Browns'lu Dustin Hopkins, AFC Kuzey'deki rakibi Steelers'ı yenmek için maç kazandıran şutunu attı

Cleveland Browns, Dustin Hopkins'in Pittsburgh Steelers'ı yenmek için şut attığı, maç kazandıran bir sürüş sağlamak için çaylak oyun kurucu Dorian Thompson-Robinson'a güvendi.

Browns'lu Dustin Hopkins, AFC Kuzey'deki rakibi Steelers'ı yenmek için maç kazandıran şutunu attı
Browns'lu Dustin Hopkins, AFC Kuzey'deki rakibi Steelers'ı yenmek için maç kazandıran şutunu attı

Cleveland Browns çaylak oyun kurucusu Dorian Thompson-Robinson, Pazar günü Dustin Hopkins'in şut atarak Pittsburgh Steelers'ı 13-10 mağlup ettiği maç kazandıran bir sürüş gerçekleştirdi.

The Browns 7. sıraya yükseldi. AFC Kuzey'de tek başına ikinci sırayı almak için sezonda -3. Steelers şu anda 6-4 ve ligde üçüncü sırada.

Degajlarla dolu bu düşük skorlu maçta Thompson-Robinson, Hopkins'e yetecek kadar yarda atacak bir beraberlik oyunu şansı buldu. Browns'un savunmasının üç ve-out'u zorlamasıyla maçı kazanmak.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Onlardan başlayarak Maçın bitimine 1:18 kala kendi 35 yarda çizgisine sahip olan Thompson-Robinson, Eli Moore'u orta sahadan topu almak için ilk pasında 15 yarda buldu. Ardından, Steelers'ın bölgesine girdikten sonra 1. ve 10. sıralarda David Njoku'ya 11 yardalık bir vuruş yaparak topu Pittsburgh'un 26 yarda çizgisine koydu.

Zaten şut menzilindeydi. , Brown'lar basitçe zamanı öldürdü ve Hopkins'in maçı kazanmak için ortadan 34 yardalık bir gol atmasına izin vererek oyunu kazandı.

BROWNS, DESHAUN WATSON'UN ARDINDAN SUPER BOWL ŞAMPİYONU JOE FLACCO'YLA ÇALIŞIYOR SEZON SONU YARALANMALARI: RAPORLAR

Sakatlanan Deshaun Watson'ın yerine start alan Thompson-Robinson, 165 yarda boyunca 43/24'lük skorla, hiç gol atmadan ve bir kez müdahale etmeden gitti.

Brown'ların bu maçtaki tek golü, 12 atışta sadece 31 yarda olan Jerome Ford'un geri koşmasıyla geldi. İyi bir hücum takımı olan Browns, bu maçta sadece 96 toplam yardaya sahipti.

Steelers için Kenny Pickett ortalamanın altındaydı ve 28/15'te 106 yarda atış yaptı. Ancak Steelers'ın geri koşması Jaylen Warren, Pittsburgh'un oyundaki tek golü olan ikinci yarıya başlarken 74 yarda koşusu da dahil olmak üzere dokuz atışta 129 yarda ile bir gün geçirdi.

Savunma Pazar günü önemli bir rol oynadı. , özellikle de Browns'un kenar koşucusu Myles Garrett. İki çuval daha toplayarak bu yıl toplam sayısını 13'e çıkardı.

Sione Takitaki'nin de Browns adına bir çuvalı vardı ve Ogbo Okoronkwo dört kez mağlubiyet alarak Cleveland'a bu kategoride liderlik etti.

Üst üste üç galibiyet alan The Browns, önümüzdeki hafta Denver Broncos karşısında deplasmanda dördüncü olmayı hedefliyor.

Bu arada Steelers, başka bir lig karşılaşması için Cincinnati'ye gidiyor. Joe Burrow'suz Bengals'a karşı.

Spor

Kolej Futbolu Playoff sıralaması: Ohio State, Rutgers'a...

Ohio State, hafta sonu Rutgers'la bir noktada sorun yaşadı, ancak Kolej Futbolu Playoff seçim komitesi Buckeyes'i ikinci sıralamada...

Spor

Martina Navratilova, kadın sporları yapan erkeklerin tutumuna...

Tenis efsanesi Martina Navratilova Salı günü kadın sporlarında erkeklere ilişkin tutumunu netleştirdi ve NCAA kadın yüzmesindeki bir...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; maç kazandıran, yarda, browns, dustin hopkins, steelers, hopkins, oyun ve thompson-robinson kavramlarını ele aldı, spor odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.