Washington eyaleti 'elleri kanlı' adam teslim oldu, annesini öldürdüğünü iddia etti: polis

Polis, Washington eyaletinden bir adamın annesini öldürdüğünü söylediği iddiasının ardından teslim olduğunu söyledi. 911'i arayan kişi, adamın "ellerinde kan" olduğunu söyledi.

Washington eyaleti 'elleri kanlı' adam teslim oldu, annesini öldürdüğünü iddia etti: polis
Washington eyaleti 'elleri kanlı' adam teslim oldu, annesini öldürdüğünü iddia etti: polis

Polis, Washington eyaletinden bir adamın "ellerinde kanla" teslim olduktan sonra annesini öldürdüğü iddiasıyla tutuklandığını söyledi.

Island County Şerif Departmanına (ICSD) göre, yaklaşık Saat 10.49'da kimliği belirsiz bir kişi 911'i arayarak sokakta yürüyen bir adamın kendilerine yaklaştığını, suç işlediğini ve bunu ihbar etmek istediğini söyledi.

Arayan kişi, adamın şunları söylediğini ekledi: " ellerinde kan var."

ICSD'ye göre milletvekilleri olay yerine vardıklarında, ellerinde kurumuş kan ve pantolonunda kan lekeleri bulunan bir adam buldular.

< p>CA MAN, ANNESİNİN BıÇAKLANMASIYLA BAĞLANTILI POLİS ÇATIŞMASINDAN SONRA ÖLDÜ

Adam milletvekillerine, annesi ve babası içerideyken kısa bir mesafe uzakta yaşadığını söyledi. bir kamp karavanı ve annesinin öldüğünü söyledi.

Polise göre, adamın annesine saldırdığını söylediği, yaptığı yaraları anlattığı ve kullandığı silahları nereye koyduğunu anlattığı iddia edildi.

Daha sonra bir milletvekili karavana gitti ve adamın iddialarını araştırmaya başladı.

Karavan parkına vardığında milletvekili kapıyı çaldı ve bir yanıt bekledi. Evde kimseyi duymayınca içeri girdi ve yetişkin bir kadının yerde yattığını gördü.

ANNELERİN GENÇ KAYNAĞI ONU ÖLDÜRMEDEN ÖNCE KOCASINA SON SÖZLERİ AÇIKLANDI, ÇOCUKLAR: DOKÜMANLAR

Vekili gördü Polis, yerde kan ve boynunun sağ tarafında kan olduğunu söyledi.

Kadın tepkisizdi ve olay yerinde öldüğü açıklandı.

Milletvekilleri 32 yaşındaki adamı gözaltına aldı ve onu, şüpheyle Island İlçe Hapishanesine gönderdi. ikinci derece cinayet.

Island County Adli tabibi tarafından yakın akrabalarına bildirimde bulunuluncaya kadar kurbanın adı açıklanmayacak.

A.B.D.

Hıristiyan evde eğitim gören ebeveynler, dini ayrımcılık...

Eyalet eğitim yetkilileri tarafından dini ayrımcılığa maruz kaldıklarını söyleyen bir grup Kaliforniyalı Hıristiyan evde eğitim gören...

A.B.D.

Aylardır kayıp olan Coloradolu yürüyüşçü ölü bulundu, köpeği...

Colorado'nun Pagosa Springs kentinde yaşayan 71 yaşındaki Rich Moore, köpeğiyle yaptığı yürüyüşten dönmeyi başaramadığından iki aydan...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; adamın, polis, annesini, iddia, öldü, adam, ellerinde ve washington kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.