Kaliforniya yürüyüşçüleri, uçurumdan düştükten sonra 4 gece boyunca kamyonun içinde mahsur kalan kadını kurtardı

Yetkililer medya kuruluşlarına yaptığı açıklamada, Kaliforniya'da vahşi doğada birkaç gece geçirdikten sonra kaza yapan kamyonunda bir kadının bulunduğunu söyledi.

Kaliforniya yürüyüşçüleri, uçurumdan düştükten sonra 4 gece boyunca kamyonun içinde mahsur kalan kadını kurtardı
Kaliforniya yürüyüşçüleri, uçurumdan düştükten sonra 4 gece boyunca kamyonun içinde mahsur kalan kadını kurtardı

Raporlara göre, kamyonu uçurumdan yuvarlanan bir kadın, Angeles Ulusal Ormanı'nda dört gece hayatta kaldı.

Çarşamba gecesi Ford Ranger'ı uçurumdan düştüğünde kurtarıcılara bir geyiğe çarpmaktan kaçındığını söyledi. CBS News'in haberine göre, Mount Baldy Road'un kenarında ve 3,3 mil yakınındaki bir sette.

Kadın, dondurucu soğukta günler geçirdikten sonra Pazar günü öğleden sonra bulundu. Çıkışa göre, durumunun bilinmediği bir hastaneye kaldırıldı. Kurtarma ekipleri, bulunduğunda konuşabildiğini söyledi.

ABD Orman Hizmetleri'nden Motor Kaptanı Matt Brossard, NBC Los Angeles'a şunları söyledi: "Hepimizin bildiği gibi, Ocak ayında yağmur ve daha düşük sıcaklıklarla birlikte hava son derece soğuk ve ıslaktı." . "Biri yürüyüşe çıkıp onu bulduğu için şanslı."

KALİFORNİYA'LI BİR ADAM, 60 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA SALDIRMADAN ÖNCE BEBEĞİ BEBEĞİ BEBEĞİNDE İTEN KADINA SALDIRDIĞI İDDİA EDİLDİ

Brossard, "Bu dağ yollarında kazalar çok sık yaşanıyor" dedi. "Mevcut koşullara göre çok hızlı araç kullanmak ve yola aşina olmamak, birçok kazanın oluşmasında büyük etken. Ancak sadece kazadan değil, hava şartlarından da sağ çıkması bir Yeni Yıl mucizesi."

Los Angeles İlçesi Şerif Departmanı yardımcısı NBC'ye kadının muhtemelen hipotermi, dehidrasyon, yetersiz beslenme ve olası bir bacak yaralanması yaşadığını söyledi.

Fox News Digital, Los Angeles İlçe İtfaiye Departmanına ulaştı. ve Shefiff Departmanı'ndan daha fazla bilgi istediler, ancak hemen yanıt vermediler.

KALİFORNİYA ÇİFT, DAMADI DÜĞÜN GÜNÜNDE KABUL EDİLDİKTEN SONRA OAKLAND HASTANESİ'NDE EVLENİYOR

Hafta sonu Los Angeles İlçesi Şerif Departmanı, dağ yolculuğundan kaçınmak ve seyahate çıkmadan önce yol koşullarını kontrol etmek de dahil olmak üzere sert hava koşullarıyla ilgili seyahat ipuçlarını tweetledi.

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

A.B.D.

CA'lı adam polise boru bombası attığını inkar etti, ömür...

Kaliforniyalı bir adam, bir araba kovalamacası sırasında polise boru bombası attığı iddia edilen olayla ilgili olarak kendisine yöneltilen...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; angeles, kadın, kaliforniya, gece, kaza, departmanı, uçurumdan ve kamyonu kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.