Bir anneyi 3 yaşındaki oğlunun gözü önünde öldürmekle suçlanan Houston'lı adam tutuklandı: yetkililer

Yetkililere göre, iki ay önce Houston'lı bir anneyi 3 yaşındaki oğlunun gözleri önünde vurup öldürmekle suçlanan adam tutuklandı.

Bir anneyi 3 yaşındaki oğlunun gözü önünde öldürmekle suçlanan Houston'lı adam tutuklandı: yetkililer
Bir anneyi 3 yaşındaki oğlunun gözü önünde öldürmekle suçlanan Houston'lı adam tutuklandı: yetkililer

Yetkililere göre, Houston'lı bir anneyi 3 yaşındaki oğlunun gözü önünde vurup öldürmekle suçlanan adam, yaklaşık iki ay kaçak kaldıktan sonra tutuklandı.

Yetkililer, Dominique Menefee'nin söylediğine göre 30 yaşındaki kişi, 7 Eylül sabahı erken saatlerde meydana gelen silahlı saldırıda cinayet ve ölümcül silahla ağır saldırı ile suçlandı.

Polis raporlarına göre, 34 yaşındaki Sherniqua Banks arabasıyla olay yerine geliyordu. West Gulf Bank Road'un 2800. blokunda, başka bir arabadan aracına ateş açıldığı sırada.

Yetkililer, Banks'in vurulduğunu ve aldığı yaralardan dolayı öldüğünü söylüyor.

TX FLEA PAZAR ÇEKİLİŞİNDE 1 ÇOCUK ÖLDÜ, 4 KİŞİ YARALANDI

Banks'ın 3 yaşındaki oğlu, saldırı sırasında arka koltuktaydı ancak yara almadan kurtuldu. Ayrıca vurularak yerel bir hastaneye kaldırılan 41 yaşında bir yolcusu da vardı.

Yetkililer, polisin yakınlarda bir tanığın şüphelinin aracıyla ilgili tanımına uyan bir araba bulduğunu ve iki kişiyi gözaltına aldığını söyledi. Ancak polis, üçüncü bir kişinin, yani tetikçinin, memurlar gelmeden önce kaçtığına inanıldığını söyledi.

SAMANTHA WOLL CİNAYETİ: DETROIT POLİS ŞÜPHELENİYİ TUTUKLANDIKTAN BU KADAR KISA SONRA NEDEN SERBEST BIRAKTI?

Polis, Eylül ayı ortasında Menefee'yi davayla ilgilenen kişi olarak başarıyla tespit etti ve Ekim ayı sonlarında suçlandı.

Menefee, ABD Polis Teşkilatı üyeleri tarafından tutuklandı Körfez Kıyısı Şiddeti Yetkililere göre, Suçlular Görev Gücü Pazartesi günü Harris İlçe Hapishanesine gönderildi.

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

A.B.D.

CA'lı adam polise boru bombası attığını inkar etti, ömür...

Kaliforniyalı bir adam, bir araba kovalamacası sırasında polise boru bombası attığı iddia edilen olayla ilgili olarak kendisine yöneltilen...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; anneyi 3 yaşındaki, yaşındaki oğlunun, tutuklandı yetkililer, öldürmekle suçlanan, yetkililer, polis, oğlunun ve önünde kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.