Jennifer Dulos davası: Polisin vücut kamerası görüntüleri Michelle Troconis'in duruşması sırasında garajda olası kan olduğunu gösteriyor

Connecticut'lı anne Jennifer Dulos'un 2019'daki ölümüyle bağlantılı olarak suçlanan şüpheli Michelle Troconis'in davası Perşembe günü başladı.

Jennifer Dulos davası: Polisin vücut kamerası görüntüleri Michelle Troconis'in duruşması sırasında garajda olası kan olduğunu gösteriyor
Jennifer Dulos davası: Polisin vücut kamerası görüntüleri Michelle Troconis'in duruşması sırasında garajda olası kan olduğunu gösteriyor

Connecticut polisinin Perşembe günü mahkemeye sunduğu 24 Mayıs 2019 tarihli vücut kamerası görüntüleri, Jennifer Dulos'un kaybolduğu gün New Canaan garajında ​​kan olduğunu gösteriyor.

Görüntüler şüpheli Michelle Troconis'in duruşmasının ilk gününde oynatıldı. Troconis, Dulos öldüğü sırada Dulos'un görüşmediği kocası Fotis Dulos'la çıkıyordu ve cinayet işlemek için komplo kurmak, delilleri tahrif etmek için komplo kurmak, delilleri tahrif etmek ve kovuşturmayı engellemekle suçlanıyor.

Yeni Canaan Polis Departmanı. Çavuş. Perşembe günü ilk ifade veren Aaron LaTourette, akşam 7 civarında evinde sağlık kontrolü yaparken Dulos'un garajında ​​ve Range Rover'ında kan sıçraması gördüğünü anlattı. 24 Mayıs 2019, o gün erken saatlerde doktor randevusuna gelmedikten sonra.

LaTourette Cuma günü ifadesinde "Aracın ızgara alanında kırmızı bir işaret vardı" dedi ve bunun kendi çizdiğini eklediğini ekledi. "dikkat edin, çünkü ızgaranın veya aracın rengiyle eşleşmedi."

JENNIFER DULOS VAKA: CONNECTICUT ANNENİN KAYBOLMASININ ZAMAN ÇİZELGİSİ, ÖLÜM

Polis daha önce Fotis Dulos'un Jennifer'a garajda şiddetli bir şekilde saldırdığından ve ardından cesediyle birlikte uzaklaştığından şüphelendiğini açıklamıştı. Yetkililer, bir bebek bakıcısının yetkililerle paylaştığı, garaj kapısının yanındaki anahtar kodunu kullanarak 24 Mayıs 2019'da eve girdiler.

JENNIFER DULOS, YENİDEN ORTAYA ÇIKAN SORGULAMA VİDEOSUNDA BOZULAN ŞÜPHELİ İÇİN YARGILAMA ÖNCESİNDE ÖLÜ İLAN EDİLDİ

"Bunun olabileceğini düşündüm muhtemelen bir geyik çarpması olabilir" ifadesinde bulunan LaTourette, ancak araçta herhangi bir hasar olmadığını kaydetti.

Mahkemede gösterilen vücut kamerası görüntüleri, memurların Range Rover'ı fotoğrafladığını ve aracın üzerinde ve çevresinde olası kan sıçramasına işaret ettiğini gösteriyor. Bir memur, videoda "arabanın alt kısmında kan sıçradığını ve cilalanmış veya kazınmış gibi göründüğünü" bildirdi. Ayrıca garajın zemininde kanlı ayakkabı izine benzeyen bir şey buldular.

KAYIP CONNECTICUT KADIN JENNIFER DULOS'UN AİLESİ, ÇÖZÜLMEMİŞ KAYIPTAN 4 YIL SONRA ADALET ARIYOR

Başka bir polis memurunun " Genellikle arabanızla bir geyiğe çarparsanız, onu araba yıkamaya götürürsünüz. Özellikle de bu bir Range Rover ise."

İki polis memuru, olay sırasında görünürde kan görmenin "tuhaf" olduğunu söylüyor. kayıp kişiler vakası.

CONNECTICUT POLİS ARAMA PARKI 5 ÇOCUKLU KAYIP ANNE JENNIFER DULOS'U KAYBOLDAN 2 YIL SONRA

Sonraki Perşembe günü ifade verecek tanık New Canaan Polisi Sgt. Aynı gün Lapham Yolu üzerinde bir parkın yakınında Dulos'a ait terk edilmiş bir SUV'un raporlarına yanıt veren Scott Romano. Memurlar, aküsü bittiği için aracı çalıştıramadılar, bu yüzden işlem için polis departmanına çektirdiler, dedi.

Jennifer Dulos, ortadan kaybolduğunda 50 yaşında, beş çocuk annesi bir kadındı. Fotis Dulos'la 13 yıldır evliydi.

JENNIFER DULOS'TA 'DİĞER KADININ' AİLESİ YENİ AÇIKLAMADA 'ADALETSİZLİK' İDDİA EDİYOR

Fotis, Troconis ve Fotis'in hukuk avukatı Kent Mawhinney cinayet işlemek için komplo kurmakla suçlandı ve üç şüpheli de Dulos'un ölümüyle herhangi bir ilgisi olduğunu reddetti. Fotis 6 milyon dolarlık kefaletle, Troconis ise 2 milyon dolarlık kefaletle serbest bırakıldı.

Ona karşı suçlamaların başlatılmasından kısa bir süre sonra Fotis intihar ederek öldü. Öldüğü açıklanmadan önce karbon monoksit zehirlenmesi nedeniyle günlerce hastanede yattı.

FOX HABER'DEN DAHA FAZLA GERÇEK SUÇ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

FOX 61'e göre Jennifer'ın ailesi Çarşamba günü yaptığı açıklamada, "Jennifer Farber Dulos'un öldürülüp ortadan kaybolmasının üzerinden dört yıl yedi aydan fazla zaman geçti." dedi. "Biz, onun ailesi ve arkadaşları, sabırla ve anlayışla bekledik. Özellikle küresel salgının kesintiye uğraması göz önüne alındığında, adalet sürecinin yavaş ve bilinçli bir şekilde ilerlediğini [sic].

"Eyalet başsavcılığına, Connecticut Eyalet Polisine ve New Canaan Polisine yaptıkları katkılardan dolayı derin minnettarlığımızı sürdürüyoruz. bu davaya ve ilgili devam eden ceza soruşturmasına yorulmak bilmeden bağlılık."

Şu anda 47 yaşında olan Troconis suçsuz olduğunu iddia etti ve Fotis'in öldürüldüğü sırada neler olup bittiğini bilmediğinde ısrar etti. Jennifer ortadan kaybolduktan sonra yolcu koltuğunda otururken kamyonundaki çeşitli çöp torbalarını attı. Ayrıca polisin delil olarak elde ettiği o günkü faaliyetlerin yazılı zaman çizelgesi hakkında hiçbir şey bilmediğini iddia ediyor.

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

A.B.D.

Indiana'lı bir adam JCPenney'deki aile fotoğraflarına giderken...

Polis, 45 yaşındaki Indiana'lı Muhammed Mondal'ın, 40 yaşındaki karısı Stacy Mondal'ı yedi kez vurduğu iddia edilirken, çift ve iki...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; jennifer dulos, vücut kamerası görüntüleri, dulos, fotis dulos, polis, canaan polis, kamerası görüntüleri ve michelle troconis kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.