruluşuna konuşan isimsiz bir kaynağa göre, işini yapmak için meslektaşlarından seks talep ettiği bildirildi.

'EN MUHTEŞEM' CEZAEVİNDE 18 KADIN GARANTİ KOVULDUĞUNDA VAHŞİ SEKS İDDİALARI ORTAYA ÇIKTI: RAPOR

Daily Star'ın haberine göre kaynak, "Sabah 6'dan itibaren seks yapmadığı takdirde çalışamayacağının bilinmesini sağlayacaktı" dedi. .

Kaynak, Daily Star'ın haberine göre, hapishanedeki üst düzey bir yetkilinin iddiaya göre "S"nin mesaisi sırasında iş arkadaşlarıyla seks yapmak için ofisini kullanmasına izin verdiğini ekledi.

Hapishanede Tutuklu Teröristlerin Gardiyanlarla Yaptığı Yasadışı Eylemler, Kadın İşçilerin Yasaklanmasına Yol Açıyor: RAPORLAR

Lantin Hapishanesi, hem erkek hem de kadınların barındığı asgari güvenlikli bir hapishane olarak tanımlanıyor ve " İnternet sitesine göre ülkenin en büyük kuruluşu. Hapishanenin tasarımı "Amerikan ve Alman modellerine" göre yapıldı.

Anonim kaynak, erkek kardeşinin tesiste mahkûm olduğu iddiasına atıfta bulunarak "S"nin hapishanede nasıl işe alındığının bile belirsiz olduğunu ekledi. Kaynak, kardeşinin eşcinsel bir erkeği öldürmek suçundan hüküm giydiğini ve hapis cezasına çarptırıldığını söyledi.

"O, tutukluların aileleriyle çok arkadaş canlısı olduğundan her gün ziyaretçi olarak onu görmeye gelirdi. bekleme odası," kaynak çıkışa söyledi. "Ziyaret odasını izleyen ajanlara karşı çok kibirli ve kibirliydi. O zamanlar Lantin'e kabulü bir şoktu, özellikle de bir yıl boyunca ziyaretçi olarak bir gecede hapishane memuruna geçtiği için."

DETROIT POLİSİ, BÖLÜM TARAFINDAN KEŞFEDİLEN SADECE IRKÇI HAYRANLAR SAYFASI SONRA İSTİFA ETTİ

Kardeşinin o zamandan beri Huy Hapishanesine nakledildiği bildirildi. Lantin Hapishanesi'ne arabayla yaklaşık 30 dakika uzaklıkta.

Daily Mail'in haberine göre, jakuzi sahibinin kadın mahkûmlarla seks yaptığı iddiasıyla hapishanenin kadınlar bölümüne girişinin yasaklandığı bildirildi. Diğer personelin de mahkûmlarla seks yapıp yapmadığı belli değil.

"S" olarak tanımlanan çalışan, daha sonra yalnızca "cinsel dürtülerini yatıştırmak" amacıyla kadınlar koğuşunda çalışmaya taşındı.

Daily Mail bildirdi.

10 çalışan iddialarla ilgili resmi bir soruşturmayla karşı karşıya ve hapishane yetkilileri iddiaları araştırdıklarını söyledi.

"Pazartesi sabahı bize bir Belçika Federal Kamu Hizmeti Adalet Bakanlığı geçen gün Daily Star'a verdiği demeçte, "Hapishanedeki sorun medya tarafından ortaya çıktı. Yerel hapishane yöneticisinden bir iç soruşturma yapmasını istedik. Şu anda bu devam ediyor ve disiplin cezası olma ihtimali var" dedi. hafta.

"Soruşturma devam ettiği için daha fazlasını söyleyemeyiz."

Fox News Digital, konuyla ilgili herhangi bir güncelleme için Pazar öğleden sonra Belçika Federal Kamu Hizmeti Adalet Bakanlığı ile iletişime geçti.

Haberler

Filipin Sahil Güvenlik, Çin gemilerini izlemek için Güney...

Filipin sahil güvenliği, Çin'in tartışmalı sulardaki saldırgan davranışlarını izlemek amacıyla Güney Çin Denizi'ndeki Thitu Adası'nda...

Haberler

Kenyalı tarikat lideri film ihlali nedeniyle 18 ay hapis...

Tartışmalı kıyamet vaizi Paul Mackenzie, yasadışı film dağıtımı ve prodüksiyonu nedeniyle hapis cezasına çarptırıldı, ancak lisansa...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; seks talep, hapishane, lantin hapishanesi, daily star, iddia, rapor, çalışan ve belçika kavramlarını ele aldı, haberler odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.