Aaron Judge, formanın emeklilik töreninde Fresno State'in büyük ligdeki başarısını takdir etti

Eski Fresno Eyaleti Bulldogu ve şu anki New York Yankee Aaron Hakimi, formasıyla emeklilik töreni için Central Valley'e geri dönüyor.

Aaron Judge, formanın emeklilik töreninde Fresno State'in büyük ligdeki başarısını takdir etti
Aaron Judge, formanın emeklilik töreninde Fresno State'in büyük ligdeki başarısını takdir etti

Beş kez MLB All-Star ve New York Yankee Aaron Judge için zaten hikayeli bir kariyer, mirası Pazar günü Fresno Eyaleti, Alma Mater'de 29 numaralı formasının önünde emekliye ayrılmasıyla tarihe geçti. birçok eski takım arkadaşının yanı sıra sadık Bulldog hayranlarından oluşan dolu bir ev.

Hakim, "Numaramın Fresno Eyaleti'nde emekliye ayrılması inanılmaz ve alçakgönüllü bir onur" dedi. "Geri dönüp bunu mümkün kılan pek çok koç, takım arkadaşı ve mezunla birlikte anın tadını çıkaracağım için heyecanlıyım."

Hakim'in forması da Fresno Eyaleti'ndeki eski baş antrenörü Mike Batesole ile birlikte emekliye ayrıldı. .

Üniversiteye göre, Yargıç ve Batesole'nin formaları, Fresno Eyaleti beyzbol tarihinde sırasıyla 12. ve 13. emekli numaralar olacak.

AARON HAKİM EVDE KOŞU BAŞARISINI BAŞARIYOR YANKEES'İ RUT'TAN ÇIKARMAK İÇİN

2022 Amerikan Ligi MVP'si, New York Yankees tarafından 2013 MLB Draftının ilk turuna seçilmeden önce 2011'den 2013'e kadar Bulldogs'ta üç sezon geçirdi.

Bu günün kendisi için ne anlama geldiği sorulduğunda, Yargıç, büyük liglerdeki başarısının çoğunu Fresno Eyaleti Bulldog'u olarak geçirdiği zamana bağladı.

YANKEES GM BRIAN CASHMAN SAVUNUYOR İFTİRA DOLU RANTİ'DE TAKIM SÜRECİ: 'BİZİM OLDUKÇA İYİ OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUM'

"Beyzbolda ve hayatta, bu bir takım oyunu. Her zaman bir takım oyunu Sanırım bununla nasıl başa çıkılacağına dair bu dersler, New York'a gittiğimde beni gerçekten hazırladı, burada başarısızlık oyunu oynuyorsun, iyi günlerin olacak ve kötü günlerin olacak günler ama bunu takıma, nasıl geliştirebileceğimize odaklarsanız, sadece bu güvenceyi almak ve burada bu dersleri öğrenmek bunu New York'a götürmemi sağladı ve Yankee'lerle birlikte kültürler mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor, Yankee'lerin neyle ilgili olduğu , kazanma hakkında, takım, gelenek hakkında... Fresno Eyaletinde öğrendiğim tek şey bunlar" dedi Yargıç.

Yargıç, Fresno Eyaletinin kendisini şu an bulunduğu yere getirmek için harika bir basamak olduğunu ekledi; ve ebeveynlerinin, karısının ve takım arkadaşlarının sevgisi ve desteği.

AARON YARGIÇ, YANKEES'İN KÖTÜ SEZONU ATEŞ DOSYASINA ULAŞIRKEN AARON BOONE KRİTİK: 'GÖSTERİLMİYORUZ'

Yargıç Diamond Dogs iki takımına katıldı Programın ilk College World Series şampiyonluğundan yıllar sonra, Taylor Ward, Austin Wynns ve Jordan Luplow'daki diğer gelecekteki MLB oyuncularıyla aynı sahayı paylaşıyor.

Bir Bulldog olarak Yargıç, 2011'de Louisville Slugger Birinci Sınıf All-American ödülünün yanı sıra başlangıç ​​orta saha oyuncusu olarak WAC Yılın Birinci Sınıfı seçildi. 2012'de Yargıç, TD Ameritrade College Baseball Home Run Derbisini kazandı ve bunu kazanan ilk Diamond Dog oldu ve burada üç raunt boyunca 16 home run başlattı.

O zamandan bu yana, Yargıç Yılın Çaylağı (2017), üç kez Gümüş Slugger (2017, 2021, 2022), Hank Aaron Ödülü sahibi (2022) ve AL MVP'si (2022) ile onurlandırıldı.

AARON HAKİM AÇIKLIYOR NEDEN 'TANRI AMERİKA'YI KORUSUN' ŞARKISINI SÖYLÜYOR, BUNUN ONUN İÇİN ANLAMI

En son başarısı, "olağanüstü karakteri, toplumsal katılımı, hayırseverliği ve olumlu katkıları nedeniyle 2023 Roberto Clemente ödülünü kazanmasıydı. Major League Baseball'a göre hem saha içinde hem de saha dışında.

"Burada edindiğim anılar sahada ve saha dışında yanımda taşıdığım şeyler. Bunlar hayatımdaki çok önemli yıllardı ve Fresno Eyaleti'nde öğrendiğim bu dersleri yanımda taşımaya devam ediyorum ve bunları daha iyi ve olabileceğimin en iyisi olmaya devam etmek için motivasyon olarak kullanıyorum" dedi Yargıç.

Spor

Archie Manning, torunu Arch'ın oyun süresi olmamasına rağmen...

Peyton ve Eli Manning'in yeğeni Arch Manning, Texas'taki birinci sezonuna büyük beklentilerle girdi, ancak çok konuşulan aday henüz...

Spor

Martina Navratilova, kadın sporları yapan erkeklerin tutumuna...

Tenis efsanesi Martina Navratilova Salı günü kadın sporlarında erkeklere ilişkin tutumunu netleştirdi ve NCAA kadın yüzmesindeki bir...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; fresno eyaleti, aaron hakim, york yankee, baş, eyaleti, yargıç, yankee ve takım kavramlarını ele aldı, spor odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.