Ağır yanık yaralanmasına maruz kalan Teksaslı gencin ölümüyle ilgili dava açıldı

Yetkililer, Kuzey Teksas'ta bir genç kızın geçen ay aldığı ciddi yanık yaralanmaları nedeniyle ölmesinin ardından 23 yaşındaki bir adamın kasıtsız adam öldürme suçlamasıyla karşı karşıya olduğunu söyledi.

Ağır yanık yaralanmasına maruz kalan Teksaslı gencin ölümüyle ilgili dava açıldı
Ağır yanık yaralanmasına maruz kalan Teksaslı gencin ölümüyle ilgili dava açıldı

Teksas polisi, genç bir kızın geçen ay aldığı yanıklardan dolayı hayatını kaybetmesinin ardından bir adam hakkında suç duyurusunda bulundu.

23 yaşındaki Sebastian Lindsey, Pazar günü aldığı yaralardan dolayı hayatını kaybeden Jacksboro, Texas'tan 17 yaşındaki Madison Lewis'in ölümüyle ilgili olarak kasıtsız adam öldürme suçlamasıyla karşı karşıya bulunuyor.

Lewis, yanık yaralanmalarının ardından 16 Aralık'ta acil servise gönderildi. Tanıklar soruşturmacılara, Jacksboro şehir sınırları içinde, West Pine'ın 600. bloğundaki bir konutun arka bahçesinde metal bir varilin içinde küçük bir ateşin yandığı bir yerde insan topluluğu olduğunu söyledi.

IOWA GENÇ İTFAİYE ÖĞRETMENİ, KUNDAKLIK 'VURU LİSTESİ' PLANLADIĞI İDDİADAN SONRA TERÖRİZM SUÇLAMALARIYLA KARŞILAŞIYOR: YETKİLİLER

Tanıklar, daha sonra Lindsey olarak tanımlanan yetişkin bir erkeğin namlunun yanında olduğunu ve Lewis'in namlunun yanında olduğunu söyledi. Yangın daha da büyüdü, bu yüzden bir benzin bidonunu alıp ateşe benzin koydu.

Benzin ve ateş namlu boyunca ilerleyerek Lewis'in saçının ve kıyafetlerinin alev almasına neden oldu.

Müfettişler daha sonra, evde bulunanların, alkolün söz konusu olması nedeniyle başlarının belaya girmesinden korktuklarını ortaya çıkardı. 9-1-1'i aramak yerine genci özel arabayla Faith Community Hastanesi'ne götürdüler.

FOX NEWS UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Lewi oradan Air Evac helikopteriyle Dallas'taki Parkland Hastanesi'ne uçtu. Vücudunun yüzde 90'ından fazlası yanık olduğu için tedavi altına alındı. 7 Ocak Pazar günü aldığı yaralardan dolayı hayatını kaybetti.

Duygu Dökümü

Wardruna - Raido | Einar'ın Terkedişi

5 dakikalık bir kliple ne anlatılabilir? Eğer Türkiye'deki pop kliplerine bakarsak çıplaklığın ve sahte zenginliğin para kazandırma...

A.B.D.

CA'lı adam polise boru bombası attığını inkar etti, ömür...

Kaliforniyalı bir adam, bir araba kovalamacası sırasında polise boru bombası attığı iddia edilen olayla ilgili olarak kendisine yöneltilen...

Bu makale gönderisinde, Kaybolmuşlar yazarı PrincepsTenebris ; yanık, adam, lewis, teksas, genç, yaşındaki, hayatını ve benzin kavramlarını ele aldı, a.b.d. odaklı daha fazla gündem makale içeriği için aşağıda önerilen diğer alakalı gönderilere de göz atın.