Polisler kayıp kızı saklayan Floridalı adamı bulmak için World of Warcraft hesabını kullanıyor

Polis, Florida'nın Dunnellon kentinde yaşayan 31 yaşındaki Thomas Ebersole'ü, Ohio'lu kayıp bir genci evinde sakladığı ve onunla seks yapmayı planladığı iddiasıyla tutukladı.

Polisler kayıp kızı saklayan Floridalı adamı bulmak için World of Warcraft hesabını kullanıyor
Polisler kayıp kızı saklayan Floridalı adamı bulmak için World of Warcraft hesabını kullanıyor

31 yaşındaki Floridalı bir adam, polisin Ohio'lu kayıp bir genci sakladığını ve onunla seks yapmayı planladığını söylemesinin ardından tutuklandı ve suçlamalarla karşı karşıya kaldı.

Dedektif Henrick Osthed, Thomas Ebersole'ü Ocak Çarşamba günü tutukladı. 3, 2024, Marion County Şerif Ofisi bir basın bülteninde şunları söyledi:

Bir FBI özel ajanı Det'e ulaştı. Kayıp 16 yaşındaki kızın yerini tespit etmek için yardım istendi.

Polis, soruşturmacıların kızı, Ebersole'nin Dunnellon'daki ev adresinden çevrimiçi bir video oyunu olan World of Warcraft'a giriş yaptıktan sonra bulduğunu söyledi.

p>

COVID-19 PANDEMİSİNİN ARTIŞINDAN SONRA GENÇLERE YÖNELİK ÇEVRİMİÇİ CİNSEL SÖMÜRÜSÜNDE SÜREKLİ BİR ARTIŞ GÖRÜLÜYOR

Daha ayrıntılı bir araştırma sonrasında yetkililer, Ebersole'nin aynı zamanda bir World of Warcraft hesabına sahip olduğunu öğrendi. yerden erişildi.

Kolluk kuvvetleri Ebersole ile iletişime geçtiğinde, Ebersole başlangıçta kayıp kızı tanıdığını inkar etti. Ancak kendisine baskı yapıldığında, iddiaya göre genç kurbanla tanışmak için Ohio'ya gittiğini ve onu evine geri getirdiğini itiraf etti.

Ebersole polise reşit olmayan çocukla romantik bir ilişki içinde olduğunu söyledi ve kendisinin de öyle olduğunu söyledi. Haber bültenine göre onu evinde saklayacak ve sonunda onunla evlenecek.

Ebersole, çevrimiçi sohbet uygulaması Discord'daki mesajları Det'e iletti. Polis, kızla Ohio'da tanışma ve suç işlediğini bilmesine rağmen onunla cinsel ilişkiye girme planlarını ayrıntılarıyla anlatan Osted'i söyledi.

'BU ÇOCUKLARI TAMAMLIYORLAR': EBEVEYNLERİN BUNA İHTİYACI VAR SEKS TACİRLERİNİN İNTERNETİ NASIL KULLANDIĞINA DİKKAT EDİN

Tutuklandı ve şerifin kefaletsiz kaldığını söylediği Marion İlçe Hapishanesine gönderildi.

Ebersole suçlamalarla karşı karşıya çocuğun velayetine müdahale etmek, cinsel faaliyette bulunmak üzere reşit olmayan biriyle buluşmak için seyahat etmek ve evlenmemiş reşit olmayan bir çocuğu barındırmak.

Kolluk kuvvetleri, çocukların internet üzerinden cinsel istismara uğrama tehlikesiyle karşı karşıya oldukları konusunda uyardı.

Kayıp ve İstismara Uğrayan Çocuklar Ulusal Merkezi'ne (NCME) göre, "Çocukların Çevrimiçi Cinsel Eylemlere Yönelik Teşviki" raporları 2021'den bu yana %82 ve 2020'den bu yana %113 arttı.

< p>GÜVENLİK UZMANI, DEEPFAKE AI TEKNOLOJİSİNİN ÇEVRİMİÇİ YIRTICILARA YARDIMCI OLABİLECEĞİ VE GÜÇLENDİRİLEBİLECEĞİ konusunda uyarıyor

NCME, büyümeyi kısmen finansal şantajdaki ani yükselişe bağladı. "Çocukların müstehcen fotoğraflar paylaşarak hedef alındığı ve daha sonra suçlular tarafından şantajcıya para vermezlerse bu görüntüleri çocuğun arkadaşlarıyla, ailesiyle veya başkalarıyla paylaşmakla tehdit edildiği bir suç" olarak tanımlanıyor.

< p>Bu yılın başlarında yayınlanan bir NBC raporu, dünya çapında 150 milyon kullanıcıya sahip olan Discord'un, çocuk avcıları tarafından çocukları tımar etmek, çocukların cinsel sömürüsüyle ilgili materyallerin ticaretini yapmak ve çıplak resimler göndermeleri için kandırdıkları reşit olmayanları şantaj yapmak için nasıl kullanıldığını ayrıntılarıyla anlatıyor.

Raporda, son altı yıl içinde yetişkinlerin, Discord'daki sohbet mesajlarını içerdiği iddia edilen adam kaçırma, damatlık veya cinsel saldırı suçlamalarıyla yargılandığı 35 vaka tespit edildi.

Discord'un reşit olmayanları "cinsel davranışlarda bulunmayın veya çevrimiçi veya fiziksel güvenliğinizi riske atacak herhangi bir davranışta bulunmayın" konusunda uyaran topluluk kuralları vardır. Platform ayrıca yetişkinlerin 18 yaşın altındaki kişilerle cinsel davranışta bulunmasını veya herhangi bir cinsel davranışta bulunmasını da yasaklıyor.

Discord, Temmuz ve Eylül 2023 arasında 128.153 hesabı devre dışı bıraktı ve Çocuk Güvenliği için 7.736 sunucuyu kaldırdı. şirketin üçüncü çeyrek şeffaflık raporu. Şirket, NCME'ye önceki çeyreğe göre %40 artışla 51.916 hesap bildirdiğini söyledi.

Fox News Digital'den C.B. Cotton bu rapora katkıda bulunmuştur.

Kuşlar

Evde Saksağan Beslemek? Saksağan Kuşunun Özellikleri

Saksağan namıdiğer alacalı karga nedir? Saksağan evcil midir?Ve Celal ile Ceren izledikten sonra kafamızı tırmalayan en önemli soru...

A.B.D.

Indiana'lı bir adam JCPenney'deki aile fotoğraflarına giderken...

Polis, 45 yaşındaki Indiana'lı Muhammed Mondal'ın, 40 yaşındaki karısı Stacy Mondal'ı yedi kez vurduğu iddia edilirken, çift ve iki...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; world of warcraft, cinsel, ebersole, çocuk, suç, kayıp, çevrimiçi ve polis kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.