Charlotte'un küçük işletmeleri tekrarlanan izinsiz girişlerden bıktı: 'İş yapmanın doğası'

FBI'ın son suç raporu, ülke genelinde mülk suçlarında %7'lik bir artış olduğunu gösteriyor. Charlotte'taki küçük işletmeler, son zamanlardaki kesintilerin onları hayal kırıklığına uğratmasının ardından darbeyi hissediyor.

Charlotte'un küçük işletmeleri tekrarlanan izinsiz girişlerden bıktı: 'İş yapmanın doğası'
Charlotte'un küçük işletmeleri tekrarlanan izinsiz girişlerden bıktı: 'İş yapmanın doğası'

Geçen ay yayınlanan FBI suç istatistiklerine göre, mülk suçları 2022'de ülke çapında arttı ve bu durum işletmelere zarar veriyor.

Kuzey Carolina'nın sanat bölgesi Charlotte'taki NoDa'daki küçük işletme sahibi, Fox News'e dükkanını anlattı yakın zamanda sekizinci kez zorla girildi.

NoDa Bodega'nın sahibi Bryan Moore, mahalleyi "birçok varlıklı insanın" yaşadığı "yaşanacak çekici bir yer" olarak tanımladı.

Ancak Moore, suç nedeniyle yapılan onarımların kârlılığını büyük ölçüde azalttığını söyledi.

FBI, ARABA HIRSIZLIKLARINDA ARTIYOR

"Sizden Moore, Fox News'e şöyle konuştu: "Yüz dolar alıyoruz ve bir kapıyı değiştirmek için 500 ila 600 dolar harcamak zorunda kalıyoruz."

Yakınlardaki bir şarap barı ve restoranının sahibi Artisan's Palate, işyerinin bu yıl dört kez hedef alındığını söyledi.

1993'DEKİ CİNAYETTEN DOLAYI İDAMLA KARŞILAŞAN AL HÜKÜMET ACİL HALE GETİRİYOR GENÇLERE LÜTFEN

Kameraya çıkmak istemeyen ev sahibi, Fox News'e, hasarlı başka bir kapıyı değiştirdikten sonra "bıktığını" ve başka ne yapması gerektiğinden emin olmadığını söyledi. izinsiz girişleri önlemek için yapılması gerekenleri yapın.

NoDa mahallesinde her yerde yeni restoranlar, barlar ve apartmanlar açılıyor ve NoDa'nın iş dünyası birliği devriyeleri artırdıklarını ve insanları bölgedeki herhangi bir ışık söndüğünde bildirmeye çağırdıklarını söyledi. .

Kuzey Carolina Wesleyan Üniversitesi'nden kriminolog Jay Fortenbery, mülkiyet suçlarının genellikle yoksulluk ve işsizlikle bağlantılı olduğunu söyledi.

Fortenbery, "Suçun ağırlığına, cezaya karşı ödüle bağlı olarak rasyonel bir seçim yapıyorlar" dedi. "Şu anda ödüller cezalardan daha faydalı mı ve yakalanma ihtimali nedir?"

GÜVENLİK ŞİRKETİ SUÇLA YZ YZ ARACILIĞIYLA MÜCADELE EDİYOR

Moore bunu yapıyor suç faaliyetinin sonunu göremiyoruz. "Bu noktada bu iş yapmanın doğası haline geldi" dedi.

FOX NEWS UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN 

FBI'ın 2022 suç verileri, çalınan mülklerin yalnızca %14'ünün gerçekten kurtarıldığını gösteriyor.

A.B.D.

Naomi Biden Gizli Servis saldırısı: Suç vebası cumhurbaşkanının...

Polis istatistikleri, olayların şehir genelinde arttığını gösterdiğinden, Washington'un suç sorunu yüksek profilli sakinlerini bile...

A.B.D.

Aylardır kayıp olan Coloradolu yürüyüşçü ölü bulundu, köpeği...

Colorado'nun Pagosa Springs kentinde yaşayan 71 yaşındaki Rich Moore, köpeğiyle yaptığı yürüyüşten dönmeyi başaramadığından iki aydan...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; suç, mülk, noda, işletme, moore ve charlotte kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.