Teksaslılar, CJ Stroud'un 3 kez müdahale etmesine rağmen Cardinals'ı yenmeyi başardı

Houston Texans'ın çaylak oyun kurucusu C.J. Stroud, Arizona Cardinals'a üç kez müdahale etti, ancak aynı zamanda başka bir zafer için iki gol attı.

Teksaslılar, CJ Stroud'un 3 kez müdahale etmesine rağmen Cardinals'ı yenmeyi başardı
Teksaslılar, CJ Stroud'un 3 kez müdahale etmesine rağmen Cardinals'ı yenmeyi başardı

Öne çıkan çaylak C.J. Stroud, iki gol atarak 336 yarda atış yaptı ve Houston Texans, Pazar günü Arizona Cardinals'ı 21-16 yenmek için sezonun en yüksek üç müdahalesini aştı.

Texans (6-4) ) geçen sezona göre galibiyet toplamını ikiye katladı ve 2018'deki dokuz maçlık seriden bu yana ilk kez üst üste üç maç kazandı.

Kardinaller (2-9) geç kazanma şansını yakaladı . Kyler Murray dördüncü ve sekizinci paslarda Marquise Brown'a yönelik derin bir pas attı, ancak Steven Nelson 35 saniye kala pas attı.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Houston ilk yarıdan sonra gol atamadı ve Stroud dördüncü çeyrekte ardı ardına yapılan sürüşlerde oyundan atıldı. İlk dokuz maçında sadece iki müdahale atmıştı.

Houston'un çaylak oyuncusu Tank Dell, sekiz resepsiyonda sezonun en yüksek yardası olan 149 yardaya sahipti ve altıncı touchdown'uyla franchise çaylak rekoru kırdı.

< p>Murray, ön çapraz bağ yırtığının ardından ikinci maçında 214 yarda gol attı ve müdahale etti. Ayrıca 51 yarda koştu ve bir sayı attı.

TEXANS'TAN DENZEL PERRYMAN, NFL'NİN VURUŞLARI YASA DIŞI BULMASINDAN SONRA 3 MAÇI UZAK ETTİ

Cardinals dördüncü turda dönüş yapamadı 45. dakikada topu Teksaslılara vermek için 7 1/2 dakika kaldı. Ancak sonraki sürüşte Antonio Hamilton Sr. 25. dakikada Dell'in önüne atladığında Stroud tekrar durduruldu.

Murray, üçüncü çeyreğin bitimine yaklaşık üç dakika kala 1 yardalık bir sayı atarak Cardinals'ı 21-16 öne geçirdi, ancak 2 sayılık dönüşüm koşusu kısaydı.

Cardinals durduruldu. Dördüncü çeyreğin başlarında Houston 23'ten dördüncü ve üçüncü. Houston'daki bir degajın ardından Kardinaller dönüşte başarısız oldu ve Teksaslılar Arizona 31'de toparlandı.

Stroud daha sonra son bölgede Krys Barnes tarafından durduruldu.

Stroud bir pas aldı. Ağır baskı altında kaldı ve Dell'i 40 yardalık bir touchdown için son bölgede buldu ve ilk yarıdan hemen önce skor 21-10 oldu. Dell kalabalığın arasına daldı ve tribünlere çekildi ve sahaya dönmeden önce tezahürat yapan taraftarların arasında birkaç saniye durdu.

Çok geçmeden "M-V-P! M-V-P!" tezahüratları başladı. Bu takımı sadece 10 maçta kariyerine tamamen dönüştüren Stroud'un üzerine yağmur yağdı.

Kardinaller, Rondale Moore'un ilk sürüşlerinde 48 yardalık bir pas yakalamasıyla liderliği ele geçirdi.

Houston, ilk çeyreğin bitimine yaklaşık altı dakika kala 20 yarda tank avcısı pası üzerinde Stroud Dalton Schultz'la bağlantı kurduğunda skoru eşitledi.

Matt Prater'ın 57 yarda golü Arizona'yı tekrar öne geçirdi.

p>

Devin Singletary'nin 11 yardalık koşusu Houston'a ikinci çeyreğin başlarında 14-10 üstünlük sağladı. Skordan sonra Stroud, hücumun geri kalanı sayı alanında poz verirken fotoğraf çekme taklidi yaptı.

YARALANMALAR

Kardinaller LB Kyzir White ikinci çeyrekte dirseğinden sakatlandı. ... NT Leki Fotu ikinci çeyrekte elinden sakatlanarak ayrıldı. ... Hamilton müdahale sırasında kasıklarından yaralandı ve soyunma odasına götürüldü.

SONRAKİ

Kardinaller: Gelecek Pazar Los Angeles Rams'a ev sahipliği yapın.

Texans: Önümüzdeki Pazar Jacksonville'i ağırlayın.

Spor

Georgia Kongre Üyesi, SEC şampiyonluk maçı öncesinde Deadspin'i...

Georgia Kongre Üyesi Mike Collins, sosyal medyada sahte yüz boyasıyla dokuz yaşındaki bir çocuğu Yerli Amerikalılara karşı ırkçılıkla...

Spor

Martina Navratilova, kadın sporları yapan erkeklerin tutumuna...

Tenis efsanesi Martina Navratilova Salı günü kadın sporlarında erkeklere ilişkin tutumunu netleştirdi ve NCAA kadın yüzmesindeki bir...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; yarda, stroud, houston, maç, müdahale, cardinals, dakika ve kala kavramlarını ele aldı, spor odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.