Floridalı adam kasıtlı olarak geyiğe vurduğu ve bunu TikTok için çektiği için tutuklandı: polis

27 yaşındaki Floridalı Clay Kinney, bir geyiğe kasıtlı olarak vurduğu ve onu filme aldığı iddiasıyla hayvanlara eziyet, hayvanlara işkence ve hareketli trafik ihlaliyle suçlandı.

Floridalı adam kasıtlı olarak geyiğe vurduğu ve bunu TikTok için çektiği için tutuklandı: polis
Floridalı adam kasıtlı olarak geyiğe vurduğu ve bunu TikTok için çektiği için tutuklandı: polis

Polis, Floridalı bir adamın kasıtlı olarak bir geyiğin üzerinden geçip bunu TikTok için filme almasının ardından Perşembe günü tutuklandığını söyledi.

Cenevre'de yaşayan 27 yaşındaki Clay Kinney, beş kez hayvanlara eziyet etmek ve bir kez suçlanmakla suçlandı. hayvan işkencesinden. Kendisi aynı zamanda bir hareketli trafik ihlali suçlamasıyla da suçlandı.

Seminole İlçesi Şerif Ofisi'nden FOX 35 Orlando tarafından alınan bir beyanda, polisin videoyu öğrendikten sonra Kinney'i araştırdığı açıklandı. Görüntülerde Kinney'nin beş kişilik bir geyik grubunun üzerinden geçmeye çalıştığını ve bir geyiğe ölümcül bir şekilde çarptığını gösterdiği bildirildi.

Perşembe günü bir dedektif, Kinney'i şüphelinin olay yerinde kullandığı söylenen arabanın aynısı olan Chevy Tahoe'da gördü. video. Memur trafiği durdurdu ve Kinney ile konuştu.

FLORIDA'DA BİR ADAM NOEL'DE KAYIP CEP TELEFONUNU ARAYAN Üvey Kardeşini Vurup Öldürdü

Etkileşimleri sırasında Kinney, geçerli bir ehliyet olmadan araç kullandığını itiraf etti.

"[Dedektif], sürücü ehliyeti olmadığını kabul eden sürücü Clay Kinney ile iletişime geçti. Lisansın askıya alınması nedeniyle lisansı askıya alındı" ifadesi okundu. "[Dedektif], ehliyetinin askıya alındığını bilerek durdurmayı gerçekleştirdi ve Clay Kenney'nin (sic) aracını kasıtlı olarak geyiklerin üzerinden geçmek için kullandığı TikTok'ta paylaştığı videoyla ilgili bir röportaj gerçekleştirdi."

FLORIDA AVM'DEKİ ADAM'I ÖLDÜRMEKLE SUÇLANAN ŞÜPHELİYE ÖDÜL 10 BİN DOLARA YÜKSELDİ

"Video sırasında Clay Kinney beş kişiyi geçmeye çalıştı Toplamda geyik [ama] aracıyla yalnızca bir geyiğe vurabildi" diye ekledi belge.

Seminole İlçesi Şerif Ofisi olayı aktif olarak araştırıyor. Şu anda başka ayrıntı bilinmiyor.

FOX NEWS UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Fox News Digital bize ulaştı Yorum yapmak için TikTok'a başvurdu ancak yanıt alamadı.

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

A.B.D.

CA'lı adam polise boru bombası attığını inkar etti, ömür...

Kaliforniyalı bir adam, bir araba kovalamacası sırasında polise boru bombası attığı iddia edilen olayla ilgili olarak kendisine yöneltilen...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; clay kinney, kinney, adam, kasıtlı, geyiğe, tiktok, video ve floridalı kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.