Hava durumu yetkilileri Arizona'nın merkezindeki kasırgadan kaynaklanan hasarı araştırıyor

Ulusal Hava Durumu Servisi'nin Flagstaff, Arizona şubesi, yakın zamanda meydana gelen kasırganın neden olduğu hasarı değerlendirmek üzere Pazar günü Star Valley'e konuşlandırıldı.

Hava durumu yetkilileri Arizona'nın merkezindeki kasırgadan kaynaklanan hasarı araştırıyor
Hava durumu yetkilileri Arizona'nın merkezindeki kasırgadan kaynaklanan hasarı araştırıyor

Yönetim Pazar günü yaptığı açıklamada, Star Valley kasabasını vuran hortumun Ulusal Hava Durumu Servisi'nin Flagstaff şubesini bölgedeki hasarı araştırmaya sevk ettiğini söyledi.

HAVA DURUMU AJANSI, ÜLKEMİZİN BAZI BÖLÜMLERİNDE ZORLU BİR KIŞ TAHMİN EDİYOR ABD

Phoenix'in yaklaşık 150 kilometre kuzeydoğusunda bulunan kasabanın yetkilileri, ABC15 Arizona'ya göre rüzgar nedeniyle en az 10 evin hasar gördüğünü söyledi.

Kimse yaralanmadı. kasırgada, ancak TV kanalına göre şiddetli rüzgar bir köpeği öldürdü.

Ulusal Hava Durumu Servisi personeli Star Valley'e öğleden sonra 3:30 civarında geldi. Pazar günü, örgütün meteorologlarından Tony Merriman kısa bir röportajda şunları söyledi. Ulusal Hava Durumu Servisi e-postayla yaptığı açıklamada, ek güncellemelerin akşamın ilerleyen saatlerinde yayınlanacağını söyledi.

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

A.B.D.

CA'lı adam polise boru bombası attığını inkar etti, ömür...

Kaliforniyalı bir adam, bir araba kovalamacası sırasında polise boru bombası attığı iddia edilen olayla ilgili olarak kendisine yöneltilen...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; hava durumu servisi, ulusal hava, star valley, servisi, arizona, hasarı, pazar ve valley kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.