California 'manny', biri 2 yaşında 16 erkek çocuğunu taciz ettiği için ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı

Orange County'deki ebeveynlere hizmetlerini pazarlayan erkek bir dadı, bazıları iki yaşında kadar küçük olan 16 erkek çocuğunu taciz ettiği için ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

California 'manny', biri 2 yaşında 16 erkek çocuğunu taciz ettiği için ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı
California 'manny', biri 2 yaşında 16 erkek çocuğunu taciz ettiği için ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı

Güney Kaliforniya'daki ailelere erkek dadı olarak hizmet eden, kendini "manny" olarak tanımlayan bir kişi, bölge savcılığından yapılan açıklamaya göre, hayatının geri kalanını bakımı altındaki 16 erkek çocuğa cinsel saldırıda bulunmaktan dolayı parmaklıklar ardında geçirecek.

Costa Mesa'dan 34 yaşındaki Matthew Antonio Zakrzewski, cinsel saldırı ve cinsel saldırı yapmayı planladığı başka bir genç çocuğa pornografi gösterme suçundan Cuma günü 705 yıl ömür artı iki yıl sekiz ay hapis cezasına çarptırıldı.

Bölge savcılığı, Zakrzewski'nin bu cinsel saldırıların çoğunu filme aldığını söyledi. Oğlanların yaşları iki ila 12 yaş arasında değişiyordu. Suçlar 2014 ile 2019 yılları arasında işlendi. 

Laguna Beach polisi, Zakrzewski'yi 17 Mayıs 2019'da uluslararası bir uçuştan indikten sonra yerel bir havaalanında tutukladı.

Suç duyurusunun ardından yetkililer, diğer potansiyel kurbanların yerini tespit etmek için halktan yardım çağrısında bulundu. Video kanıtları ve halktan alınan ipuçları, soruşturmacıların başka kurbanları belirlemesine ve Zakrzewski'ye karşı ek suçlamalarda bulunmasına yardımcı oldu.

SEKS ÇILGINLI HAPİSHANE Gardiyanları Jakuzi Alemleri Düzenledi; 1 İLİŞKİ ÖNCESİNDE ÇALIŞMAYI REDDEDİYOR: RAPOR

Zakrzewski, oluşturulmasına yardım ettiği aynı adı taşıyan web sitesinde kendisini "orijinal Bakıcı Dostum" olarak adlandırmıştı. Web sitesi Orange County'deki ebeveynleri potansiyel bakıcılarla buluşturmayı teklif etti. Zakrzewski kendisini mentorluk, ağabey ilişkileri ve gece ve tatilde bebek bakıcılığı sunan bir "çok kişi" olarak tanımladı.

Özel ihtiyaçları olan ve davranış sorunları olan çocuklar konusunda da yetenekli olduğunu belirtti.

"Ortaokulumda 'Buddy Programı' aracılığıyla çocuklarla çalışmanın ve onların hayatlarında olumlu bir etki yaratmanın ne kadar keyifli olduğunu çok küçük yaşlarda keşfettim", diye yazdı profilinde. o zamandan beri siteden kaldırıldı. "Artık ben bir kariyer adamıyım ve 6+ yıllık çocuk bakımı deneyimim, özel ihtiyaçlar da dahil olmak üzere 3 aydan 14 yaşa kadar uzanıyor... Sanırım çocuklarla kolayca bağlantı kurmamın nedeni, orada sadece denetlemek için bulunmamam, katılmam. "

Jüri Zakrzewski'yi 34 ağır suçtan suçlu buldu.

"Bu, paramparça olmuş bir masumiyetin ve 17 küçük erkek çocuğun elinden alınan değerli çocuklukların bir örneğidir. Bu çocuklar, aslında olmak istedikleri insanları asla bilemeyecekler; çünkü çocuklukları aniden ve açıklanamaz bir şekilde kesintiye uğradı. Orange County Bölge Savcısı Todd Spitzer yaptığı açıklamada, "kapıda bir kurt var, ama tanrının lütfu gibi davranan bir yırtıcı tarafından" dedi.

Fox News Digital'den Christina Coulter bu rapora katkıda bulundu.

A.B.D.

Eski Michigan lisesi basketbol koçunun genç kurbanları...

Birden fazla öğrenciye cinsel saldırıda bulunmakla suçlanan eski Farmington Lisesi basketbol koçu hakkında rahatsız edici ifadeler...

A.B.D.

Aylardır kayıp olan Coloradolu yürüyüşçü ölü bulundu, köpeği...

Colorado'nun Pagosa Springs kentinde yaşayan 71 yaşındaki Rich Moore, köpeğiyle yaptığı yürüyüşten dönmeyi başaramadığından iki aydan...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; hapis cezasına çarptırıldı, cinsel saldırı, orange county, cezasına çarptırıldı, zakrzewski, erkek, suç ve yaş kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.