Trevor Lawrence ve Calvin Ridley, Jaguarların Titanlara karşı üstün galibiyetine liderlik ediyor

Trevor Lawrence ve Calvin Ridley, Jacksonville Jaguars'ı Pazar günü Tennessee Titans karşısında büyük bir galibiyete taşıdı. Jaguarlar 7-3'e yükseldi.

Trevor Lawrence ve Calvin Ridley, Jaguarların Titanlara karşı üstün galibiyetine liderlik ediyor
Trevor Lawrence ve Calvin Ridley, Jaguarların Titanlara karşı üstün galibiyetine liderlik ediyor

Trevor Lawrence, Calvin Ridley'e mükemmel bir şekilde atılan iki pas da dahil olmak üzere dört gol attı ve Jacksonville Jaguarları, Pazar günü Tennessee Titans'a karşı 34-14'lük bir yenilgiyle sezonun en kötü mağlubiyetini takip etti.

Ridley, 103 yarda boyunca yedi yakalamayla bitirdi ve Jaguarlarla ilk kez bitiş bölgesini iki kez buldu (7-3). Lawrence ayrıca NFL'deki üç sezonunda ilk kez iki sayı atarak seri tarihinde aynı oyunda iki tank avcısı pası ve iki hızlı skor elde eden ilk oyuncu oldu.

Jacksonville art arda beş pozisyonda gol attı ve 389 yarda ile tamamladı. Lawrence and Co. iki kırmızı bölge golüyle yetinmek zorunda kalmasaydı oyun daha dengesiz olurdu.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Kendi evinde dört maçtan üçünü kaybeden ve bir hafta önce San Francisco'dan utanan bir takım için çok ihtiyaç duyulan bir performanstı.

Tennessee (3- 7) benzer bir toparlanma arıyordu. Bunun yerine Titanlar, Sunshine State'e dönüşlerinde yollarda daha fazla sorunla karşılaştı.

Tampa Bay'de 14 puanlık bir yenilgi alan Koç Mike Vrabel'in takımı deplasmanda 0-6'ya düştü. Titanlar henüz deplasmanda en yüksek 16 sayıya ulaşamadı.

Çaylak Will Levis, DeAndre Hopkins'le bağlantı kurarak 43 yardlık bir skor elde etti - oyun, pas vermenin tartışmalı sert bir şekilde verilmesinin ardından geldi - üçüncü çeyrekte ve şu sonuca vardı: Pro Bowl'da iki kez defansif olarak Jeffery Simmons'la mücadele ederek dördüncü turda 2 yardalık skor elde etti.

DEVLER-KOMUTANLAR MÜCADELESİNDE 2 OYUNCU BÖLÜM RAKİPLERİ ARASINDAKİ VAHŞİ SAHNEDEN ÇIKARILDI

Simmons kariyerindeki ilk golünü "Griddy" yaparak ve ardından topa smaç vurarak kutladı.

Levis 158 yarda boyunca 17 pastan 13'ünü tamamladı. Her iki tank avcısı geçişi de küçük bir hile içeriyordu. Derrick Henry doğrudan bir hamle yaptı, alıcıya verdi, o da Levis'e atış yaptı ve o da daha sonra Hopkins'i derinde buldu. Simmons, bek olarak sıraya girdikten sonra daireye sıvıştı; bu oyun daha önce Henry'ye blok yaptığında işe yaramıştı.

Levis iki kez kovuldu ve bir top kaybı yaşadı.

Lawrence 24'ü tamamladı. 262 yarda boyunca 32 pas attı ve 49ers'a karşı oynadığı en düşük üçüncü pasın ardından kariyerinin dördüncü en iyi pasör reytingini (119,5) elde etti.

Önemli Yaralanmalar

Titan'ın sağ müdahalesi Chris Hubbard (dirsek) devre arasında oyun dışı kaldı. Yedek güvenlikler K'Von Wallace (sarsıntı protokolü) ve Terrell Edmunds (omuz) ikinci yarıda oyundan çıktı.

SONRAKİ SONRAKİ

Titans, Carolina'yı ağırlıyor önümüzdeki Pazar.

Jaguarlar önümüzdeki Pazar Houston'da oynayacak.

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

Spor

USC'den Caleb Williams son kaybın ardından medyadan uzak...

USC yıldızı Caleb Williams, Truva atlarının Cumartesi günü UCLA'ya karşı 38-20'lik yenilgisinin ardından medyadan uzak durduğu için...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; trevor lawrence, calvin ridley, oyun, lawrence, jaguarlar, yarda, ridley ve pazar kavramlarını ele aldı, spor odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.