İki küçük oğlunu başından vurmakla suçlanan anne 'bunun bir kaza olduğunu' söyledi

İddiaya göre 32 yaşındaki Tiffanie Lucas, iki oğlunu katlettikten sonra Kentucky polisine "Çok zor bir durumdayım" ve "biri beni manipüle etti" dedi.

İki küçük oğlunu başından vurmakla suçlanan anne 'bunun bir kaza olduğunu' söyledi
İki küçük oğlunu başından vurmakla suçlanan anne 'bunun bir kaza olduğunu' söyledi

Bir dedektif Salı günü mahkemede, iki küçük oğlunu 30 saniyeden kısa sürede ölümcül bir şekilde başından vurmakla suçlanan Kentucky'li annenin bunu bir "kaza" olarak nitelendirdiğini açıkladı.

Tiffanie Lucas iki ayrı ayrı suçla suçlanıyor 8 Kasım'da küçük Maurice "Peanut" Baker Jr. (6) ve Jayden Howard'ın (9) öldürülmesindeki cinayet.

Vurulmanın ardından Bullitt County Det. Richard Beahl, 32 yaşındaki anneyle röportaj yaptı ve ön duruşmada konuşmalarının ayrıntılarını paylaştı.

Beahl, "Bayan Lucas'a çocuklarına zarar vermek isteyip istemediğini sordum" dedi. "Bunun bir kaza olduğunu belirtti."

ANNE'NİN GENÇ KAYNAĞI ONU ÖLDÜRMEDEN ÖNCE KOCASINA SON SÖZLERİ ORTAYA ÇIKTI, ÇOCUKLAR: BELGELER

Turuncu bir tulum ve prangalar giyen Lucas, Beahl'ın şerifin ofisindeki üç saatlik görüşme sırasındaki konuşmasını anlatırken duygusuz bir şekilde baktı.

Dedektife göre Lucas, "Çok kötü bir durumdayım", "Çok aptalım" ve "Birisi beni manipüle etmedikçe asla böyle bir şey yapmam" diye ağzından kaçırdı.

CİNAYET VAKASİ DNA'YI BEKLERKEN ŞÜPHELİ EŞ KATİLİ BRIAN WALSHE BİR HUKUKİ VURUŞTAN KAÇTI

Şüpheli "şüpheli" Beahl, Facebook, internet veya Wi-Fi (Facebook ve Wi-Fi aracılığıyla) aracılığıyla manipüle ediliyor ve yaptığı şeyi yapması için manipüle ediliyor" diye ekledi Beahl.

Toplam dört el ateş edildi Shepherdsville'deki Brentwood Drive evinde.

Bölge Mahkemesi Hakimi Jennifer Porter, iddianameyi oylamak üzere davayı büyük jüriye göndermek için yeterli olası neden buldu. Lucas 2 milyon dolarlık kefaletle tutuluyor.

Cinayetlerin ardından Lucas dışarı koştu ve sabah 11 civarında bir komşunun garaj yolunda yere yığıldı. u>

Bullitt İlçesi Başkan Yardımcısı Alex Payne, Law&Crime'a yaptığı açıklamada, iddiaya göre komşusuna "çocuklarının öldüğünü" söylediğini söyledi.

Fox News Digital'in edindiği suç duyurusuna göre komşunun, çocukları kontrol etmek için yatak odasına girdiğinde korkunç şeyi keşfettiği ortaya çıktı.

"Milletvekilleri geldi Şikayette, arayan kişi tarafından, yatak odasında kanlar içinde iki kurbanın olduğu ve yatağın üzerinde bir silah olduğu bildirildiği belirtildi.

Çocuklar, evden yaklaşık 32 kilometre uzaktaki Louisville'deki Norton Çocuk Hastanesi'ne götürüldü. Aldıkları yaralar nedeniyle o günün ilerleyen saatlerinde hayatını kaybettiler.

'TUHAF DAVRANIŞ' İPUCU, KAÇIRILAN 8 ÇOCUĞUN KURTARILMASINA YOL AÇTI: POLİS

A.B.D.

Michigan'lı bir adam internette şiddet içeren, Yahudi karşıtı...

Pickford, Michigan'dan 19 yaşındaki Seann Pietila, yaz boyunca internette yaptığı Yahudi karşıtı şiddet tehditlerinden kaynaklanan...

A.B.D.

Aylardır kayıp olan Coloradolu yürüyüşçü ölü bulundu, köpeği...

Colorado'nun Pagosa Springs kentinde yaşayan 71 yaşındaki Rich Moore, köpeğiyle yaptığı yürüyüşten dönmeyi başaramadığından iki aydan...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; lucas, beahl, çocuklar, anne, manipüle, oğlunu, kaza ve cinayet kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.