Milletvekilleri, kayıp Floridalı kadının depoda ölü bulunduğunu söyledi

Milletvekilleri, en son 11 Kasım'da görülen Floridalı bir annenin Cumartesi günü bir depoda ölü bulunduğunu söyledi. Görüşmediği kocası ilgi çekici bir kişidir.

Milletvekilleri, kayıp Floridalı kadının depoda ölü bulunduğunu söyledi
Milletvekilleri, kayıp Floridalı kadının depoda ölü bulunduğunu söyledi

Milletvekilleri, en son bir haftadan uzun bir süre önce görülen Floridalı bir kadının bir depoda ölü bulunduğunu söylüyor.

37 yaşında, dört çocuk annesi Shakeira Rucker'ın olduğuna inanılıyor. Winter Springs, en son 11 Kasım'da görüldü. Orange County Şerif Ofisi, cesedinin Cumartesi günü bulunduğunu ve ortadan kaybolmasının bir cinayet soruşturmasına dönüştüğünü söyledi.

Milletvekilleri, Apopka'daki 2400 Wiggins Yolu'ndaki Kişisel Depoya yanıt verdi akşam 5 civarında FOX 35 Orlando'nun haberine göre birisi kokudan şikayetçi olduktan sonra.

OCSO bir Facebook gönderisinde "Shakeira'nın ailesine bu akşam bilgi verildi" dedi. "Biz de onların acısını çekiyoruz [ve] dedektiflerimiz bu davada onlara adaleti sağlamaya kararlılar."

TAMPA'DA CADILAR BAYRAMI HAFTASONU ÇATIŞMALARINDA İKİNCİ TUTUKLAMA YAPILDI; 2 kişi ÖLDÜ, 16 KİŞİYİ YARALANDI

Rucker en son, FOX 35 tarafından Cory Hill olarak tanımlanan, görüşmediği kocasıyla birlikte evinden çıkarken görüldü. Hill, ortadan kaybolduğunda hemen şüpheli kişi olarak adlandırıldı.

Müfettişler, ikilinin, kaybolduğu bildirildiği gece Polk County'deki bir restorandan birlikte ayrılırken çekilen güvenlik kamerası videosunda görüldüğünü söyledi.

Çevrimiçi kayıtlara göre Hill şu anda Orange County hapishanesinde. . İlgisiz cinayete teşebbüs suçlamalarıyla karşı karşıya olduğu ancak bildirildiğine göre Rucker'ın ortadan kaybolmasıyla ilgili milletvekilleri veya polisle konuşmayı reddetti. Kendisi Rucker'ın ölümüyle ilgili herhangi bir şüpheli olarak adlandırılmadı veya suçlanmadı.

ZORLU HAVA DURUMUNDA FLORIDA SU YOLUNDA BATAN TEKNEDEN 2 KİŞİ KURTARILDI: POLİS

"I FOX 35'e konuşan 16 yaşındaki Mikayla Rucker, "Sadece annemin geri dönmesini istiyorum. Onun burada olmaması çok zor çünkü ben her zaman onun yanındayım. Sanki onsuz yaşayamam. Biliyorum."

Crimeline, Rucker'a ne olduğunu bulmaya yardım edeceklere 5.000 dolar ödül teklif etmişti.

Orange County Şerifi John Mina'nın Pazar günü düzenleyeceği basın toplantısında konuyu tartışması bekleniyor.

A.B.D.

Florida'da kürtaj hapı kararı nedeniyle Teksas'taki hakimi...

Bir kadın, kürtaj ilacı mifepristonun onayını askıya alan Teksas hakimini tehdit etmekle suçlandı. Alice Marie Pence 22 Kasım'da mahkemeye...

A.B.D.

Aylardır kayıp olan Coloradolu yürüyüşçü ölü bulundu, köpeği...

Colorado'nun Pagosa Springs kentinde yaşayan 71 yaşındaki Rich Moore, köpeğiyle yaptığı yürüyüşten dönmeyi başaramadığından iki aydan...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; depoda ölü bulunduğunu, ölü bulunduğunu, orange county, rucker, milletvekilleri, bulunduğunu, county ve floridalı kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.