Saquon Barkley bu yaz potansiyel Giants takımına karşı 'uyuşmuş': 'Bırakacağım bunu menajerlerime bırakacağım'

Saquon Barkley, New York Giants'ın ona bir franchise etiketi daha verebileceği için tıpkı bir yıl önceki gibi olabilecek bir offseason'a gireceğini biliyor.

Saquon Barkley bu yaz potansiyel Giants takımına karşı 'uyuşmuş': 'Bırakacağım bunu menajerlerime bırakacağım'
Saquon Barkley bu yaz potansiyel Giants takımına karşı 'uyuşmuş': 'Bırakacağım bunu menajerlerime bırakacağım'

Saquon Barkley, New York Giants'taki altıncı sezonunu çok verimli bir şekilde tamamladı ve Philadelphia Eagles'a karşı kazandığı galibiyette iki gol attı.

Barkley'nin yedinci sezonda Giants'ta olup olmayacağı büyük soru; geçen yaz 2018 genel sıralamasında 2. sırada yer alan sorunun aynısı.

Uzun vadeli uzatma görüşmeleri başarısız olduktan sonra Giants, Barkley'e franchise vermeye karar verdi. Barkley durum hakkında oldukça şeffaf davrandı ve NFL'de işlerin nasıl yürüdüğünü tam olarak anladığını ve bu pozisyon için bir pazarda uzatmaların önlerine çıktığını görmeyen diğer koşucularla birlikte bununla ilk elden uğraşmak zorunda olduğunu söyledi.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Barkley offseason'a girerken Giants'ın kendisini bir kez daha takımla etiketleyebileceğini biliyor. Uzantı karşılanmıyor. Ancak geçen yaz yaşananları deneyimledikten sonra - Barkley ve Giants, antrenman kampı başlamadan önce ekstra teşvikler içeren değiştirilmiş bir etiket üzerinde anlaştılar - durumun tekrar ortaya çıkması durumunda "hissizleştiğini" söyledi.

Barkley, "Geçen yıl tüm süreçten geçtim" dedi. "Dürüst olmak gerekirse geçen yıl gereğinden fazla konuştuk. Bunu menajerlerimin halletmesine izin vereceğim."

"Bunu geçen yıl yaptılar. Bu yüzden bu konuda hissizleştim. Yapmıyorum buna dair herhangi bir hisim yok," diye devam etti Barkley. "Eğer yapacaksanız, 5 Mart'a kadar beklemeyin. Bitsin artık. Yapmazsam bırakın gideyim. Çok basit."

OUTKICK'TEN: ŞEFLER- TAVUS KUŞUNUN ÜZERİNDEKİ YUNUSLAR, PPV NFL OYUNLARINI TEST ETMEK İÇİN HAYRANLARINI KURBAN ETTİ

5 Mart, tüm NFL takımları için franchise etiketi son tarihidir; Giants, uzun vadeli bir karar verdikten sonra bunu bir saate kadar tam olarak kullandı. oyun kurucu Daniel Jones ile anlaştık.

Geçen sezon dışında genel menajer Joe Schoen ve başantrenör Brian Daboll tartışmaların merkezinde yer aldı ve eski antrenör Pazartesi günü Barkley ile yakında bir görüşme yapılacağını belirtti.

Schoen, franchise etiketiyle ilgili olarak "Bu, elimizde bulunan bir araç" dedi. "Yapacağız ya da yapmayacağız demiyorum. Bu konuşmaların çoğu önümüzdeki ay falan yapılacak."

Barkley bir kez daha son yılının ne olabileceğini düşündü New York'ta.

27-10'luk galibiyette 46 yarda koştuktan ve 51 yarda iki pas yakaladıktan sonra, "Burada oynadığım son maç olsaydı - eğer öyleyse - eğlenceli bir altı yıldı" dedi Pazar günkü NFC Doğu rakipleri. "Birçok harika anılar biriktirdim ama bu, futbol oynadığım son sefere benzemiyor. … Bunun son maçım olduğunu bilseydim, muhtemelen biraz farklı hissederdim, ama dediğim gibi, hiçbir fikrim yok ."

Barkley 6. Yılı, 247 hamlede 962 hücum yardası ve altı hücum golüyle tamamlarken, 280 yarda boyunca 41 resepsiyonda dört karşılama golü attı.

Giants formasıyla son sezonu olsaydı, Barkley 5.211 yarda koşmuş, taşıma başına ortalama 4,3 yarda, yerde 35 ve havada 12 gol atmış olurdu. 288 resepsiyonda da 2.100 yarda aldı.

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

Spor

USC'den Caleb Williams son kaybın ardından medyadan uzak...

USC yıldızı Caleb Williams, Truva atlarının Cumartesi günü UCLA'ya karşı 38-20'lik yenilgisinin ardından medyadan uzak durduğu için...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; barkley, franchise etiketi, saquon barkley, giants, yarda, sezon, york ve etiketi kavramlarını ele aldı, spor odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.