Tennessee'de bıçak kullanan şüphelinin memura suçlamada bulunduğu an vücut kamerası videosunda yakalandı

Yetkililer, polis vücut kamerası videosunun, bir polis memurunun Tennessee'de bir zırhlı araç çalışanını soymaya çalışan bir adamı vurup öldürdüğü ve daha sonra polis memuruna iki bıçakla saldırdığı anı gösterdiğini söyledi.

Tennessee'de bıçak kullanan şüphelinin memura suçlamada bulunduğu an vücut kamerası videosunda yakalandı
Tennessee'de bıçak kullanan şüphelinin memura suçlamada bulunduğu an vücut kamerası videosunda yakalandı

Yetkililer, yeni vücut kamerası videosunda, bir polis memurunun Tennessee'de bir zırhlı araç çalışanını soymaya çalışan ve daha sonra polis memuruna iki bıçakla saldıran bir adamı vurup öldürdüğü anın ortaya çıktığını söyledi.

Göstergeye göre Murfreesboro Polis Departmanı, Çarşamba günü sabah 9:15 civarında, 44 yaşındaki Steven James Murphy'nin ATM'de para dolduran bir işçiyi soymaya çalışmasının ardından memurlar çağrıldı.

İşçi daha sonra Murphy'ye silah çekti ve o da daha sonra Murphy'ye silah çekti. Murfreesboro Polisi sözcüsü Larry Flowers bir basın toplantısında yakındaki bir şarküteriye koştuğunu söyledi.

Videoda Memur Adam Claiborne şarküterinin kapısını açarken arkadaki Murphy'ye "hey" derken görülüyor. sayaç. Murphy daha sonra döner ve iki elindeki bıçakları başının üzerinde tutarak memura saldırır.

BİNLERCE NAKİT ÇALMAK İÇİN MİSAFİR OLARAK SUNAN DÜĞÜN KAZANCI YENİDEN SERBEST BIRAKILDI

Claiborne'un Murphy'ye ateş açmadan önce bıçakları bırakması için bağırdığı ve birkaç el ateş ettiği görülüyor.

Flowers, Murphy'nin aldığı yaralardan dolayı yenik düştüğünü ve kısa bir süre sonra hastanede öldüğünü söyledi.

ÖLÜMCÜL ATEŞ ÇILGISIYLA SUÇLANAN MEMPHIS ADAM KAÇIŞ ARABASINDA ÖLÜ BULUNDU: POLİS

Strong>

Polise göre polis memuru, zırhlı araç çalışanı ve şarküterideki altı çalışan yaralanmadı.

Tennessee Soruşturma Bürosu şu anda saldırı olayını araştırıyor.

p>

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

A.B.D.

Indiana'lı bir adam JCPenney'deki aile fotoğraflarına giderken...

Polis, 45 yaşındaki Indiana'lı Muhammed Mondal'ın, 40 yaşındaki karısı Stacy Mondal'ı yedi kez vurduğu iddia edilirken, çift ve iki...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; polis, vücut kamerası, zırhlı araç, murphy, çalışan, tennessee, bıçakla ve adam kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.