Packers yan hakemi kolej futbolundaki 'korkunç' oyunla ilgili sorun yaşıyor: 'İzlemesi zor'

Green Pay Packers'ın All-Pro hücum yan hakemi David Bakhtiari, kolej futbolunda gördüklerinden rahatsız oldu ve oyunu "izlemesi zor" olmakla eleştirdi.

Packers yan hakemi kolej futbolundaki 'korkunç' oyunla ilgili sorun yaşıyor: 'İzlemesi zor'
Packers yan hakemi kolej futbolundaki 'korkunç' oyunla ilgili sorun yaşıyor: 'İzlemesi zor'

Green Bay Packers'ın hücum yan hakemi David Bakhtiari'yi şu anda kolej futbolu ürünlerini pek sevmeyen gruba ekleyin.

2013'te profesyonel olmadan önce Colorado'ya iki kez All-Pro katmış olan oyuncu. , cumartesi günü sporda izledikleriyle ilgili şikayette bulundu ve bunu eski adıyla Twitter olan X'teki bir gönderide dile getirdi.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

u>

"Hepiniz için bunu gerçekçi tutacağım… Üniversite futbolu izlemenin hayranı DEĞİLİM. İzlemesi zor" diye yazdı.

Bakhtiari'nin almak, X'in en önemli konusu haline geldi ve kendisine fikrini soran veya bu konuda kendisini eleştiren birkaç kişiye yanıt verdi.

OUTKICK'TEN: JOE AFC NORTH BU HAFTA İKİNCİ OYUNCUYU KAYBETTİĞİNDEN BURROW SEZON İÇİN TAMAMLANDI

"Sahanın her yerinde özensiz oyun. Kötü icra. İzlediğimde gözlerim 'tebeşir tahtasına çivi çakılmış' gibi geliyor." Üniversite futbolunu izlemenin neden zor olduğunu düşündüğü sorusuna yanıt olarak şöyle yazdı: "İşte o kadar da kötü değil."

"Ama şunu söyleyebilirim ki, bir avuç üniversite maçı var. Aslında her yıl izlemekten keyif aldım. Geriye kalan her şey... berbat."

COWBOYS'UN DARON BLAND'I, PANTHERS'A KARŞI KAZANMADA BAŞKA 6 SEÇİMLE NFL REKORUNU EDER

Eski NFL defans oyuncusu Will Compton da aynı zamanda Bakhtiari'nin sözlerine karşı çıktı ve X hakkında şunları söyledi: "NFL forması giydiği için kolej futbolu oynuyormuş gibi görünüyor ve bunun gibi bir tweet ile oynadığı her yerde asla kazanan bir sezon geçirmediğine bir milyar dolarına bahse girerim."

"Bazı insanlar kalitesiz ürünleri sever. Bakhtiari yanıt olarak kolej futbolunun kalitesiz bir ürün olduğunu söyledi. "Birçok insan bunu kabul etmekte zorlanıyor. Ve kendilerini rahat hissetmelerini ve çoğunluk tarafından paylaşılmalarını sağlayan yerlerde savaşmayı ve saklanmayı tercih ederler. Bir gün uyanacaksın @_willcompton."

Bakhtiari'nin sosyal medyadaki yorumunu tetikleyen belirli bir maçın olup olmadığı belli değildi.

Fox News Digital'in X'teki spor haberlerini takip edin ve

Spor

MLB play-off formatını tartışacak; Commish, yakın gelecek...

İki yıllık MLB sezon sonrası formatı, 100 veya daha fazla normal sezon maçı kazanan birden fazla takımın çekişmeden elenmesinin ardından...

Spor

Martina Navratilova, kadın sporları yapan erkeklerin tutumuna...

Tenis efsanesi Martina Navratilova Salı günü kadın sporlarında erkeklere ilişkin tutumunu netleştirdi ve NCAA kadın yüzmesindeki bir...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; kolej futbolu, futbolu, bakhtiari, oyun, packers, hakemi, izlemesi ve spor kavramlarını ele aldı, spor odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.