Floridalı adam kanala atlayınca, vücut kamerası videosunda 'Ne yapıyorsun?' diye soran milletvekillerinin peşine düştü.

Flagler İlçesi Şerif Ofisi, Floridalı Phillip McGraw'ın, milletvekilleri onunla mantık yürütmeye çalışırken tutuklanmayı önlemek amacıyla birden fazla kanaldan yüzdüğünü söyledi.

Floridalı adam kanala atlayınca, vücut kamerası videosunda 'Ne yapıyorsun?' diye soran milletvekillerinin peşine düştü.
Floridalı adam kanala atlayınca, vücut kamerası videosunda 'Ne yapıyorsun?' diye soran milletvekillerinin peşine düştü.

Yetkililerin Salı günü yaptığı açıklamaya göre Floridalı bir adam, iddiaya göre komşusunun suratına bir tartışma sırasında yumruk atmasının ardından yetkililerden kaçmaya çalışırken birden fazla kanaldan yüzdü.

Flagler İlçesi Şerif Ofisi, iddiaya göre Phillip McGraw'ın Pazar öğleden sonra komşusunun garajına girdiğini ve yüzüne yumruk atmadan önce ona "saldırgan bir şekilde yaklaştığını" söyledi. McGraw'ın üvey babası James Jones kurbanın evine geldiğinde her iki adam da sokaktaydı.

McGraw, Jones'un aracının yolcu koltuğuna oturdu ve yola çıktılar. Şerifin ofisi, şerif yardımcılarının araç üzerinde trafiği durdurmaya çalıştığını ancak Jones'un kaçtığını söyledi. Yetkililer, Jones'un daha sonra arabayla McGraw'ın evine gittiğini ve McGraw'ın da yaya olarak evin arkasındaki kanala doğru kaçtığını söyledi.

FLORIDA'DAKİ KAYIP KADIN DEPOLAMA ÜNİTESİNDE ÖLÜ BULUNDU tutuklanmaktan kaçının.

Şerifin ofisi, "Kaçmak amacıyla birden fazla kanaldan yüzdükten sonra McGraw, Crandell Court'taki bir konutun arkasında yakalandı ve tutuklandı" dedi.

Milletvekillerinden alınan vücut kamerası görüntüleri, milletvekillerinin uzaktan McGraw ile konuşmaya çalıştıklarını duydukları bir kanalı gösteriyor.

Bir milletvekilinin "Hey, orada insanlar var. Orada burada polisler var" dediği duyuluyor. "Ne yapıyorsun?"

Cadılar Bayramı Hafta Sonu TAMPA'DAKİ VURUŞLARDA İKİNCİ TUTUKLAMA YAPILDI; 2 KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ, 16 KİŞİ YARALANDI

"Dostum, ne yapıyorsun sen? bunu bunun için mi yapıyorsun?" başka bir milletvekilinin sorduğu duyuldu.

Tutuklanması sırasında bir yardımcının McGraw'a haftalar önce kendisiyle benzer bir karşılaşma yaşadığını hatırlattığı duyuldu.

"İki, üç hafta önce bizden kaçtın" dedi. "Aynı iki kişi... arama izniniz varken evinize girdi."

McGraw, işgal edilmiş ve silahsız bir eve hırsızlık yapmak, basit darp, küçük hırsızlık ve bir memura şiddet uygulamadan direnmekle suçlandı. Kendisi 32.500 dolarlık bir kefaletle tutuluyor.

Jones, bir polise şiddet uygulamadan direndiği şüphesiyle gözaltına alındı ​​ve 500 dolarlık bir kefalet ödedikten sonra serbest bırakıldı.

"Şiddet göstermeyi deneyebilirsiniz. Flagler İlçesi Şerifi Rick Staly, "Bir Şerif Yardımcısından kaçarsınız, ancak hapse yalnızca yorgun, bu durumda da ıslak ve daha fazla suçlamayla gidersiniz" dedi. "Şükran Günü'nden önce ailece hapishaneye yapılan bir gezi olduğunu görmek üzücü ama en azından tatilde evde birlikte olabilirler."

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

A.B.D.

Indiana'lı bir adam JCPenney'deki aile fotoğraflarına giderken...

Polis, 45 yaşındaki Indiana'lı Muhammed Mondal'ın, 40 yaşındaki karısı Stacy Mondal'ı yedi kez vurduğu iddia edilirken, çift ve iki...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; flagler ilçesi şerif, mcgraw, ilçesi şerif, kanaldan yüzdü, şerif, jones, yapıyorsun ve ofisi kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.