Jason Kelce, NFL sahibinin taraftara içki fırlatmasının 'saygısız' olduğunu, yüzüne yumruk atmayı tercih edeceğini söyledi

Kelce kardeşler, Carolina Panthers'ın sahibi David Tepper'ın, takımın Jacksonville Jaguars'a karşı mağlup olduğu sırada taraftara içki fırlatmasını takdir etmediler.

Jason Kelce, NFL sahibinin taraftara içki fırlatmasının 'saygısız' olduğunu, yüzüne yumruk atmayı tercih edeceğini söyledi
Jason Kelce, NFL sahibinin taraftara içki fırlatmasının 'saygısız' olduğunu, yüzüne yumruk atmayı tercih edeceğini söyledi

David Tepper'ın Pazar günkü Carolina Panthers maçında içki fırlatma fiyaskosu NFL'de pek iyi gitmedi.

Görünüşe göre Kelce kardeşler bunu takdir etmedi jest de.

NFL'nin sahibi, Salı günü Panthers'ın 26-0'lık mağlubiyetinin son dakikalarında Jacksonville Jaguars taraftarlarına içki fırlatmasının ardından lig tarafından 300.000 dolar para cezasına çarptırıldı.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

"Bu takıma son derece tutkuluyum ve davranışımdan pişmanım. Pazar günü," dedi Tepper bir açıklamada. "Ortaya çıkan her türlü sorunla NFL stadyum güvenliğinin ilgilenmesine izin vermeliydim. NFL'nin davranış kurallarına saygı duyuyorum ve davranışlarım nedeniyle Lig'in disiplinini kabul ediyorum."

Tepper'ın eylemlerine neyin yol açtığı hemen belli olmadı. ancak Jason ve Travis Kelce "New Heights" podcast'inin son bölümünde bu konuyu tartışırken bu hareketten pek etkilenmediler.

OUTKICK'TEN: PANTERLER UTANÇ KAZANDIRACAK KADAR KALABALIKLARI ÇEKİYOR

"Birine içki atmak veya birine tükürmek tıpkı — Yüzüme yumruk atmanı tercih ederim," dedi tecrübeli Philadelphia Eagles pivotu gülerek. "Bunun neden birine bu kadar saygısızlık olduğunu bilmiyorum."

"Bu atışta 'Senden daha iyiyim' gibi bir hava var" diye devam etti. "Bunu söylemek doğru mu yoksa biraz fazla mı sert davranıyorum?"

Kansas City Chiefs'ün yıldızı kardeşiyle aynı fikirde görünüyordu ve bunu "kibirli" olarak nitelendirdi.

NFL, JAGUARS HAYRANINA İÇKİ ATTIKTAN SONRA PANTHERS'IN SAHİBİ DAVID TEPPER'A BÜYÜK CEZA İLE VURDU

"Yüzüme yumruk atıyor Öfkelenmek saygısızlık değildir" diye ekledi Jason. "Üzerime içki atmak ya da üzerime tükürmek saygısızlıktır. Bu mantıklı mı?"

NFL kardeşler bu etkileşime gülüyormuş gibi görünürken Travis, Panthers'ın sezonuyla ilgili incelikli bir inceleme ekledi.

"Bu adamın şu anda yaşadığı ve Jaguar hayranları tarafından sıkıştırıldığı sinir bozucu zamanlara sesleniyorum."

Carolina'nın sezonu hayal kırıklığından başka bir şey değildi. Bu sezon 2-14'lük bir rekor ve çaylak oyun kurucu Bryce Young'ın acımasız başlangıcıyla Tepper'ın hayal kırıklıkları kaynama noktasına ulaştı.

The Panthers, Tepper'ın takımı 2018'de satın almasından bu yana 31-67 önde ve altı sezonun her birinde play-off'lara kalmayı başaramadı.

Associated Press bu rapora katkıda bulunmuştur.

Fox News Digital'in X'teki spor haberlerini takip edin ve Fox News Sports Huddle bültenine.

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

Spor

USC'den Caleb Williams son kaybın ardından medyadan uzak...

USC yıldızı Caleb Williams, Truva atlarının Cumartesi günü UCLA'ya karşı 38-20'lik yenilgisinin ardından medyadan uzak durduğu için...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; david tepper, içki, tepper, panthers, saygı, kelce, sezon ve jason kavramlarını ele aldı, spor odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.