Chiefs'in yıldızı Travis Kelce, World Series maçında Taylor Swift'in 'Shake It Off' şarkısıyla dans ediyor

Kansas City Chiefs yıldızı, Rangers ve Diamondbacks arasındaki Dünya Serisinin 1. Maçında sahneye çıktığı sırada Taylor Swift'in hit şarkılarından birinde bazı dans hareketleri sergiledi.

Chiefs'in yıldızı Travis Kelce, World Series maçında Taylor Swift'in 'Shake It Off' şarkısıyla dans ediyor
Chiefs'in yıldızı Travis Kelce, World Series maçında Taylor Swift'in 'Shake It Off' şarkısıyla dans ediyor

İki kez Super Bowl galibi Travis Kelce, Dünya Serisinin 1. Maçında görüldü, ancak müzik süperstarı Taylor Swift, maça katılmamış gibi görünüyor.

Texas Rangers yıldızı Adolis Garcia, sayı atmayı başardı Cuma gecesi 1. Maçta takımını inanılmaz bir geri dönüş zaferine taşımak için 11. vuruşta. Maçın başlarında televizyon kameraları, Kelce'nin maçı Globe Life Field'daki lüks süitlerden birinden izlediğini gösteriyordu.

Sıkı uç, çok renkli bir fanila ve yeşil bir tişört giyerken basketbol sahasındaki bir süitte görünüyordu. şapka.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Eski New York Yankees atıcısı CC Sabathia ve Teksas yerlisi ve eski Başkan George W. Bush da toplantıya katıldı. Bush, oyunun törensel ilk adımını attı.

2023 DÜNYA SERİSİ: RANGERS VE DIAMONDBACKS ARASINDAKİ GÜZ KLASİĞİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN HER ŞEY

Sırasında bir noktada Maçın ardından Kelce basketbol sahasının büyük ekranında belirdi ve koltuğunda Swift'in hit şarkısı "Shake It Off" eşliğinde dans etti. NFL yıldızı, stadyum hoparlörlerinde şarkı çalınırken elini sıkarken bir kolunu kaldırdı ve gülümsedi.

Kelce'nin bir etkinlikte Swift'in "Aşk Hikayesi" eşliğinde dans ettiğini gösteren bir TikTok kullanıcısı videosu ortaya çıktı. bir grup arkadaşıyla maç sonrası kutlaması.

Kelce'nin futbol sahasındaki performansı son zamanlarda biraz artış gösterdi ve bazıları bunu Swift'in görünüşüne borçlu. Chiefs'in son maçında gösterilen bir televizyon grafiği, Kelce'nin maç başına ortalama 108 karşılama yardası aldığını gösterdi. All-Pro'nun zorlu sonu "kendi haline bırakıldığında" yarışma başına ortalama 46,5 yarda ile oynuyordu.

Kelce, "New Heights" podcast'inin son bölümünde prodüksiyonuyla ilgili istatistiklere değindi.

Kelce, "New Heights" podcast'inin son bölümünde prodüksiyonuyla ilgili istatistiklere değindi.

p>

Travis, kardeşi Philadelphia Eagles yıldızı Jason Kelce ile yaptığı podcast sırasında artık viral olan istatistiklere atıfta bulunarak "Bunu anlamak benim için zor" dedi.

Swift Cuma gecesi başka bir yerde gibi görünse de son beş Chiefs maçının dördünde seyirci olarak yer aldı. Kansas City, pop yıldızının katıldığı her maçı kazandı.

Sezonun ilk Chiefs-Broncos karşılaşması sırasında 12 Ekim'de yayınlanan bir röportajda Kelce, yaşanan "kaostan" keyif aldığını söyledi. potansiyel yüksek profilli romantizmiyle birlikte geliyor.

All-Pro'nun sıkı sonu, Prime Video'dan Taylor Rooks'la yaptığı röportajda "Bunu kucaklıyorum" dedi. "Kaosu seviyorum. Herkesin Kansas City Chiefs'e baktığını bilmek ve buna dünyada olup biten tüm çılgınlıkları eklediğinizde bu benim için şu anda çok eğlenceli."

< p>Chiefs, Broncos'a karşı oynayacağı maç için Denver'a gidecek. Maçın başlama saati 16.25 olarak planlanıyor. Pazar günü EST.

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

Spor

USC'den Caleb Williams son kaybın ardından medyadan uzak...

USC yıldızı Caleb Williams, Truva atlarının Cumartesi günü UCLA'ya karşı 38-20'lik yenilgisinin ardından medyadan uzak durduğu için...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; maç, kelce, taylor swift, kansas city, chiefs, swift, yıldızı ve dünya kavramlarını ele aldı, spor odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.