Indiana'lı bir adam JCPenney'deki aile fotoğraflarına giderken karısını ve çocuklarını öldürdü: Polis

Polis, 45 yaşındaki Indiana'lı Muhammed Mondal'ın, 40 yaşındaki karısı Stacy Mondal'ı yedi kez vurduğu iddia edilirken, çift ve iki çocuğu aile fotoğrafı çekmek için J.C. Penny'ye gitti.

Indiana'lı bir adam JCPenney'deki aile fotoğraflarına giderken karısını ve çocuklarını öldürdü: Polis
Indiana'lı bir adam JCPenney'deki aile fotoğraflarına giderken karısını ve çocuklarını öldürdü: Polis

İndianalı bir adam, "tehdidi etkisiz hale getirmek" için karısını iki çocuğunun önünde yedi kez vurduğu iddiasının ardından polise "kötü adam olmadığını" söyledi.

Dearborn İlçe Çevre Mahkemesi kayıtlarına göre, 45 yaşındaki Muhammed Mondal tutuklandı ve Pazartesi günü ateşli silah kullanarak ciddi bir suç işlemek ve bakmakla yükümlü olduğu bir kişiyi iki kez ihmal etmekle suçlandı. Kendisi şu anda Dearborn Emniyet Merkezi'nde kefaletsiz olarak demir parmaklıklar ardında bulunuyor ve Perşembe günü ilk mahkemeye çıktı.

45 yaşındaki çocuğun babası Fox News Digital tarafından incelenen olası bir nedene ilişkin beyana göre -ikisi 911'i aradı ve onun "kazara karısını vurduğunu" bildirdi, sonra dönüp beş çocuk annesi Stacy Mondal'ı "nefsi müdafaa amacıyla" vurduğunu söyledi.

Apartman Çalışanı Kelepçeli GENÇ KIZI ARAMA SONUNDA ACI BİR SONA ULAŞTI

"Çavuş McAllister telefona cevap verdiğini ve Mondal'ın ses tonuna bakılırsa paniğe kapılmış ve üzgün göründüğünü söyledi." yeminli beyan.

Dearborn İlçesi Şerif Departmanı Çavuşunun "Ciddi misin?" diye yanıt verdiği bildirildi. daha sonra Mondal'ın yerini sordu.

İddiaya göre çift, iki yaşındaki çocukları ve on dört aylık çocukları, ateş edildiğinde aile fotoğrafı çekimi için JCPenney'e giderken arabalarında birlikteydiler.

Şerif yardımcıları Mondal'ın aracını yakaladılar ve onu Ohio sınırındaki yakındaki St. Elizabeth Dearborn hastanesine kadar takip ettiler.

Yeminli ifadeye göre milletvekilleri, otoparkta Mondal'ın karısının kanlar içinde olduğunu ve "orta konsola doğru sol tarafa doğru yığıldığını" gördü.

12:11'de öldüğü açıklandı. Polis, öğleden sonra söyledi.

İÇİNDE İNSANLAR VARSA ARABAYI INDIANAPOLİS 'YAHUH OKULU'NA ÇARP ETTİĞİ İDDİASIYLA TUTUKLANAN KADIN

Yolcunun üzerinde küçük siyah bir tabanca bulundu. Belgeye göre yan katta kadının ayaklarının yakınında.

Daha sonraki röportajlarda Mondal, 40 yaşındaki Stacy'nin "silahına doğru gittiğini" iddia etti ve onu "meşru müdafaa" amacıyla vurduğunu yineledi.

Daha sonra birden fazla şüpheli ilişki de dahil olmak üzere "evlilik sorunlarını" ayrıntılarıyla anlattı.

"[Mondal], [Stacy]'nin bir komşuyla ilişkisi olduğuna inandığını belirtti... olay sırasında Soruşturmanın ardından dedektifler, Mondal'ın mahallesindeki en az iki adamın daha önce Stacy ile ilişkisi olduğuna ve içlerinden en az birinin onu takip ettiğine inandığını öğrendi... Mondal ayrıca olay günü kayınpederinin de onu takip ettiğine inanıyordu. Yeminli beyanda şu ifadeler yer alıyordu:

Dedektifler, yeminli beyanda, Stacy'nin iddia edilen sadakatsizliğine dair herhangi bir kanıt bulamadıklarını belirtti.

POLİS CESETLERDEN SONRA ÜÇLÜ CİNAYETİ ARAŞTIRIYOR EVİN İÇİNDE BULUNDU

Polis, "Fotoğraf randevusuna gitmek için ayrıldıktan sonra [Mondal] Stacy ile tartışmaya başladığını ve ona cep telefonuyla vurduğunu söyledi" dedi.

"Mondal daha sonra cep telefonunu düşürdüğünü ve açık orta konsolda duran silaha uzandığını belirtti," diye devam etti beyan. "Mondal daha sonra silaha uzandığını ve Stacy'yi vurduğunu söyledi."

Dedektifler Mondal'a karısının öldüğünün açıklandığını bildirdiğinde, adam onlara "ilk kez" "Stacy'nin" olduğunu söyledi. Polis, [Mondal] onu vurmadan önce silahı ona doğrulttu." dedi.

Ancak dedektifler, Stacy'nin tartışma sırasında ateş ettiğine dair kanıt bulamadıklarını yazdı.

Son röportajında ​​Mondal'ın, "tehdidi etkisiz hale getirmek" için karısına yedi el ateş ettiğini söylediği ve "kötü adam olmadığı" konusunda ısrar ettiği iddia edildi.

Yerel yayın kuruluşu WLWT ile röportaj yapan Stacy'nin ailesi, şu anki odak noktalarının öldürülen kadının hayatta kalan beş çocuğunu "sevmek ve desteklemek" olduğunu söyledi.

"Ailemiz, arkadaşlarımız ve topluluğumuzun bize gösterdiği şefkat bizi rahatlatıyor. " yazılı bir açıklama yaptılar. "Stacy'nin ruhu yaşamaya devam edecek."

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

A.B.D.

CA'lı adam polise boru bombası attığını inkar etti, ömür...

Kaliforniyalı bir adam, bir araba kovalamacası sırasında polise boru bombası attığı iddia edilen olayla ilgili olarak kendisine yöneltilen...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; mondal, stacy, polis, iddia, yaşındaki, adam, silah ve beyan kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.