Kuzey Carolina'lı ilerici Demokrat, Yahudi Grubu'na izin verilmesinin partiyi 'sonlandıracağını' söyledi: 'Her şeyi kontrol ediyorlar'

Kuzey Carolina Demokratlarının ilerici parti grubu lideri, partiye bağlı Yahudi Grubunun partiyi "sonlandıracağını" söyledi.

Kuzey Carolina'lı ilerici Demokrat, Yahudi Grubu'na izin verilmesinin partiyi 'sonlandıracağını' söyledi: 'Her şeyi kontrol ediyorlar'
Kuzey Carolina'lı ilerici Demokrat, Yahudi Grubu'na izin verilmesinin partiyi 'sonlandıracağını' söyledi: 'Her şeyi kontrol ediyorlar'

Kuzey Carolina'nın ilerici Demokrat grubunun lideri, partiye bağlı Yahudi Grubunun partiyi "sonlandıracağını" söyledi.

Tar Heel Eyaletinin ilerici grubunun başkanı Ryan Jenkins, Kuzey Carolina Demokrat grubuna saldırdı Grubun eyaletteki Demokrat Parti ile bağlantısının reddedilmesinin ardından Yahudi Grubu (NCDJC).

Geçen hafta, NCDJC'nin Kuzey Carolina Demokrat Partisi (NCDP) ile ilişkisi 17 hayır oyu ve 16 oy ile reddedildi. Yerel haberlere göre evet oyu ve 17 çekimser.

HAMAS TERÖRİSTLERİNİN YÜCELDİĞİ GİZLİ FACEBOOK GRUBUNUN ÜYESİ

"Onlar hiçbir şey yapmadılar Kamu radyosu WFAE'nin haberine göre Jenkins Cuma günü şunları söyledi: "Sızlanmak, mağduru oynamak ve insanlara saldırmak, insanlara saldırmak artık bıktık." ," diye devam etti.

Jenkins, NCDJC üyelerinin "katılmayan herkese saldırdığını... veya çekimser oy veren kişileri tehdit ettiklerini" söyledi.

Jenkins şöyle devam etti: "30 yıldır çalışan ve büyük bölgeleri (parti içinde) yöneten insanların bu konuda gözyaşları içinde olduğunu gördüm," diye devam etti Jenkins.

Jenkins, ilerici parti grubunun birçok üyesinin Yahudilere karşı olduğunu söyledi. Grubun NCDP'ye üye olduğunu ve partinin katılmaya karar vermesi durumunda 2024 seçimlerini boykot edebileceklerini söyledi.

Jenkins, "Demokrat Parti buna boyun eğerse bu Demokrat Parti'nin sonu olur" dedi. "Biz Demokrat değiliz. Biz Yahudi Grubuyuz. Biz Siyonist bir grubuz. Çünkü onlar her şeyi kontrol ediyorlar."

"[Eğer kurultay onaylanırsa] onlara çok açık bir şekilde söylüyoruz. bizi tehdit etmelerine ve zorbalık yapmalarına izin veriliyor ve her seferinde istediklerini yapacaklar ve kurallarımız geçerli değil" diye devam etti.

Jenkins daha sonra sözleri için özür diledi ve şöyle dedi: " [Yorumlarını] gizli entrikalar ve diğer ırkçı saçmalıklarla ilgili Yahudi karşıtı kinayelerle oynuyormuş gibi yanlış yorumladı."

"Basılı olarak görünce, kelimelerimi kötü seçtiğimi ve daha kesin olması gerektiğini fark ettim" dedi Jenkins. .

Jenkins, Fox News Digital'in yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Fox News Digital'e yaptığı açıklamada, NCDP sözcüsü Tommy Mattocks, eyaletteki Demokrat Partiyi Jenkin'in yorumlarından uzaklaştırdı. .

"Kuzey Carolina Demokrat Partisi, ortak değerlerimiz tarafından birleşmiş büyük bir çadır partisidir" dedi Mattocks.

"Liderliğimiz, birçok seçim bölgesi topluluğumuz için güvenli alanlar yaratılmasına inanıyor. Mattocks, seçilmiş yetkililerin ve hayatlarını ve inançlarını en çok etkileyen politikaları savunabilmek için örgütlendiklerini söyledi.

"Bu girişim sırasında oy verilmemesine neden olan usul sorunlarına rağmen, Yahudi Grubunun NCDP kapsamında tanınmasına yardımcı olmaya kararlıyız" diye devam etti. "Antisemitizmin uğursuz yükselişinin farkındayız ve Yahudi kardeşlerimizin, kız kardeşlerimizin ve dostlarımızın seslerini dinlemeye devam edeceğiz."

"Onların yanındayız ve kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak için her gün mücadele edeceğiz. Mattocks, "Kuzey Carolina'ya hoş geldiniz" dedi. "Ryan Jenkins parti adına konuşmuyor ve yaptığı açıklamalar da yaşananların doğru bir tasvirini yansıtmıyor."

Kuzey Carolina ilerici liderinin yorumları, Amerika'daki Yahudilerin yükselen bir antisemitizm dalgasıyla karşı karşıya olduğu bir dönemde geldi.

p>

Filistinli terör örgütü Hamas'ın 7 Ekim'de yüzlerce İsrailli sivili öldüren terör saldırılarının ardından ABD'de antisemitizm yükselişte.

Ayrıca Filistin yanlısı protestocuların Filistin yanlısı protestocuları yerle bir ettiği videolar da görülüyor. İsrailli rehinelerin posterleri internette dolaştı.

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

Politika & Siyaset

İZLE: Cori Bush'un kocası, kampanyasından aldığı binlerce...

Fox News Digital'in elde ettiği videoya göre Temsilci Cori Bush'un kocası, kampanyasından aldığı ödemeler ve komitedeki mevcut görevi...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; kuzey carolina demokrat, demokrat parti, parti, yahudi grubunun, carolina demokrat, jenkins, grubunun ve ilerici kavramlarını ele aldı, politika & siyaset odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.