Chargers'dan Joey Bosa, Packers'a karşı aldığı yenilgi sonrasında ayağından sakatlandıktan sonra gözyaşlarına boğuldu

Los Angeles Chargers'ın yetenekli hücum oyuncusu Joey Bosa, Green Bay Packers'a karşı ayağını sakatladıktan sonra Pazar günü Lambeau Field'da sağlık arabasında gözyaşlarına boğuldu.

Chargers'dan Joey Bosa, Packers'a karşı aldığı yenilgi sonrasında ayağından sakatlandıktan sonra gözyaşlarına boğuldu
Chargers'dan Joey Bosa, Packers'a karşı aldığı yenilgi sonrasında ayağından sakatlandıktan sonra gözyaşlarına boğuldu

Los Angeles Chargers, deplasmanda Green Bay Packers'a yenilmeden önce, temel savunma oyuncularından biri olan Joey Bosa'yı kaybetmiş gibi görünüyordu.

Bosa, Pazar günkü 23-20'lik mağlubiyetini tıbbi bir araçla Packers'a bıraktı ve tepkisi her şeyi anlatıyordu. Bosa yüzünü havluyla kapattığında ve ağlıyormuş gibi göründüğünde açıkça üzgündü.

Chargers, Bosa'nın ayak sakatlığıyla geri dönmeyeceğini açıkladı ancak sakatlığın kesinliği açıklanmadı.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bosa'nın topallayarak sahadan hemen çıkması oyunun dördüncü oyunuydu. sağ ayak rahatsızlığı. Sahayı kendi gücüyle topallayarak terk etti ancak Chargers yedek kulübesine oturmasına yardım edilmeden önce kenar çizgide dizlerinin üzerine çöktü.

Sadece birkaç dakika sonra Bosa arabanın üzerinde gözyaşlarına boğuldu.

PACKERS YAKIN ZAFER İÇİN ŞARJ CİHAZLARINI DURDURDU

İkinci yarıda Bosa, Chargers'ın kenar çizgisinde görüldü, ancak koltuk değnekleriyle yürüyordu ve üzerinde yürüyüş botu vardı. Maçtan sonra başantrenör Brandon Staley, Bosa'nın neyle uğraştığı konusunda bir güncelleme yapmadı.

Bu, Bosa için ağır bir darbe oldu. 2016'da ligin en korkulan hücum oyuncusu, 10,5 çuval toplayarak o sezon Yılın Savunmacı Çaylağı ödülünü kazandı. Bosa ayrıca 2019'dan 2021'e kadar art arda üç Pro Bowls yaptı.

Ancak geçen sezonun 3. haftasında yaşanan kasık sakatlığının, yalnızca beş maç oynayan Bosa için geri dönüşü zor oldu. Daha sonra 1. Haftada hamstring sakatlığı yaşadı ve ardından 2. Haftada Minnesota Vikings'e karşı ayak başparmağını kırdı.

Kırılan ayak parmağı Bosa'nın sol ayağındaydı ve sağında yürüyen bir botun içindeydi. < p>Bu nedenle Bosa'nın snap sayısı sınırlı. Ve tepkisine bakılırsa sezonun geri kalanında oynayamayabilir.

Bosa, bu sezon 6,5 çuvalla Chargers'ta ikinci sırada yer alıyor ve 6'sı mağlubiyet olmak üzere 20 top çalma sayısına ulaşıyor. Ancak Los Angeles savunması bu sezon hücumları uzak tutma konusunda sıkıntı yaşadı ve Bosa gibi bir oyuncuyu kaybetmek bu gruba daha da zararlı olabilir.

2020'de Chargers'la imzaladığı 135 dolarlık uzatma süresinin bitmesine iki yılı kaldı.

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

Spor

USC'den Caleb Williams son kaybın ardından medyadan uzak...

USC yıldızı Caleb Williams, Truva atlarının Cumartesi günü UCLA'ya karşı 38-20'lik yenilgisinin ardından medyadan uzak durduğu için...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; bosa, joey bosa, gözyaşlarına boğuldu, chargers, packers, sezon, ayak ve sakatlığı kavramlarını ele aldı, spor odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.