ABD-Meksika sınırını geçerken sahte pasaport kullanan yasadışı göçmenler reşit olmayan kişiler gibi davranıyor

Fox News tarafından elde edilen bir Sınır Devriyesi bildirimi, ajanlara, Gine'den gelen yasadışı göçmenlerin, sınırı yasadışı bir şekilde geçerken reşit olmayan biri gibi görünmek için sahte pasaportlar kullandıklarını bildiriyor.

ABD-Meksika sınırını geçerken sahte pasaport kullanan yasadışı göçmenler reşit olmayan kişiler gibi davranıyor
ABD-Meksika sınırını geçerken sahte pasaport kullanan yasadışı göçmenler reşit olmayan kişiler gibi davranıyor

Fox News tarafından alınan dahili bir uyarıya göre, Tucson, Arizona bölgesindeki Sınır Ajanları, Amerika Birleşik Devletleri'ne yasadışı yollardan girerken reşit olmadıklarını iddia etmek için sahte pasaportlar kullanan Gine'den gelen bir göçmen akını görüyor.

Yasadışı göçmenler ABD'ye girme şanslarını artırmak için yaşlarını değiştiriyor ve refakatsiz küçükler gibi davranıyorlar.

Sınır Devriyesi bildirimi ajanlara neye bakmaları gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunuyor gerçek ve sahte Gine pasaportlarına örnekler veriyor. Gine'nin başkenti Konakri belediyesinde Haziran 2023'ten sonra verilen pasaportların "büyük olasılıkla sahte veya değiştirilmiş" olduğu konusunda uyarıda bulunuyor.

ERIC ADAMS, Teksas'tan Başka Bir Göçmen Dalgası Konusunda Uyarırken NYC'nin 'KIRILMA NOKTASINDA' OLDUĞUNU SÖYLÜYOR

Bildirim aynı zamanda ajanları Gine hükümetinin dolandırıcılıkta doğrudan rol oynuyor olabilir. Sahte pasaportları olduğundan şüphelenilen Gineli göçmenlerle yapılan gözaltı görüşmeleri, Gine hükümet yetkililerinin "yeni pasaport alan kişilere, Amerika Birleşik Devletleri'ne reşit olmayanlar olarak girme şanslarını artırmak için yaşlarını değiştirmelerini tavsiye ediyor olabileceğini" gösteriyor.

Sınır Devriyesi, çoğu karşılaşmanın refakatsiz çocuk olduğunu iddia eden yetişkinlerden geldiğini belirtiyor.

CHICAGO BELEDİYE BAŞKANI GÖÇMEN KRİZİ KONUSUNDA: BIDEN'IN ÖNEMLİ YARDIMI OLMADAN 'BÜTÜN ÜLKE ŞİMDİ TEHLİKE ALTINDA'

Sınır Devriyesi'ne göre başka bir göçmen şunları kaydetti: "yasadışı bir grup" Konakri'deki bakanlıktan çok sayıda boş pasaport defteri çaldı ve "pasaportları uygun prosedürler olmadan satıyor ve veriyor."

Uyarı, Gine'den yüzlerce yetişkin erkeğin Tucson bölgesine geçtiği sırada geldi. Sınır Devriyesi kaynakları, yalnızca Cumartesi günü yaklaşık 170 Gine vatandaşının Tucson bölgesinden geçtiğini tahmin ediyor.

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

A.B.D.

CA'lı adam polise boru bombası attığını inkar etti, ömür...

Kaliforniyalı bir adam, bir araba kovalamacası sırasında polise boru bombası attığı iddia edilen olayla ilgili olarak kendisine yöneltilen...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; sınır devriyesi, yasadışı göçmenler, pasaport, gine, göçmen, devriyesi, reşit ve uyarı kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.