Boksör Ryan Garcia art arda yaptığı paylaşımlarda oğlunun doğumunu ve boşandığını duyurdu; daha sonra ikincisini siler

Boksör Ryan Garcia, oğlunun doğumunu ve karısından boşandığını duyurduğunda olaylı bir Cumartesi geçirmiş gibi görünüyordu. İkinci gönderiyi silmiş gibi görünüyordu.

Boksör Ryan Garcia art arda yaptığı paylaşımlarda oğlunun doğumunu ve boşandığını duyurdu; daha sonra ikincisini siler
Boksör Ryan Garcia art arda yaptığı paylaşımlarda oğlunun doğumunu ve boşandığını duyurdu; daha sonra ikincisini siler

Boks yıldızı Ryan Garcia, sosyal medyada oğlunun doğumunu duyurduktan sonra model eşinden boşanacağını paylaştı ve ardından gönderiyi sildi.

Garcia oğlunun fotoğrafını Cumartesi sabahı yayınladı.

"İlk Doğan Güzel OĞLUMU duyurmaktan onur duydum. RABBİM'İ YÜKSELTİN. Çok müteşekkirim, onu şimdiden çok seviyorum. O zaten çok hızlı haha" diye yazdı. "Gelmesi sadece 8 dakika sürdü. Bu hızı nereden aldığını biliyorsun hahaha. ALLAH YAPTI! Ve ALLAH YAPACAK.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

"HENRY LEO GARCIA. On kat daha güçlü, on kat daha akıllı, on kat daha iyi görünecek ama on kat daha fazla çalışması gerekecek. TEŞEKKÜR EDERİM SENİ SEVİYORUM."

Garcia ayrıca karısı Andrea Celina'dan boşanacağını da paylaştı.

"Hayatımda yeni bir bölüme adım atarken, bu TMZ Sports'a göre, Drea ve benim boşanmaya karar verdiğimizi üzüntüyle paylaşıyorum" diye yazdı.

"Bu karar evliliğimizin sonunu işaret ederken, ilişkimizin şu şekilde olduğunu vurgulamak önemlidir: ortak ebeveynler en büyük önceliğimiz olmaya devam ediyor."

BOX ŞAMPİYONLARI, OLİMPİYAT ALTIN ​​MADALYACI ABD BOKSUN TRANSCİNSİYET POLİTİKASI KONUSUNDA YARARLANMASI: 'KIZLARIN BİRBİRİNE BAĞLI OLMASI GEREKİYOR'

Celina'nın "inanılmaz bir ortak ve daha da sıra dışı bir anne" olduğunu ekledi.

Celina, yeni doğan oğluyla ilgili Instagram paylaşımında boşanma konusuna değinmedi. Ancak TMZ onu Eminem'in ekran görüntüsünü yayınlarken yakaladı ve Rihanna'nın "Yaşama Şeklini Seviyorum" şarkısı.

Garcia, boks kariyerinde şu ana kadar 24-1'lik derece elde etti. 2021'de WBC geçici hafif siklet unvanını elinde tuttu.

X Rolando Romero ile dövüşmeyi planlıyordu. Garcia ile Devin Haney arasında potansiyel bir kavga olacağı yönünde dedikodular dönüyordu ama bu pek meyve vermiş gibi görünmüyordu.

Fox News Digital'i takip edin X'te spor yayını ve

Oyun

Minecraft'ın Bitiş Yazısı (End Poem) Türkçe Çevirisi -...

Minecraft pek çok şey üretebileceğiniz, madencilik, çiftçilik, avcılık yapabileceğiniz, istediğinizi inşa edebileceğiniz küplerden...

Spor

USC'den Caleb Williams son kaybın ardından medyadan uzak...

USC yıldızı Caleb Williams, Truva atlarının Cumartesi günü UCLA'ya karşı 38-20'lik yenilgisinin ardından medyadan uzak durduğu için...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; oğlunun doğumunu, ryan garcia, garcia, boks, doğumunu, duyurdu, seviyorum ve spor kavramlarını ele aldı, spor odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.